Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гордість Норвегії: морський біолог і екстремальний фотограф
<p style="text-align:justify">Ведучим у тревел-шоу «Заробітчани» випуск 26 від 14.05.2019 випала унікальна можливість потрапити до країни високих зарплат, суворих вікінгів і справжнього «собачого холоду». Ви вже здогадалися, де Катерина і Валентин шукали кращого життя? У крижаній Норвегії! Які пригоди на них чекали? Чи вдалося їм адаптуватися до норвезького робочого клімату? Дізнайтеся вже за мить у програмі «Заробітчани» 2019.</p> <p style="text-align:justify">Чим відома Норвегія, як не свіжою та якісною рибою? Тим паче, що тут її стільки, хоч відбивайся! Цим вирішив скористатися Валентин Чернявський і у 26 випуску «Заробітчани» в Норвегії знайшов для себе дійсно рибне і прибуткове заняття — роботу на фермі, де розводять морських жителів. Валік сподівався, що працюватиме штатним різноробом. Але коли ведучий під’їхав до ферми, то закам’янів від здивування: у програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> він вперше мав стати морським біологом! Часу на роздуми немає… Чернявський поспіхом пригадував шкільні уроки. Чи зміг Валентин приховати від керівництва відсутність досвіду?</p> <p style="text-align:justify">Не тільки рибою багаті крижані краї, але й неймовірною природою та пейзажами, від яких аж подих завмирає. Саме на цьому Катерина Сенченко у 26 випуску «Заробітчани» (Норвегія) заробляла на прожиття. Заінтриговані? Катя обожнює фотографувати й не змогла пройти повз бажану вакансію фотохудожника. Тим паче, для цього потрібно мати хороший смак і знати, як тримати фотоапарат. Кращої роботи не знайти! Та чи не зробила Сенченко поспішних висновків?</p> <p style="text-align:justify">Катю взяли на роботу з руками й ногами! Ще й довірили досить дороге обладнання: фотоапарати, об’єктиви, штативи… Ведуча проекту «Заробітчани» 2019 мала тільки дві години, щоб знайти пригоже місце і зробити хороші світлини. Ніби все просто: займаєшся тим, що тобі подобається, ще й гроші за це отримуєш! Проте ця робота виявилася справжнім випробування для тендітної Сенченко! Які перепони вона пройшла, заради професійних кадрів? Дивіться онлайн «Заробітчани» 26 випуск від 14.05.2019 на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-25">«Заробітчани» 25 випуск</a>.</p>

Гордість Норвегії: морський біолог і екстремальний фотограф

Всі випуски | Сезон 3

Гордість Норвегії: морський біолог і екстремальний фотограф

Ведучим у тревел-шоу «Заробітчани» випуск 26 від 14.05.2019 випала унікальна можливість потрапити до країни високих зарплат, суворих вікінгів і справжнього «собачого холоду». Ви вже здогадалися, де Катерина і Валентин шукали кращого життя? У крижаній Норвегії! Які пригоди на них чекали? Чи вдалося їм адаптуватися до норвезького робочого клімату? Дізнайтеся вже за мить у програмі «Заробітчани» 2019.

Чим відома Норвегія, як не свіжою та якісною рибою? Тим паче, що тут її стільки, хоч відбивайся! Цим вирішив скористатися Валентин Чернявський і у 26 випуску «Заробітчани» в Норвегії знайшов для себе дійсно рибне і прибуткове заняття — роботу на фермі, де розводять морських жителів. Валік сподівався, що працюватиме штатним різноробом. Але коли ведучий під’їхав до ферми, то закам’янів від здивування: у програмі «Заробітчани» 3 сезон він вперше мав стати морським біологом! Часу на роздуми немає… Чернявський поспіхом пригадував шкільні уроки. Чи зміг Валентин приховати від керівництва відсутність досвіду?

Не тільки рибою багаті крижані краї, але й неймовірною природою та пейзажами, від яких аж подих завмирає. Саме на цьому Катерина Сенченко у 26 випуску «Заробітчани» (Норвегія) заробляла на прожиття. Заінтриговані? Катя обожнює фотографувати й не змогла пройти повз бажану вакансію фотохудожника. Тим паче, для цього потрібно мати хороший смак і знати, як тримати фотоапарат. Кращої роботи не знайти! Та чи не зробила Сенченко поспішних висновків?

Катю взяли на роботу з руками й ногами! Ще й довірили досить дороге обладнання: фотоапарати, об’єктиви, штативи… Ведуча проекту «Заробітчани» 2019 мала тільки дві години, щоб знайти пригоже місце і зробити хороші світлини. Ніби все просто: займаєшся тим, що тобі подобається, ще й гроші за це отримуєш! Проте ця робота виявилася справжнім випробування для тендітної Сенченко! Які перепони вона пройшла, заради професійних кадрів? Дивіться онлайн «Заробітчани» 26 випуск від 14.05.2019 на Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Заробітчани» 25 випуск.