Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Поїздка із пригодами: як уникнути проблем з таксистом
<p><strong>Банальна поїздка на таксі може стати серйозним джерелом проблем. Як уберегти себе від неприємностей і спокійно дістатися з точки А в точку Б?</strong></p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 99 від 27.11.2018 обговорювали недобросовісних таксистів. На даний момент в Україні немає ніякого дієвого контролю за діяльністю нелегальних перевізників, які окупували ринок. Сідаючи в машину до таксиста, людина хоче спокійно доїхати до місця призначення - в кінці кінців, він платить за це гроші! Але що робити, якщо водій поводиться неадекватно?</p><p>Журналістка програми Все буде добре 2018 провела експеримент, у якому перевірила на міцність і себе, і таксистів. Непередбачений простій, велика кількість багажу, пасажир, який не знає міста - як водії реагували на ці фактори?</p><p>Що робити в разі неправомірної поведінки таксиста? В яких випадках перевізник може змінити вартість поїздки? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Все буде добре 27.11.2018 онлайн!</p><p>А на кухні Все буде добре 2018 знову розігралася кулінарна битва. На цей раз у студії провели змагання з приготування ролів... без рису!</p><p>Колись суші-майстер Антон Сахаров був учителем бренд-шефа Віталія Гуралевича, а тепер вони зійшлися в неабиякої битві. Дивіться у програмі Все буде добре 27.11.2018, зміг чи учень перевершити свого вчителя.</p><p>Молодята Юрій і Надія звикли харчуватися в ресторанах або замовляти їжу додому. Вона - творча особистість, фотограф, зовсім не любить і не вміє готувати. Такий спосіб життя серйозно б'є по бюджету молодої сім'ї. Шеф-кухар Андрій Гаврилюк взяв на себе місію допомогти молодятам навчитися економити. Він показав, що готувати улюблені страви вдома - це простіше, смачніше і набагато дешевше, ніж замовити те ж саме в ресторані. Не пропустіть майстер-клас по економії від шефа у програмі Все буде добре 2018 випуск 99 від 27.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-98" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 98</a></p>

Поїздка із пригодами: як уникнути проблем з таксистом

Всі випуски | 2018

Поїздка із пригодами: як уникнути проблем з таксистом

Банальна поїздка на таксі може стати серйозним джерелом проблем. Як уберегти себе від неприємностей і спокійно дістатися з точки А в точку Б?

У програмі Все буде добре 2018 випуск 99 від 27.11.2018 обговорювали недобросовісних таксистів. На даний момент в Україні немає ніякого дієвого контролю за діяльністю нелегальних перевізників, які окупували ринок. Сідаючи в машину до таксиста, людина хоче спокійно доїхати до місця призначення - в кінці кінців, він платить за це гроші! Але що робити, якщо водій поводиться неадекватно?

Журналістка програми Все буде добре 2018 провела експеримент, у якому перевірила на міцність і себе, і таксистів. Непередбачений простій, велика кількість багажу, пасажир, який не знає міста - як водії реагували на ці фактори?

Що робити в разі неправомірної поведінки таксиста? В яких випадках перевізник може змінити вартість поїздки? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Все буде добре 27.11.2018 онлайн!

А на кухні Все буде добре 2018 знову розігралася кулінарна битва. На цей раз у студії провели змагання з приготування ролів... без рису!

Колись суші-майстер Антон Сахаров був учителем бренд-шефа Віталія Гуралевича, а тепер вони зійшлися в неабиякої битві. Дивіться у програмі Все буде добре 27.11.2018, зміг чи учень перевершити свого вчителя.

Молодята Юрій і Надія звикли харчуватися в ресторанах або замовляти їжу додому. Вона - творча особистість, фотограф, зовсім не любить і не вміє готувати. Такий спосіб життя серйозно б'є по бюджету молодої сім'ї. Шеф-кухар Андрій Гаврилюк взяв на себе місію допомогти молодятам навчитися економити. Він показав, що готувати улюблені страви вдома - це простіше, смачніше і набагато дешевше, ніж замовити те ж саме в ресторані. Не пропустіть майстер-клас по економії від шефа у програмі Все буде добре 2018 випуск 99 від 27.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 98