Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Секрети молодості: кріомассаж зони декольте та рецепт терріна
<p>Всі жінки бажають зберегти красу і молодість якнайдовше. Передача Все буде добре розкриває кілька важливих секретів.</p><p><strong>На кухні </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 90 від 12.11.2018 «Міс Україна-1997» Ксенія Кузьменко поділилася секретами молодості та краси.</strong></p><p>Ви не раз заздрили голлівудським зіркам, які начебто тільки гарнішають з часом? У чому секрет такої тривалої молодості? Дізнайтеся у програмі Все буде добре 12.11.2018!</p><p>Ксенія Кузьменко якраз відноситься до таких «вічно молодих» жінок. Красуня, дизайнер, мама прекрасних дітей Ксенія спеціально для програми Все буде добре 2018 поділилася рецептом дуже смачної омолоджуючої страви.</p><p>Не пропустіть секрети приготування приголомшливого терріна з печінки та ананаса у програмі Все буде добре 12.11.2018! Це воістину королівська страва, яку ви легко можете приготувати на своїй кухні. А найголовніше те, що воно дуже корисно для жінок і дітей.</p><p>Ще одна річ, за якою женуться практично всі жінки - це красиве струнке тіло.</p><p>Психолог Наталя Холоденко схудла на 30 кг без виснажливих дієт і багатогодинних тренувань. Спеціально для програми Все буде добре 2018 Наталія поділилася секретами своєї стрункості. Не пропустіть ефективні вправи, які допоможуть вам легко схуднути в домашніх умовах - дивіться програму Все буде добре 12.11.2018!</p><p>Зона декольте і шия видають вік жінки набагато більше, ніж її обличчя.</p><p>Фізреабілітолог Дмитро Гирич в ефірі Все буде добре 2018 показав, як можна омолодити ніжну шкіру зони декольте за допомогою звичайного льоду. Криомассаж - це дієвий метод омолодження. Найголовніше те, що ви можете робити його вдома! Для цього знадобиться тільки лід і кілька хвилин вільного часу.</p><p>Не пропустіть секрети здоров'я і краси у програмі Все буде добре 2018 випуск 90 від 12.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-89" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 89</a></p>

Секрети молодості: кріомассаж зони декольте та рецепт терріна

Всі випуски | 2018

Секрети молодості: кріомассаж зони декольте та рецепт терріна

Всі жінки бажають зберегти красу і молодість якнайдовше. Передача Все буде добре розкриває кілька важливих секретів.

На кухні Все буде добре 2018 випуск 90 від 12.11.2018 «Міс Україна-1997» Ксенія Кузьменко поділилася секретами молодості та краси.

Ви не раз заздрили голлівудським зіркам, які начебто тільки гарнішають з часом? У чому секрет такої тривалої молодості? Дізнайтеся у програмі Все буде добре 12.11.2018!

Ксенія Кузьменко якраз відноситься до таких «вічно молодих» жінок. Красуня, дизайнер, мама прекрасних дітей Ксенія спеціально для програми Все буде добре 2018 поділилася рецептом дуже смачної омолоджуючої страви.

Не пропустіть секрети приготування приголомшливого терріна з печінки та ананаса у програмі Все буде добре 12.11.2018! Це воістину королівська страва, яку ви легко можете приготувати на своїй кухні. А найголовніше те, що воно дуже корисно для жінок і дітей.

Ще одна річ, за якою женуться практично всі жінки - це красиве струнке тіло.

Психолог Наталя Холоденко схудла на 30 кг без виснажливих дієт і багатогодинних тренувань. Спеціально для програми Все буде добре 2018 Наталія поділилася секретами своєї стрункості. Не пропустіть ефективні вправи, які допоможуть вам легко схуднути в домашніх умовах - дивіться програму Все буде добре 12.11.2018!

Зона декольте і шия видають вік жінки набагато більше, ніж її обличчя.

Фізреабілітолог Дмитро Гирич в ефірі Все буде добре 2018 показав, як можна омолодити ніжну шкіру зони декольте за допомогою звичайного льоду. Криомассаж - це дієвий метод омолодження. Найголовніше те, що ви можете робити його вдома! Для цього знадобиться тільки лід і кілька хвилин вільного часу.

Не пропустіть секрети здоров'я і краси у програмі Все буде добре 2018 випуск 90 від 12.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 89