Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Безболісне розлучення: особистий досвід Олексія Тритенко
<p>Розлучення - це дуже важкий процес, особливо, якщо в сім'ї є діти. Чи можна розійтися так, щоб це не залишило відбиток на психіці дитини?</p><p>Героїня <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 74 звернулася за допомогою: Юлія та її чоловік перебувають на межі розлучення. Подружжя разом уже 18 років, у них є дві чудові доньки, проте останнім часом сімейне життя зовсім розладналася. Спочатку все було чудово - чоловік забезпечував сім'ю, дружина виховувала дітей. Але через деякий час у сторону Юлії посипалися незліченні претензії. Чоловік звинувачує її в тому, що вона не так виглядає, не так одягається, не так виховує дітей. Передача Все буде добре покаже, що потрібно робити в такій ситуації.</p><p><strong>Експерти Все буде добре 15.10.2018 розібралися, як правильно розлучитися, якщо у вас є діти. Зіркові гості та фахівці діляться своїми життєвими історіями. Чи потрібно враховувати думку дітей? Як повідомити дитині новина про розлучення? Дивіться у програмі Все буде добре 2018 останній випуск.</strong></p><p>А також передача Все буде добре підготувала поради екстрасенса про те, як позбутися енергетичного зв`язку з колишнім. Які ритуали очищення потрібно провести після розлучення? Не пропустіть майстер-клас ясновидиці у програмі Все буде добре 2018.</p><p>Чоловік-трудоголік - горе в сім'ї. У цьому переконалася героїня програми Олена, чий чоловік практично не приділяє уваги ні їй, ні доньці.</p><p>Передача Все буде добре запустила цикл «Перевиховання», у рамках якого глави сімейства повинні довести, що вони досить добре знають своїх дружин і дітей.</p><p>Чоловік Олени повністю віддається улюбленій справі. Він - музикант, і практично весь свій час віддає роботі. Так як чоловік працює ночами, графік сім'ї просто не збігається. Однак він вважає, що ніякої проблеми немає - він встигає і працювати, і приділяти час доньці.</p><p>Чи пам'ятає герой програми Все буде добре 15.10.2018, коли у них з дружиною було перше побачення? Коли народилася його донька Сонечка? О котрій годині прокидається Олена?</p><p>Дивіться захоплюючий цикл «Перевиховання» в програмі Все буде добре онлайн.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-73" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 73</a></p>

Безболісне розлучення: особистий досвід Олексія Тритенко

Всі випуски | 2018

Безболісне розлучення: особистий досвід Олексія Тритенко

Розлучення - це дуже важкий процес, особливо, якщо в сім'ї є діти. Чи можна розійтися так, щоб це не залишило відбиток на психіці дитини?

Героїня Все буде добре 2018 випуск 74 звернулася за допомогою: Юлія та її чоловік перебувають на межі розлучення. Подружжя разом уже 18 років, у них є дві чудові доньки, проте останнім часом сімейне життя зовсім розладналася. Спочатку все було чудово - чоловік забезпечував сім'ю, дружина виховувала дітей. Але через деякий час у сторону Юлії посипалися незліченні претензії. Чоловік звинувачує її в тому, що вона не так виглядає, не так одягається, не так виховує дітей. Передача Все буде добре покаже, що потрібно робити в такій ситуації.

Експерти Все буде добре 15.10.2018 розібралися, як правильно розлучитися, якщо у вас є діти. Зіркові гості та фахівці діляться своїми життєвими історіями. Чи потрібно враховувати думку дітей? Як повідомити дитині новина про розлучення? Дивіться у програмі Все буде добре 2018 останній випуск.

А також передача Все буде добре підготувала поради екстрасенса про те, як позбутися енергетичного зв`язку з колишнім. Які ритуали очищення потрібно провести після розлучення? Не пропустіть майстер-клас ясновидиці у програмі Все буде добре 2018.

Чоловік-трудоголік - горе в сім'ї. У цьому переконалася героїня програми Олена, чий чоловік практично не приділяє уваги ні їй, ні доньці.

Передача Все буде добре запустила цикл «Перевиховання», у рамках якого глави сімейства повинні довести, що вони досить добре знають своїх дружин і дітей.

Чоловік Олени повністю віддається улюбленій справі. Він - музикант, і практично весь свій час віддає роботі. Так як чоловік працює ночами, графік сім'ї просто не збігається. Однак він вважає, що ніякої проблеми немає - він встигає і працювати, і приділяти час доньці.

Чи пам'ятає герой програми Все буде добре 15.10.2018, коли у них з дружиною було перше побачення? Коли народилася його донька Сонечка? О котрій годині прокидається Олена?

Дивіться захоплюючий цикл «Перевиховання» в програмі Все буде добре онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 73