Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гінекологи-аферисти: як лікарі витягують гроші з пацієнток
<p><strong>Жіноче здоров'я досить довго залишалося темою, яка не обговорюється на людях. Та й зараз дівчата не завжди готові відкрито говорити про свої проблеми. Навіть із лікарями. А недобросовісні люди в білих халатах готові ще й заробити на незнанні своїх пацієнток.</strong></p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 88 від 07.11.2018 ви дізнаєтеся топ-3 хвороб, якими гінекологи люблять лякати своїх пацієнток. Жінки, почувши діагноз, починаюють виконувати всі інструкції лікаря. Фахівці призначають безліч аналізів і дорогих ліків. А що, якщо все це не потрібно? Передача Все буде добре розкриває всі хитрощі недобросовісних лікарів - дізнайтеся, як аферисти виманюють гроші у своїх пацієнток!</p><p>Доктора часто лякають жінок страшними діагнозами, які потім або не підтверджуються, або виявляються чимось нешкідливим. Експерт програми Все буде добре 2018 відповідає на найчастіші запитання, в тому числі:</p><p>• Чому деякі лікарі призначають непотрібне додаткове лікування?</p><p>• Що потрібно питати на прийомі у гінеколога?</p><p>• Чи потрібно насторожитися, якщо ваш лікар призначив дуже багато аналізів і медикаментів?</p><p>Гінеколог розставляє всі крапки над «i» спеціально для програми Все буде добре 2018! Дізнайтеся, через які хвороби не варто панікувати, а які проблеми вимагають негайного втручання.</p><p>Журналісти Все буде добре 2018 відвідали кілька приватних клінік, щоб на власному досвіді дізнатися, якими методами діють недобросовісні лікарі. Не пропустіть результати розслідування у програмі Все буде добре 07.11.2018!</p><p>Швидка кулінарна допомога мчить до телеведучої Рози Аль-Намрі.</p><p>Дівчина хотіла приготувати курку в гарбузі, але зазнала невдачі. Шеф-кухар Мікаель Ароян знає, як все виправити - адже не дарма він був експертом кулінарного шоу «Все буде смачно». Міхо знає про смачну їжу все! Не пропустіть рецепт від шефа у програмі Все буде добре 2018 випуск 88 від 07.11.2018 на сайті Teleportal.ua! Міхо розібрав все помилки Рози і дав кілька корисних порад, які стануть в нагоді кожному.</p><p>Не пропустіть фінал битви перукарів і постійну рубрику «Агентство знайомств» - передача Все буде добре не припиняє дивувати.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-87" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 87</a></p>

Гінекологи-аферисти: як лікарі витягують гроші з пацієнток

Всі випуски | 2018

Гінекологи-аферисти: як лікарі витягують гроші з пацієнток

Жіноче здоров'я досить довго залишалося темою, яка не обговорюється на людях. Та й зараз дівчата не завжди готові відкрито говорити про свої проблеми. Навіть із лікарями. А недобросовісні люди в білих халатах готові ще й заробити на незнанні своїх пацієнток.

У програмі Все буде добре 2018 випуск 88 від 07.11.2018 ви дізнаєтеся топ-3 хвороб, якими гінекологи люблять лякати своїх пацієнток. Жінки, почувши діагноз, починаюють виконувати всі інструкції лікаря. Фахівці призначають безліч аналізів і дорогих ліків. А що, якщо все це не потрібно? Передача Все буде добре розкриває всі хитрощі недобросовісних лікарів - дізнайтеся, як аферисти виманюють гроші у своїх пацієнток!

Доктора часто лякають жінок страшними діагнозами, які потім або не підтверджуються, або виявляються чимось нешкідливим. Експерт програми Все буде добре 2018 відповідає на найчастіші запитання, в тому числі:

• Чому деякі лікарі призначають непотрібне додаткове лікування?

• Що потрібно питати на прийомі у гінеколога?

• Чи потрібно насторожитися, якщо ваш лікар призначив дуже багато аналізів і медикаментів?

Гінеколог розставляє всі крапки над «i» спеціально для програми Все буде добре 2018! Дізнайтеся, через які хвороби не варто панікувати, а які проблеми вимагають негайного втручання.

Журналісти Все буде добре 2018 відвідали кілька приватних клінік, щоб на власному досвіді дізнатися, якими методами діють недобросовісні лікарі. Не пропустіть результати розслідування у програмі Все буде добре 07.11.2018!

Швидка кулінарна допомога мчить до телеведучої Рози Аль-Намрі.

Дівчина хотіла приготувати курку в гарбузі, але зазнала невдачі. Шеф-кухар Мікаель Ароян знає, як все виправити - адже не дарма він був експертом кулінарного шоу «Все буде смачно». Міхо знає про смачну їжу все! Не пропустіть рецепт від шефа у програмі Все буде добре 2018 випуск 88 від 07.11.2018 на сайті Teleportal.ua! Міхо розібрав все помилки Рози і дав кілька корисних порад, які стануть в нагоді кожному.

Не пропустіть фінал битви перукарів і постійну рубрику «Агентство знайомств» - передача Все буде добре не припиняє дивувати.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 87