Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жахи українських потягів і битва перукарів
<p>Після реформи підприємства «Укрзалізниця» ціни на квитки підвищувалися двічі - цю зміну кишені українців відчули добре. Але чи змінилося щось у якості обслуговування?</p><p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 86 від 05.11.2018 зацікавилися залізничною реформою. Немиті туалети, поламані вікна і непрацюючі кондиціонери - коли все це піде в минуле? Нам обіцяють, що дуже скоро. У програмі Все буде добре 05.11.2018 з'ясовують, чи змінилося щось у вітчизняних поїздах.</strong></p><p>Євген Поливода і Фернандо, який знає про європейський комфорт не з чуток, вирушили у подорож з Києва до Ужгорода. Вони перевірили чистоту, якість харчування та обслуговування в оновленому поїзді. Дивіться у програмі Все буде добре онлайн, що вони дізналися.</p><p>Чи діє чергова реформа? Що робити, якщо у вас вкрали гроші в поїзді? Дізнайтеся разом із програмою Все буде добре 05.11.2018.</p><p><strong>Надія Матвєєва влаштувала битву перукарів: вона відібрала шість кандидатів на звання кращого майстра за версією Все буде добре 2018.</strong></p><p>Перукарям потрібно показати свою майстерність прямо в ефірі програми. У випуску Все буде добре 05.11.2018 стилістів чекало випробування короткою стрижкою - їм потрібно вразити і суддів, і своїх моделей. Не пропустіть баттл перукарів у програмі Все буде добре 2018!</p><p>Ведуча Надія Матвєєва посперечалася з Юлією Бортник. Юля, як і багато мам, не дозволяє своєму синові їсти морозиво взимку. Чи можна їсти заморожені солодощі в холодну пору року? Дізнайтеся разом із передачею Все буде добре 2018.</p><p>Айс-крім шеф Массімо Джеларті доводить зворотне - морозиво можна їсти і взимку, і під час застуди! Джеларті – чоловік, що перевернув уявлення про улюблені солодощі. Він готує суші, піци і бургери з морозива, додає його до салатів та супів. Дізнайтеся рецепт смачного домашнього десерту від шефа в програмі Все буде добре 2018 випуск 86 від 05.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-85" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 85</a></p>

Жахи українських потягів і битва перукарів

Всі випуски | 2018

Жахи українських потягів і битва перукарів

Після реформи підприємства «Укрзалізниця» ціни на квитки підвищувалися двічі - цю зміну кишені українців відчули добре. Але чи змінилося щось у якості обслуговування?

У програмі Все буде добре 2018 випуск 86 від 05.11.2018 зацікавилися залізничною реформою. Немиті туалети, поламані вікна і непрацюючі кондиціонери - коли все це піде в минуле? Нам обіцяють, що дуже скоро. У програмі Все буде добре 05.11.2018 з'ясовують, чи змінилося щось у вітчизняних поїздах.

Євген Поливода і Фернандо, який знає про європейський комфорт не з чуток, вирушили у подорож з Києва до Ужгорода. Вони перевірили чистоту, якість харчування та обслуговування в оновленому поїзді. Дивіться у програмі Все буде добре онлайн, що вони дізналися.

Чи діє чергова реформа? Що робити, якщо у вас вкрали гроші в поїзді? Дізнайтеся разом із програмою Все буде добре 05.11.2018.

Надія Матвєєва влаштувала битву перукарів: вона відібрала шість кандидатів на звання кращого майстра за версією Все буде добре 2018.

Перукарям потрібно показати свою майстерність прямо в ефірі програми. У випуску Все буде добре 05.11.2018 стилістів чекало випробування короткою стрижкою - їм потрібно вразити і суддів, і своїх моделей. Не пропустіть баттл перукарів у програмі Все буде добре 2018!

Ведуча Надія Матвєєва посперечалася з Юлією Бортник. Юля, як і багато мам, не дозволяє своєму синові їсти морозиво взимку. Чи можна їсти заморожені солодощі в холодну пору року? Дізнайтеся разом із передачею Все буде добре 2018.

Айс-крім шеф Массімо Джеларті доводить зворотне - морозиво можна їсти і взимку, і під час застуди! Джеларті – чоловік, що перевернув уявлення про улюблені солодощі. Він готує суші, піци і бургери з морозива, додає його до салатів та супів. Дізнайтеся рецепт смачного домашнього десерту від шефа в програмі Все буде добре 2018 випуск 86 від 05.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 85