Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перший поцілунок і сцена ревнощів від Наташі
<p>Елізабет дочекалася свого першого побачення з Холостяком 9 сезону. Відбулося перше групове побачення, яке тривало цілу ніч і закінчилося першим поцілунком у шоу! Після чого <a href="https://teleportal.ua/person/nikita-dobrinin">Нікіта Добринін</a> влаштував дівчатам пікнік, де несподівано відправив додому цілих трьох учасниць! Невже холостяк уже знайшов свою єдину і хоче швидше закінчити проект?..</p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">Холостяк 9 сезон</a> 3 випуск від 22.03.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/elizabet">Елізабет</a> нарешті отримала бажане запрошення. Минулої церемонії троянд вона побажала, щоб її побачення відбулося якомога швидше. Але дівчина  точно не сподівалася, що на її зустрічі з Холостяком 2019 Нікітою Добриніним вона буде не одна... а в оточенні цілих чотирьох його друзів! Справа в тому, що український телеведучий запросив учасницю на тренінг для закоханих пар від Маргарити Січкар, психолога та коуч-тренера. Сьогодні герої мають дізнатися один про одного багато цікавих фактів і навчитися довіряти один одному.</p> <p>Чи зможе тренінг їх зблизити? І про що мріє Нікіта Добринін? Дізнаємося ввечері.</p> <p>На першому груповому побаченні пристрасть, алкоголь і потяг візьмуть верх над розумом. <a href="https://teleportal.ua/person/dariya">Даша</a>, <a href="https://teleportal.ua/person/dina">Діна</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/nataliya">Наталя</a> проведуть незабутню ніч у клубі при слабкому інтимному освітленні з головним чоловіком шоу Холостяк 9 сезон. Дивись онлайн, як дівчата будуть звертати до себе увагу? Яку стратегію спілкування виберуть? І хто з них стане щасливою власницею першого поцілунку?!</p> <p>У 3 випуску Холостяк 2019 буде багато несподіванок! Наприклад, одна з найбільш напружених церемоній троянд шоу відбудеться прямо на пікніку. Сьогодні дівчата сподівалися розслабитися, посміятися в компанії Добриніна і поїсти смачного м'яса. Вони були готові продемонструвати йому свої хазяйські здатності. Але виявилося, що холостяк серйозно налаштований закінчити стосунки відразу з декількома учасницями романтичного шоу СТБ.</p> <p>Хто покине проект сьогодні? Дивись онлайн Холостяк (22.03.2019) випуск 3 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-2">Холостяк 9 сезон 2 випуск</a>.</p>

Перший поцілунок і сцена ревнощів від Наташі

Всі випуски | Сезон 9

Перший поцілунок і сцена ревнощів від Наташі

Елізабет дочекалася свого першого побачення з Холостяком 9 сезону. Відбулося перше групове побачення, яке тривало цілу ніч і закінчилося першим поцілунком у шоу! Після чого Нікіта Добринін влаштував дівчатам пікнік, де несподівано відправив додому цілих трьох учасниць! Невже холостяк уже знайшов свою єдину і хоче швидше закінчити проект?..

У шоу Холостяк 9 сезон 3 випуск від 22.03.2019 Елізабет нарешті отримала бажане запрошення. Минулої церемонії троянд вона побажала, щоб її побачення відбулося якомога швидше. Але дівчина  точно не сподівалася, що на її зустрічі з Холостяком 2019 Нікітою Добриніним вона буде не одна... а в оточенні цілих чотирьох його друзів! Справа в тому, що український телеведучий запросив учасницю на тренінг для закоханих пар від Маргарити Січкар, психолога та коуч-тренера. Сьогодні герої мають дізнатися один про одного багато цікавих фактів і навчитися довіряти один одному.

Чи зможе тренінг їх зблизити? І про що мріє Нікіта Добринін? Дізнаємося ввечері.

На першому груповому побаченні пристрасть, алкоголь і потяг візьмуть верх над розумом. Даша, Діна і Наталя проведуть незабутню ніч у клубі при слабкому інтимному освітленні з головним чоловіком шоу Холостяк 9 сезон. Дивись онлайн, як дівчата будуть звертати до себе увагу? Яку стратегію спілкування виберуть? І хто з них стане щасливою власницею першого поцілунку?!

У 3 випуску Холостяк 2019 буде багато несподіванок! Наприклад, одна з найбільш напружених церемоній троянд шоу відбудеться прямо на пікніку. Сьогодні дівчата сподівалися розслабитися, посміятися в компанії Добриніна і поїсти смачного м'яса. Вони були готові продемонструвати йому свої хазяйські здатності. Але виявилося, що холостяк серйозно налаштований закінчити стосунки відразу з декількома учасницями романтичного шоу СТБ.

Хто покине проект сьогодні? Дивись онлайн Холостяк (22.03.2019) випуск 3 на сайті Teleportal.ua

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Холостяк 9 сезон 2 випуск.