Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перевірка на любов до суперника та монополія на кухні «Мастер Шеф»
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 19 випуск від 01.08.2019 панувала справжня романтична атмосфера! Дмитро Горовенко, Тетяна Литвинова й Ектор Хіменес-Браво захотіли допомогти аматорам знайти щиру любов. Але як? Варіантів багато: взяти участь в шоу «Холостяк», познайомитися з другою половинкою в соцмережах чи організувати сліпе побачення. Проте що спільного між любов'ю та кулінарією?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Експерти «Мастер Шеф» 7 сезон пішли найважчим шляхом! Вони вирішили довести учасникам: любити можна навіть свого суперника. Але примусово чи з власної волі – залежало від кулінарів-аматорів.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Головна інтрига конкурсного дня: учасникам довелося готувати особливу страву разом із конкурентом. Щоб визначити, хто кому більше подобається, судді в 19 випуску шоу СТБ «Мастер Шеф» провели любовну вікторину. <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo" style="text-align: justify;">Ектор Хіменес-Браво</a> поділив кухарів на чоловіків і жінок, а потім поставив їм декілька запитань. Ті, хто відповіли однаково, об’єдналися в пару та почали готувати спільну страву. Кому вдалося знайти ідеальну кулінарну половинку, а хто залишився один? Відповідь шукайте в програмі «Мастер Шеф» 7 сезон 19 випуск.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Не встигли аматори оговтатися від попереднього конкурсу, як на них чекала кулінарна монополія! Щоб приготувати повноцінний обід, капітанам чотирьох команд довелося вести переговори, домовлятися про обмін продуктами та девайсами й навіть проголосити війну. Це не просто кулінарне випробування, це – безжальна боротьба за місце в 10-ці найкращих. Які стратегії застосували наставники? І головне: яка команда стала найкращим монополістом? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 19 випуск від 01.08.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-18" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон 18 випуск</a>.</span></p>

Перевірка на любов до суперника та монополія на кухні «Мастер Шеф»

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Перевірка на любов до суперника та монополія на кухні «Мастер Шеф»

У проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 19 випуск від 01.08.2019 панувала справжня романтична атмосфера! Дмитро Горовенко, Тетяна Литвинова й Ектор Хіменес-Браво захотіли допомогти аматорам знайти щиру любов. Але як? Варіантів багато: взяти участь в шоу «Холостяк», познайомитися з другою половинкою в соцмережах чи організувати сліпе побачення. Проте що спільного між любов'ю та кулінарією?

Експерти «Мастер Шеф» 7 сезон пішли найважчим шляхом! Вони вирішили довести учасникам: любити можна навіть свого суперника. Але примусово чи з власної волі – залежало від кулінарів-аматорів.

Головна інтрига конкурсного дня: учасникам довелося готувати особливу страву разом із конкурентом. Щоб визначити, хто кому більше подобається, судді в 19 випуску шоу СТБ «Мастер Шеф» провели любовну вікторину. Ектор Хіменес-Браво поділив кухарів на чоловіків і жінок, а потім поставив їм декілька запитань. Ті, хто відповіли однаково, об’єдналися в пару та почали готувати спільну страву. Кому вдалося знайти ідеальну кулінарну половинку, а хто залишився один? Відповідь шукайте в програмі «Мастер Шеф» 7 сезон 19 випуск.

Не встигли аматори оговтатися від попереднього конкурсу, як на них чекала кулінарна монополія! Щоб приготувати повноцінний обід, капітанам чотирьох команд довелося вести переговори, домовлятися про обмін продуктами та девайсами й навіть проголосити війну. Це не просто кулінарне випробування, це – безжальна боротьба за місце в 10-ці найкращих. Які стратегії застосували наставники? І головне: яка команда стала найкращим монополістом? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 19 випуск від 01.08.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 18 випуск.