Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Небезпечний мікроблейдінг: як обрати майстра і зберегти здоров'я?
<p>У програмі Все буде добре 2018 випуск 59 відкриють всю правду про трендовую процедуру - мікроблейдінг брів.</p><p><strong>Багато дівчат, які втомилися підфарбовувати брови олівцем, вирішуються на більш радикальні заходи.</strong></p><p>Раніше у моді був татуаж, тепер йому на заміну прийшов новий тренд - мікроблейдінг. У студії передачі Все буде добре зібралися кращі фахівці, щоб розібратися у плюсах та мінусах цієї процедури. Ви дізнаєтеся, чому до вибору бровіста потрібно підходити із особливою ретельністю. Виявляється, під час звичайної салонної процедури можна підчепити по-справжньому небезпечну інфекцію! Як уникнути такої небезпеки і правильно вибрати свого майстра - розкажуть у передачі Все буде добре 2018 випуск 59. Крім того, пластичний хірург пояснить, в яких випадках від мікроблейдінга можуть залишатися шрами.</p><p>Ви почуєте історію Дарини, яка одного разу вирішила зробити собі красиві брови в салоні, а замість цього місяцями не наважувалася показуватися на людях через жахливий результат.</p><p><strong>Дізнайтеся в передачі Все буде добре 2018, чому не завжди варто вірити рекламі у соцмережах і красивим фотографіям.</strong></p><p>В улюбленій рубриці багатьох телеглядачів передачі Все буде добре «Шеф vs Народ» професійний кухар Ігор Місевич позмається з кулінаром-любителем Ганною Козубенко. Ігор постарається довести, що чоловіки - не тільки кращі кухарі, а й справжні майстри консервації. Анна ж вважає, що українська жінка здатна на все. Щоб дізнатися переможця, обидва кулінара будуть консервувати кавуни. Дивіться Все буде добре онлайн - ви самі побачите, хто з них прав.</p><p><strong>Героїня програми Все буде добре 2018 звернулася за допомогою через висипи.</strong></p><p>Мікробіолог Оксана Вольська поїхала до неї додому, щоб з'ясувати причину алергії. У будинку у дівчини виявилося на диво чисто - експерт навіть пилу на поличках не виявила! Але один прихований алерген в будинку все-таки є, і це - звичайнісінькі подушки.</p><p>Дізнайтеся, як захиститися від висипів разом з передачею Все буде добре. Оксана підготувала рецепт миючого розчину, який захистить ваші подушки від бруду, а вас - від неприємних наслідків алергії.</p>

Небезпечний мікроблейдінг: як обрати майстра і зберегти здоров'я?

Всі випуски | 2018

Небезпечний мікроблейдінг: як обрати майстра і зберегти здоров'я?

У програмі Все буде добре 2018 випуск 59 відкриють всю правду про трендовую процедуру - мікроблейдінг брів.

Багато дівчат, які втомилися підфарбовувати брови олівцем, вирішуються на більш радикальні заходи.

Раніше у моді був татуаж, тепер йому на заміну прийшов новий тренд - мікроблейдінг. У студії передачі Все буде добре зібралися кращі фахівці, щоб розібратися у плюсах та мінусах цієї процедури. Ви дізнаєтеся, чому до вибору бровіста потрібно підходити із особливою ретельністю. Виявляється, під час звичайної салонної процедури можна підчепити по-справжньому небезпечну інфекцію! Як уникнути такої небезпеки і правильно вибрати свого майстра - розкажуть у передачі Все буде добре 2018 випуск 59. Крім того, пластичний хірург пояснить, в яких випадках від мікроблейдінга можуть залишатися шрами.

Ви почуєте історію Дарини, яка одного разу вирішила зробити собі красиві брови в салоні, а замість цього місяцями не наважувалася показуватися на людях через жахливий результат.

Дізнайтеся в передачі Все буде добре 2018, чому не завжди варто вірити рекламі у соцмережах і красивим фотографіям.

В улюбленій рубриці багатьох телеглядачів передачі Все буде добре «Шеф vs Народ» професійний кухар Ігор Місевич позмається з кулінаром-любителем Ганною Козубенко. Ігор постарається довести, що чоловіки - не тільки кращі кухарі, а й справжні майстри консервації. Анна ж вважає, що українська жінка здатна на все. Щоб дізнатися переможця, обидва кулінара будуть консервувати кавуни. Дивіться Все буде добре онлайн - ви самі побачите, хто з них прав.

Героїня програми Все буде добре 2018 звернулася за допомогою через висипи.

Мікробіолог Оксана Вольська поїхала до неї додому, щоб з'ясувати причину алергії. У будинку у дівчини виявилося на диво чисто - експерт навіть пилу на поличках не виявила! Але один прихований алерген в будинку все-таки є, і це - звичайнісінькі подушки.

Дізнайтеся, як захиститися від висипів разом з передачею Все буде добре. Оксана підготувала рецепт миючого розчину, який захистить ваші подушки від бруду, а вас - від неприємних наслідків алергії.