Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гастротур Швецією: пивоварня в церкві й бізнес на бутербродах
<p style="text-align:justify">Ведучі Валік і Катя в тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 27 від 21.05.2019 прилетіли до Швеції! Саме ця країна подарувала світу Карлсона. Ось і українські журналісти вирішили дозволити собі маленькі пустощі – зовсім, як у дитинстві. Наприклад, Чернявський пішов на найдорожчий йому запах... пива. І несподівано знайшов броварню прямо в будівлі церкви! Ніякі забобони не зупинили ведучого на шляху до улюбленого продукту. У новому випуску шоу «Заробітчани» в Швеції він твердо вирішив – це ідеальне місце роботи.</p> <p style="text-align:justify">Валік не на жарт розмріявся: хотів і грошей заробити, і пива попити, і відпочити на простій роботі. Звичайно, реальність виявилася далекою від мрій. Спершу ведучий навіть не зміг відкрити мішок із солодом. А попереду у Чернявського було ще більш відповідальне завдання – залізти прямо в бочку з пивом! Чи впорався українець із важким шведським пивоварінням? І чи зміг він перейняти майстерність настільки, щоб готувати вдома пиво замість чаю? Дивись онлайн у 27 випуску «Заробітчани».</p> <p style="text-align:justify">Катя Сенченко – теж голодна душа. Дівчина напросилася помічницею до популярних майстрів готування бутербродів! Як дізналася ведуча проекту «Заробітчани», у Швеції сендвічі – справжній культ. Їх продають скрізь: на вуличних прилавках, у магазинах і навіть ресторанах! Сенченко пощастило працювати з жінками, які зібрали близько 400 рецептів перекусу та навіть вели ранкове шоу на телебаченні. У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» сезон 3</a> випуск 27 Катя допоможе їм приготувати 50 luxury-бутербродів на свято Дня Народження.</p> <p style="text-align:justify">Чому їжа повинна бути дорогою? І що довело сильну й завжди безжурну Катерину Сенченко до сліз?</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «Заробітчани» (2019) 27 випуск від 21.05.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p style="text-align:justify">Пропустив пригоди Каті та Валіка в морозній Норвегії? Переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vypusk-26">«Заробітчани» сезон 3 випуск 26</a>.</p>

Гастротур Швецією: пивоварня в церкві й бізнес на бутербродах

Всі випуски | Сезон 3

Гастротур Швецією: пивоварня в церкві й бізнес на бутербродах

Ведучі Валік і Катя в тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 27 від 21.05.2019 прилетіли до Швеції! Саме ця країна подарувала світу Карлсона. Ось і українські журналісти вирішили дозволити собі маленькі пустощі – зовсім, як у дитинстві. Наприклад, Чернявський пішов на найдорожчий йому запах... пива. І несподівано знайшов броварню прямо в будівлі церкви! Ніякі забобони не зупинили ведучого на шляху до улюбленого продукту. У новому випуску шоу «Заробітчани» в Швеції він твердо вирішив – це ідеальне місце роботи.

Валік не на жарт розмріявся: хотів і грошей заробити, і пива попити, і відпочити на простій роботі. Звичайно, реальність виявилася далекою від мрій. Спершу ведучий навіть не зміг відкрити мішок із солодом. А попереду у Чернявського було ще більш відповідальне завдання – залізти прямо в бочку з пивом! Чи впорався українець із важким шведським пивоварінням? І чи зміг він перейняти майстерність настільки, щоб готувати вдома пиво замість чаю? Дивись онлайн у 27 випуску «Заробітчани».

Катя Сенченко – теж голодна душа. Дівчина напросилася помічницею до популярних майстрів готування бутербродів! Як дізналася ведуча проекту «Заробітчани», у Швеції сендвічі – справжній культ. Їх продають скрізь: на вуличних прилавках, у магазинах і навіть ресторанах! Сенченко пощастило працювати з жінками, які зібрали близько 400 рецептів перекусу та навіть вели ранкове шоу на телебаченні. У шоу «Заробітчани» сезон 3 випуск 27 Катя допоможе їм приготувати 50 luxury-бутербродів на свято Дня Народження.

Чому їжа повинна бути дорогою? І що довело сильну й завжди безжурну Катерину Сенченко до сліз?

Дивись онлайн «Заробітчани» (2019) 27 випуск від 21.05.2019 на сайті Teleportal.ua

Пропустив пригоди Каті та Валіка в морозній Норвегії? Переходь за посиланням і дивись «Заробітчани» сезон 3 випуск 26.