Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як обирати трав`яний чай?
<p>Трав'яний чай - це джерело здоров'я, адже в ньому так багато корисних натуральних речовин, які допомагають обійтися без ліків! Чи ні?</p><p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 66 вирішили розібратися, чи дійсно натуральні трави так безпечні, як всі ми думаємо.</strong></p><p>Актриса Світлана Вольнова вважає, що чай - це запорука гарної зовнішності, досить заварити правильні трави. У студії Все буде добре 2018 доктор Костянтин Кромаренко розповів, які небезпечні речовини можуть знаходитися у «корисних» рослинах, якщо їх збирали не в екологічно чистій зоні. Щоб перевірити його слова, команда Все буде добре відправила в лабораторію зразки липи - дізнайтеся результати дослідження у випуску.</p><p><strong>Сучасні люди рідко коли збирають трави самі.</strong></p><p>Купуючи чай в магазині, ми не можемо знати, де збирали ту чи іншу рослину. Чемпіон світу із заварювання чаю Дмитро Філімонов e студії програми Все буде добре розповів, як вибрати якісний продукт. Чи справді чай у пакетиках не може бути хорошим? Яке чайне листя - найкраще, а у якому можуть бути небезпечні токсини? Дізнайтеся разом із передачею Все буде добре 2018 випуск 66.</p><p><strong>Євген Поливода не зупиниться ні перед чим у пошуках унікальних рецептів!</strong></p><p>У програмі Все буде добре кулінарний шпигун провернув повномасштабну операцію, щоб роздобути рецепт японського зеленого торта. В Україні цей десерт ще не відомий, однак ви можете його приготувати завдяки рецепту передачі Все буде добре 2018. Євгену заради цього довелося вкрасти чужий одяг і навіть сам торт... Результат був того вартий - Євген Поливода разом із кондитером Наталією Маслюк приготували вишуканий десерт прямо в студії . Дізнайтеся і ви рецепт японського зеленого торта - дивіться Все буде добре онлайн.</p><p>Передача Все буде добре знову запустила Клуб Колишніх Жінок, щоб довести кожній жінці, що розлучення - це не кінець.</p><p>Психолог Оксана Зайцева розібрала найтиповіші помилки на перших побаченнях. Дивіться Все буде добре онлайн - переконайтеся, що щастя можливе навіть після розлучення.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-65" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 65</a></p>

Як обирати трав`яний чай?

Всі випуски | 2018

Як обирати трав`яний чай?

Трав'яний чай - це джерело здоров'я, адже в ньому так багато корисних натуральних речовин, які допомагають обійтися без ліків! Чи ні?

У програмі Все буде добре 2018 випуск 66 вирішили розібратися, чи дійсно натуральні трави так безпечні, як всі ми думаємо.

Актриса Світлана Вольнова вважає, що чай - це запорука гарної зовнішності, досить заварити правильні трави. У студії Все буде добре 2018 доктор Костянтин Кромаренко розповів, які небезпечні речовини можуть знаходитися у «корисних» рослинах, якщо їх збирали не в екологічно чистій зоні. Щоб перевірити його слова, команда Все буде добре відправила в лабораторію зразки липи - дізнайтеся результати дослідження у випуску.

Сучасні люди рідко коли збирають трави самі.

Купуючи чай в магазині, ми не можемо знати, де збирали ту чи іншу рослину. Чемпіон світу із заварювання чаю Дмитро Філімонов e студії програми Все буде добре розповів, як вибрати якісний продукт. Чи справді чай у пакетиках не може бути хорошим? Яке чайне листя - найкраще, а у якому можуть бути небезпечні токсини? Дізнайтеся разом із передачею Все буде добре 2018 випуск 66.

Євген Поливода не зупиниться ні перед чим у пошуках унікальних рецептів!

У програмі Все буде добре кулінарний шпигун провернув повномасштабну операцію, щоб роздобути рецепт японського зеленого торта. В Україні цей десерт ще не відомий, однак ви можете його приготувати завдяки рецепту передачі Все буде добре 2018. Євгену заради цього довелося вкрасти чужий одяг і навіть сам торт... Результат був того вартий - Євген Поливода разом із кондитером Наталією Маслюк приготували вишуканий десерт прямо в студії . Дізнайтеся і ви рецепт японського зеленого торта - дивіться Все буде добре онлайн.

Передача Все буде добре знову запустила Клуб Колишніх Жінок, щоб довести кожній жінці, що розлучення - це не кінець.

Психолог Оксана Зайцева розібрала найтиповіші помилки на перших побаченнях. Дивіться Все буде добре онлайн - переконайтеся, що щастя можливе навіть після розлучення.

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 65