Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Фінал Холостяка 2019: кому дістанеться серце Добриніна та заповітна обручка?
<p style="text-align:justify">Дивись онлайн довгоочікуваний фінал <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">«Холостяк» 9 сезон</a> 12 випуск від 24.05.2019 та розкрий найбільшу інтригу проекту: хто переміг? Холостяк (2019) зробив свій вибір і готовий вручити обручку одній зі щасливиць: хто саме стане майбутньою дружиною Нікіти Добриніна? Чекати залишилося недовго – дізнайся вже сьогодні ввечері!</p> <p style="text-align:justify">Останні побачення на проекті кожен з учасників чекав із завмиранням серця. І дівчата, і холостяк 9 сезону хотіли, щоб ці зустрічі пройшли якомога яскравіше, романтичніше й ніжніше. Разом вони вирушили в останню подорож у шоу – у яскраву Італію. Саме на її вузьких вуличках під світлом кованих ліхтарів відбудуться найсміливіші зізнання, важкі, але важливі розмови, чуттєві обійми, які визначать результат історії шоу «Холостяк» 2019.</p> <p style="text-align:justify">У фінал «Холостяка» вийшли Даша та Ліля. Сьогодні разом із глядачами вони згадають весь свій шлях на проекті. Смішна, весела й відкрита Даша після минулої церемонії троянд навіть почала сумніватися, чи справжні в неї стосунки з Нікітою Добриніним. Невже він настільки погано її знає, що досі вважає удавальницею, яка лізе зі шкіри геть, щоб сподобатися холостяку та його сім'ї? На заключному побаченні у 12 випуску «Холостяк» 24.05.2019 дівчина скористалася останньою можливістю розповісти про те, що її хвилює. Однак Нікіта Добринін підготував свій тест для Даші: як вона бачить майбутнє сімейне життя? Наскільки важлива для неї робота? І чи готова дівчина до серйозних стосунків? Що відповість Даша – дивись онлайн фінал шоу «Холостяк» 9 сезон.</p> <p style="text-align:justify">Ліля теж не залишилася без випробування. Сьогодні <a href="https://teleportal.ua/person/nikita-dobrinin">Нікіта Добринін</a> захотів помінятися з нею ролями! Чи зможе дівчина швидко зорієнтуватися в чужій країні, знайти транспорт, щоб поїхати на прогулянку, і знайти дорогу до вулкану?</p> <p style="text-align:justify">Дивись закінчення найромантичнішого шоу року – «Холостяк» 9 сезон 12 випуск на Teleportal.ua</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Поспішай подивитися <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vypusk-11">«Холостяк» 9 випуск 11</a>.</p>

Фінал Холостяка 2019: кому дістанеться серце Добриніна та заповітна обручка?

Всі випуски | Сезон 9

Фінал Холостяка 2019: кому дістанеться серце Добриніна та заповітна обручка?

Дивись онлайн довгоочікуваний фінал «Холостяк» 9 сезон 12 випуск від 24.05.2019 та розкрий найбільшу інтригу проекту: хто переміг? Холостяк (2019) зробив свій вибір і готовий вручити обручку одній зі щасливиць: хто саме стане майбутньою дружиною Нікіти Добриніна? Чекати залишилося недовго – дізнайся вже сьогодні ввечері!

Останні побачення на проекті кожен з учасників чекав із завмиранням серця. І дівчата, і холостяк 9 сезону хотіли, щоб ці зустрічі пройшли якомога яскравіше, романтичніше й ніжніше. Разом вони вирушили в останню подорож у шоу – у яскраву Італію. Саме на її вузьких вуличках під світлом кованих ліхтарів відбудуться найсміливіші зізнання, важкі, але важливі розмови, чуттєві обійми, які визначать результат історії шоу «Холостяк» 2019.

У фінал «Холостяка» вийшли Даша та Ліля. Сьогодні разом із глядачами вони згадають весь свій шлях на проекті. Смішна, весела й відкрита Даша після минулої церемонії троянд навіть почала сумніватися, чи справжні в неї стосунки з Нікітою Добриніним. Невже він настільки погано її знає, що досі вважає удавальницею, яка лізе зі шкіри геть, щоб сподобатися холостяку та його сім'ї? На заключному побаченні у 12 випуску «Холостяк» 24.05.2019 дівчина скористалася останньою можливістю розповісти про те, що її хвилює. Однак Нікіта Добринін підготував свій тест для Даші: як вона бачить майбутнє сімейне життя? Наскільки важлива для неї робота? І чи готова дівчина до серйозних стосунків? Що відповість Даша – дивись онлайн фінал шоу «Холостяк» 9 сезон.

Ліля теж не залишилася без випробування. Сьогодні Нікіта Добринін захотів помінятися з нею ролями! Чи зможе дівчина швидко зорієнтуватися в чужій країні, знайти транспорт, щоб поїхати на прогулянку, і знайти дорогу до вулкану?

Дивись закінчення найромантичнішого шоу року – «Холостяк» 9 сезон 12 випуск на Teleportal.ua

Пропустив попередній випуск? Поспішай подивитися «Холостяк» 9 випуск 11.