Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Їсти фастфуд і худнути: мрія чи реальність?
<p>За останні кілька років в Україні різко виріс попит на електронні сигарети. Люди переходять на альтернативний метод куріння, щоб відмовитися від тютюну. Але чи такий безпечний вейп, як стверджують його прихильники?</p><p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 96 від 21.11.2018 розбиралися в плюсах і мінусах переходу на електронні сигарети.</strong></p><p>Герої програми Все буде добре 2018 Аліна і Артур хочуть завести дітей, але для цього йому потрібно кинути курити. Артур за порадою колег вирішив перейти на електронні сигарети, тому що вони набагато менш шкідливі в порівнянні із традиційним тютюном. За твердженням вейперів, електронні сигарети:</p><p>• Допомагають кинути курити</p><p>• Набагато економніші, ніж звичайні сигарети</p><p>• Наносять набагато менше шкоди організму</p><p>Але чи так це? У студії Все буде дорі 2018 нарколог і хімік розібралися, чи дійсно куріння електронних сигарет так безпечно для здоров'я, як стверджують виробники. Чи допоможе вейп кинути курити? Які шкідливі речовини ховаються в ароматних рідинах? Дізнайтеся у програмі Все буде добре 21.11.2018</p><p>Чи можна їсти фаст-фуд і худнути? Американський вчитель Джон Цісна довів всьому світу, що можна! Він скинув 30 кг, харчуючись виключно в ресторанах швидкого харчування.</p><p>Героїня програми Все буде добре 2018 Олександра вирішила випробувати фаст-фуд дієту на собі: два тижні вона харчувалася виключно за методом Джона.</p><p>Саші вдалося схуднути, але якою ціною? Чи впливає таке харчування на здоров'я? Дієтолог Людмила Гончарова пояснила, чому на фаст-фуді дійсно можна схуднути, а також розповіла про наслідки такої дієти для організму. Харчуйтеся правильно разом із програмою Все буде добре 2018!</p><p>Багато дівчат починають бігати в надії спалити жир і нарешті скинути зайві кілограми. Але чи знаєте ви, що без спеціальної підготовки біг може завдати значної шкоди хребту і суглобам? Більш того - це далеко не найефективніший метод схуднення!</p><p><strong>Фітнес-тренер Тимур Мазур представив свою методику, яка допомагає схуднути набагато ефективніше і безпечніше, ніж біг. Дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 96 від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua і худніть з розумом!</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-95" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 95</a></p>

Їсти фастфуд і худнути: мрія чи реальність?

Всі випуски | 2018

Їсти фастфуд і худнути: мрія чи реальність?

За останні кілька років в Україні різко виріс попит на електронні сигарети. Люди переходять на альтернативний метод куріння, щоб відмовитися від тютюну. Але чи такий безпечний вейп, як стверджують його прихильники?

У програмі Все буде добре 2018 випуск 96 від 21.11.2018 розбиралися в плюсах і мінусах переходу на електронні сигарети.

Герої програми Все буде добре 2018 Аліна і Артур хочуть завести дітей, але для цього йому потрібно кинути курити. Артур за порадою колег вирішив перейти на електронні сигарети, тому що вони набагато менш шкідливі в порівнянні із традиційним тютюном. За твердженням вейперів, електронні сигарети:

• Допомагають кинути курити

• Набагато економніші, ніж звичайні сигарети

• Наносять набагато менше шкоди організму

Але чи так це? У студії Все буде дорі 2018 нарколог і хімік розібралися, чи дійсно куріння електронних сигарет так безпечно для здоров'я, як стверджують виробники. Чи допоможе вейп кинути курити? Які шкідливі речовини ховаються в ароматних рідинах? Дізнайтеся у програмі Все буде добре 21.11.2018

Чи можна їсти фаст-фуд і худнути? Американський вчитель Джон Цісна довів всьому світу, що можна! Він скинув 30 кг, харчуючись виключно в ресторанах швидкого харчування.

Героїня програми Все буде добре 2018 Олександра вирішила випробувати фаст-фуд дієту на собі: два тижні вона харчувалася виключно за методом Джона.

Саші вдалося схуднути, але якою ціною? Чи впливає таке харчування на здоров'я? Дієтолог Людмила Гончарова пояснила, чому на фаст-фуді дійсно можна схуднути, а також розповіла про наслідки такої дієти для організму. Харчуйтеся правильно разом із програмою Все буде добре 2018!

Багато дівчат починають бігати в надії спалити жир і нарешті скинути зайві кілограми. Але чи знаєте ви, що без спеціальної підготовки біг може завдати значної шкоди хребту і суглобам? Більш того - це далеко не найефективніший метод схуднення!

Фітнес-тренер Тимур Мазур представив свою методику, яка допомагає схуднути набагато ефективніше і безпечніше, ніж біг. Дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 96 від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua і худніть з розумом!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 95