Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Королівська Данія: як стати Попелюшкою за один день?
<p style="text-align:justify">У тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 29 від 28.05.2019 Валік і Катя відчули себе справжніми монархами. Запитаєте чому? Бо ведучі прилетіли до Королівства Данії! Чи вдалося українським журналістам знайти собі по-справжньому королівський заробіток? Дізнайтеся за мить!</p> <p style="text-align:justify">Катя Сенченко у 29 випуску «Заробітчани» в Данії трошки наблизилася до заповітної мрії стати королевою і знайшла роботу в справжнісінькому замку! Проте професія виявилася не для монархів — дівчина працювала покоївкою. Зате обіцяли заплатити пристойну суму — 600 крон за зміну. Цікаво, чи змогла Сенченко перевтілитися з Попелюшки в принцесу?</p> <p style="text-align:justify">Як тільки Катя увійшла до замку, у неї відняло мову: високі стелі, старовинні картини, античні скульптури… Усе просякнуто монархічним духом. За датськими канонами покоївки повинні виглядати на всі сто: стриманий одяг, елегантна зачіска та макіяж. Ба більше, у 29 випуску «Заробітчани» (2019) Сенченко повинна була вивчити столовий етикет і манери поведінки з гостями! Адже прислуга — обличчя будинку, яке має відзеркалювати статус господаря. Чи не осоромилася Катерина перед датчанами? Подробиці королівського заробітку далі в програмі.</p> <p style="text-align:justify">Валік знайшов інший шлях до підкорення Данії! У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> 29 випуск Чернявський виїхав за межі столиці королівства для того, щоб доглядати за датськими ціпочками! Не лякайтеся, криміналом тут не пахне. Валентин вирушив на курячу ферму. У Данії надзвичайно багато таких заводів — майже 40 тисяч. Тому зайві руки ніколи не завадять! Та чи вдалося ведучому проекту «Заробітчани» (Данія) розбагатіти на курах?</p> <p style="text-align:justify">Як то кажуть: гроші не пахнуть! Але не у випадку Чернявського. На фермі його чекав справжній армагеддон: 41 тисяча курей, сморід, послід і суцільне кудкудакання «ціпочок». Нелегко ж йому далися 800 крон! Дивіться онлайн «Заробітчани» (2019) 29 випуск від 28.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи отримав Валік свої гроші?</p> <p style="text-align:justify">Пропустили пригоди Олі та Макса в Гуанчжоу? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vypusk-28">«Заробітчани» 3 сезон випуск 28</a>.</p>

Королівська Данія: як стати Попелюшкою за один день?

Всі випуски | Сезон 3

Королівська Данія: як стати Попелюшкою за один день?

У тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 29 від 28.05.2019 Валік і Катя відчули себе справжніми монархами. Запитаєте чому? Бо ведучі прилетіли до Королівства Данії! Чи вдалося українським журналістам знайти собі по-справжньому королівський заробіток? Дізнайтеся за мить!

Катя Сенченко у 29 випуску «Заробітчани» в Данії трошки наблизилася до заповітної мрії стати королевою і знайшла роботу в справжнісінькому замку! Проте професія виявилася не для монархів — дівчина працювала покоївкою. Зате обіцяли заплатити пристойну суму — 600 крон за зміну. Цікаво, чи змогла Сенченко перевтілитися з Попелюшки в принцесу?

Як тільки Катя увійшла до замку, у неї відняло мову: високі стелі, старовинні картини, античні скульптури… Усе просякнуто монархічним духом. За датськими канонами покоївки повинні виглядати на всі сто: стриманий одяг, елегантна зачіска та макіяж. Ба більше, у 29 випуску «Заробітчани» (2019) Сенченко повинна була вивчити столовий етикет і манери поведінки з гостями! Адже прислуга — обличчя будинку, яке має відзеркалювати статус господаря. Чи не осоромилася Катерина перед датчанами? Подробиці королівського заробітку далі в програмі.

Валік знайшов інший шлях до підкорення Данії! У програмі «Заробітчани» 3 сезон 29 випуск Чернявський виїхав за межі столиці королівства для того, щоб доглядати за датськими ціпочками! Не лякайтеся, криміналом тут не пахне. Валентин вирушив на курячу ферму. У Данії надзвичайно багато таких заводів — майже 40 тисяч. Тому зайві руки ніколи не завадять! Та чи вдалося ведучому проекту «Заробітчани» (Данія) розбагатіти на курах?

Як то кажуть: гроші не пахнуть! Але не у випадку Чернявського. На фермі його чекав справжній армагеддон: 41 тисяча курей, сморід, послід і суцільне кудкудакання «ціпочок». Нелегко ж йому далися 800 крон! Дивіться онлайн «Заробітчани» (2019) 29 випуск від 28.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи отримав Валік свої гроші?

Пропустили пригоди Олі та Макса в Гуанчжоу? Переходьте за посиланням і дивіться «Заробітчани» 3 сезон випуск 28.