Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Поради від Аніти: як полюбити вівсянку та схуднути за плитою
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У недільному шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1">«Прокинься з Ектором» 1 сезон</a> 3 випуск від 29.09.19 Ектор Хіменес-Браво готовий прийняти виклик від бойової Аніти Луценко. У шеф-кухаря є тільки два виходи зі складної кулінарної ситуації: або закохати фітнес-тренерку в найогидніший продукт її життя, або назавжди піти з професії! Цікаво, що вибере колумбійський кулінар? Прокидайтеся з Ектором і в 3 випуску дізнайтеся всі подробиці.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Улюблений делікатес Ектора Хіменес-Браво – вівсяна каша! Чому делікатес? Окрім користі, вівсянка ще надзвичайно смачна. Ба більше, з неї легко можна приготувати вишукані ресторанні страви. Однак є люди, які не погоджуються з авторитетною думкою шеф-кухаря. Одна з них – популярна спортсменка та фітнес-тренерка <a href="https://teleportal.ua/person/anita-lutsenko">Аніта Луценко</a>. Можете собі уявити, як та, хто змушує людей худнути, вести правильний спосіб життя та змінювати раціон, ненавидить найкорисніший продукт! Для Ектора Хіменес-Браво переконати жінку – справа честі. За планом шеф-кухаря у 3 випуску «Прокинься з Ектором» від 29.09.19 вони приготують три страви з вівсяною кашею:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>закуска – фалафель із нуту та вівсянки;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>основна страва – ризото з вівсянки та грибами;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>і на десерт – вівсяно-шоколадний кейк.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Подивимось, чи зможе залізна леді українського телебачення Аніта Луценко встояти перед бездоганним смаком сніданків гуру кулінарії!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Страви стравами, але попліткувати – справа свята. Шеф-кухар у проєкті «Прокинься з Ектором» 29.09.19 дізнається, чому Аніта приховує обличчя свого чоловіка, а також на яких екстравагантних дієтах сиділа фітнес-тренерка. А за свою допитливість Ектор понесе страшну кару – спорт, спорт і ще раз спорт!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Окрім нових рецептів сніданків із вівсяної каші, <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> навчить вас правильно вибирати основний інгредієнт, розкаже, як відрізнити пармезан від фільшивки та які гриби найкраще підійдуть для сніданків! Залишайтеся з нами – дивіться онлайн недільну програму «Прокинься з Ектором» 1 сезон 3 випуск від 29.09.19 на сайті Teleportal.ua, щоб дізнатися більше секретів від професійного кулінара.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не любите капусту? Тоді дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1/vypusk-2">«Прокинься з Ектором» 1 сезон 2 випуск</a>. Страви Ектора Хіменес-Браво закохають вас у цей продукт.</span></p>

Поради від Аніти: як полюбити вівсянку та схуднути за плитою

Всі випуски | Сезон 1

Поради від Аніти: як полюбити вівсянку та схуднути за плитою

У недільному шоу «Прокинься з Ектором» 1 сезон 3 випуск від 29.09.19 Ектор Хіменес-Браво готовий прийняти виклик від бойової Аніти Луценко. У шеф-кухаря є тільки два виходи зі складної кулінарної ситуації: або закохати фітнес-тренерку в найогидніший продукт її життя, або назавжди піти з професії! Цікаво, що вибере колумбійський кулінар? Прокидайтеся з Ектором і в 3 випуску дізнайтеся всі подробиці.

Улюблений делікатес Ектора Хіменес-Браво – вівсяна каша! Чому делікатес? Окрім користі, вівсянка ще надзвичайно смачна. Ба більше, з неї легко можна приготувати вишукані ресторанні страви. Однак є люди, які не погоджуються з авторитетною думкою шеф-кухаря. Одна з них – популярна спортсменка та фітнес-тренерка Аніта Луценко. Можете собі уявити, як та, хто змушує людей худнути, вести правильний спосіб життя та змінювати раціон, ненавидить найкорисніший продукт! Для Ектора Хіменес-Браво переконати жінку – справа честі. За планом шеф-кухаря у 3 випуску «Прокинься з Ектором» від 29.09.19 вони приготують три страви з вівсяною кашею:

  • закуска – фалафель із нуту та вівсянки;
  • основна страва – ризото з вівсянки та грибами;
  • і на десерт – вівсяно-шоколадний кейк.

Подивимось, чи зможе залізна леді українського телебачення Аніта Луценко встояти перед бездоганним смаком сніданків гуру кулінарії!

Страви стравами, але попліткувати – справа свята. Шеф-кухар у проєкті «Прокинься з Ектором» 29.09.19 дізнається, чому Аніта приховує обличчя свого чоловіка, а також на яких екстравагантних дієтах сиділа фітнес-тренерка. А за свою допитливість Ектор понесе страшну кару – спорт, спорт і ще раз спорт!

Окрім нових рецептів сніданків із вівсяної каші, Ектор Хіменес-Браво навчить вас правильно вибирати основний інгредієнт, розкаже, як відрізнити пармезан від фільшивки та які гриби найкраще підійдуть для сніданків! Залишайтеся з нами – дивіться онлайн недільну програму «Прокинься з Ектором» 1 сезон 3 випуск від 29.09.19 на сайті Teleportal.ua, щоб дізнатися більше секретів від професійного кулінара.

Не любите капусту? Тоді дивіться «Прокинься з Ектором» 1 сезон 2 випуск. Страви Ектора Хіменес-Браво закохають вас у цей продукт.