Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Знайомство з батьками: суворий батьківський іспит та сварка в домі Софії
<p style="text-align:justify">Нарешті, у проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">«Холостяк» 9 сезон</a> 10 випуск від 10.05.19 настав один із найбільш зворушливих і хвилюючих моментів – знайомство з батьками. Деякі учасниці ніколи не приводили хлопців у коло сім'ї, і <a href="https://teleportal.ua/person/nikita-dobrinin">Нікіта Добринін</a> став першим, хто пройшов із ними цей шлях! Дивись у шоу «Холостяк» 2019, хто зустрів Нікіту, як рідного? А хто не був йому радий? І як зміняться стосунки холостяка і дівчат після того, як він дізнається їхні найпотаємніші секрети? Несподівані зізнання, сестри, які бажають відбити холостяка, та іспит на мужність – усе це чекає вас уже цієї п'ятниці в новому епізоді романтичного шоу «Холостяк» 9 випуск 10.</p> <p style="text-align:justify">Дівчата скучили за Нікітою Добриніним і були раді бачити його, як ніколи. Усі підготували для нього приємні сюрпризи, які допомогли розрядити обстановку перед знайомством із рідними. Наприклад, Ліля відкрилася зовсім з іншого боку – виявляється, учасниця проекту «Холостяк» 9 сезон приховувала від усіх талант баристи. А ось Софія намагалася навчити Добриніна... шити! Що вийшло з цієї авантюри? І чи вдалося Нікіті пошити бодай трохи гідний одяг? Дізнайся за мить!</p> <p style="text-align:justify">У новому випуску шоу «Холостяк» 10.05.19 родичі учасниць знайшли, чим здивувати головного чоловіка країни. Не обійшлося без дитячих фотографій, батьківської критики в сторону способу життя героїнь і навіть зізнань у коханні! Марина виявилася справжньою бізнес-леді з нетрів, яка зробила себе сама і живе тільки роботою. Ліля – нечупарою, яка розкидає речі по будинку в поганому настрої. Соня – замкнутою в батьківській клітці птахою. А що розповіли рідні про Дашу?</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «Холостяк» 2019 випуск 10 і дізнайся шокуючу правду, чому мама Лілі попросила Нікіту Добриніна залишитися з її дочкою друзями?!</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vypusk-9">«Холостяк» 9 сезон 9 випуск</a>.</p>

Знайомство з батьками: суворий батьківський іспит та сварка в домі Софії

Всі випуски | Сезон 9

Знайомство з батьками: суворий батьківський іспит та сварка в домі Софії

Нарешті, у проекті «Холостяк» 9 сезон 10 випуск від 10.05.19 настав один із найбільш зворушливих і хвилюючих моментів – знайомство з батьками. Деякі учасниці ніколи не приводили хлопців у коло сім'ї, і Нікіта Добринін став першим, хто пройшов із ними цей шлях! Дивись у шоу «Холостяк» 2019, хто зустрів Нікіту, як рідного? А хто не був йому радий? І як зміняться стосунки холостяка і дівчат після того, як він дізнається їхні найпотаємніші секрети? Несподівані зізнання, сестри, які бажають відбити холостяка, та іспит на мужність – усе це чекає вас уже цієї п'ятниці в новому епізоді романтичного шоу «Холостяк» 9 випуск 10.

Дівчата скучили за Нікітою Добриніним і були раді бачити його, як ніколи. Усі підготували для нього приємні сюрпризи, які допомогли розрядити обстановку перед знайомством із рідними. Наприклад, Ліля відкрилася зовсім з іншого боку – виявляється, учасниця проекту «Холостяк» 9 сезон приховувала від усіх талант баристи. А ось Софія намагалася навчити Добриніна... шити! Що вийшло з цієї авантюри? І чи вдалося Нікіті пошити бодай трохи гідний одяг? Дізнайся за мить!

У новому випуску шоу «Холостяк» 10.05.19 родичі учасниць знайшли, чим здивувати головного чоловіка країни. Не обійшлося без дитячих фотографій, батьківської критики в сторону способу життя героїнь і навіть зізнань у коханні! Марина виявилася справжньою бізнес-леді з нетрів, яка зробила себе сама і живе тільки роботою. Ліля – нечупарою, яка розкидає речі по будинку в поганому настрої. Соня – замкнутою в батьківській клітці птахою. А що розповіли рідні про Дашу?

Дивись онлайн «Холостяк» 2019 випуск 10 і дізнайся шокуючу правду, чому мама Лілі попросила Нікіту Добриніна залишитися з її дочкою друзями?!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Холостяк» 9 сезон 9 випуск.