Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: День народження та битва чорних фартухів: хто продовжить змагання?
<p>У МастерШеф 7 сезону 32 випуску учасники готують святковий стіл на день народження 12-річної Ярослави. Дівчинка сказала, що їй подобаються страви з морепродуктів, а також попросила приготувати торт «Шварцвальд». Як виявилося, це було не найпростіше завдання для кулінарів. Чи зможуть вони догодити Ярославі та її друзям зі стравами?</p><p>Крім того, в 32 випуску МастерШеф 7 учасники востаннє борються в битві чорних фартухів. Цей конкурс складається з трьох важких частин, з виконанням яких впораються не всі.</p><p>Кому випаде продовжувати боротьбу за звання кращого кулінара країни? Дивіться МастерШеф 7 випуск 32 онлайн.</p>

День народження та битва чорних фартухів: хто продовжить змагання?

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

День народження та битва чорних фартухів: хто продовжить змагання?

У МастерШеф 7 сезону 32 випуску учасники готують святковий стіл на день народження 12-річної Ярослави. Дівчинка сказала, що їй подобаються страви з морепродуктів, а також попросила приготувати торт «Шварцвальд». Як виявилося, це було не найпростіше завдання для кулінарів. Чи зможуть вони догодити Ярославі та її друзям зі стравами?

Крім того, в 32 випуску МастерШеф 7 учасники востаннє борються в битві чорних фартухів. Цей конкурс складається з трьох важких частин, з виконанням яких впораються не всі.

Кому випаде продовжувати боротьбу за звання кращого кулінара країни? Дивіться МастерШеф 7 випуск 32 онлайн.