Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Секрети продуктивних сварок і рецепт справжнього хаггіса
<p><strong>Сучасні підлітки готові на все заради переглядів і лайків у соцмережах. Іноді вони готові навіть ризикнути життям.</strong></p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 89 від 08.11.2018 стурбована мати переживає через захоплення свого 14-річного сина.</p><p>Висота знайшла несподівану популярність серед молоді. Руфери - так називається нова міська субкультура - забираються на закриті для відвідування даху, знімають фото і відео. Вони не використовують страховку, часто отримують травми, багато - гинуть в результаті нещасних випадків. Що робити, якщо ви виявили небезпечне захоплення дитини? Чому молоді люди в гонитві за адреналіном і переглядами наражають на небезпеку власне життя? Дізнайтеся подробиці життя екстремалів у програмі Все буде добре 08.11.2018!</p><p>Кулінарний шпигун Євген Поливода та учасниця шоу «МастерШеф» Марина Шевченко відчули себе справжніми жителями гір.</p><p>Вони вирушили в шотландський ресторан за рецептом традиційної страви з баранячих потрухів - хаггіса. Цю страву готують тільки чоловіки, тому на розвідку відправили Женю. Кулінарний шпигун дуже відповідально поставився до свого завдання - надів кілт, взяв під пахву волинку і відправився влаштовуватися на роботу. Дізнайтеся рецепт незвичної шотландського страви у програмі Все буде добре 08.11.2018!</p><p><strong>Чи вийшло у Марини Шевченко приготувати суто «чоловічу» страву? Оцінював смак її хаггіса сам шеф-кухар того ресторану, куди навідувався кулінарний шпигун!</strong></p><p>Сварки здаються небажаним явищем, але американські вчені дотримуються іншої думки. Згідно з їхніми дослідженнями, сімейні конфлікти можуть поліпшити відносини! Потрібно тільки дотримуватися певних правил. Спеціально для програми Все буде добре 2018 психолог розповіла основні принципи продуктивних сварок. Дізнайтеся, як зміцнювати свої відносини навіть під час конфліктів - дивіться передачу Все буде добре 2018 випуск 89 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-88" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 88</a></p>

Секрети продуктивних сварок і рецепт справжнього хаггіса

Всі випуски | 2018

Секрети продуктивних сварок і рецепт справжнього хаггіса

Сучасні підлітки готові на все заради переглядів і лайків у соцмережах. Іноді вони готові навіть ризикнути життям.

У програмі Все буде добре 2018 випуск 89 від 08.11.2018 стурбована мати переживає через захоплення свого 14-річного сина.

Висота знайшла несподівану популярність серед молоді. Руфери - так називається нова міська субкультура - забираються на закриті для відвідування даху, знімають фото і відео. Вони не використовують страховку, часто отримують травми, багато - гинуть в результаті нещасних випадків. Що робити, якщо ви виявили небезпечне захоплення дитини? Чому молоді люди в гонитві за адреналіном і переглядами наражають на небезпеку власне життя? Дізнайтеся подробиці життя екстремалів у програмі Все буде добре 08.11.2018!

Кулінарний шпигун Євген Поливода та учасниця шоу «МастерШеф» Марина Шевченко відчули себе справжніми жителями гір.

Вони вирушили в шотландський ресторан за рецептом традиційної страви з баранячих потрухів - хаггіса. Цю страву готують тільки чоловіки, тому на розвідку відправили Женю. Кулінарний шпигун дуже відповідально поставився до свого завдання - надів кілт, взяв під пахву волинку і відправився влаштовуватися на роботу. Дізнайтеся рецепт незвичної шотландського страви у програмі Все буде добре 08.11.2018!

Чи вийшло у Марини Шевченко приготувати суто «чоловічу» страву? Оцінював смак її хаггіса сам шеф-кухар того ресторану, куди навідувався кулінарний шпигун!

Сварки здаються небажаним явищем, але американські вчені дотримуються іншої думки. Згідно з їхніми дослідженнями, сімейні конфлікти можуть поліпшити відносини! Потрібно тільки дотримуватися певних правил. Спеціально для програми Все буде добре 2018 психолог розповіла основні принципи продуктивних сварок. Дізнайтеся, як зміцнювати свої відносини навіть під час конфліктів - дивіться передачу Все буде добре 2018 випуск 89 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 88