Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Американська мрія: Кошман купалася в сидрі, а Олицька блукала закинутим Детройтом
<p style="text-align:justify">Аня Олицька і Настя Кошман давно захоплюються американською мрією і в шоу «Заробітчани» випуск 25 від 14.05.2019 отримали щасливий квиток і можливість її втілити. Дві пересадки, 45 годин шляху на літаку, і дівчата, нарешті, приземлилися в Детройті – колишній автомобільній столиці США. «Заробітчани» дізналися: 50 років тому це було процвітаюче місто, одне з найбагатших в Америці, але ціна бензину зросла, а разом із нею впав попит на місцеві «багатолітражки» - автозаводи збанкрутували. Тому сьогодні Детройт знають, як місце з високою злочинністю та місто-привид.</p> <p style="text-align:justify">Ведучі «Заробітчани» 2019 вирішили довести, що тут реально знайти роботу й «підняти» непогані гроші. Настя Кошман відшукала контакти української діаспори та за рекомендацією влаштувалася на ферму, де вирощують яблука і роблять сидр. Однак американці розуміють під сидром зовсім не алкогольний напій, а свіжовичавлений сік. Дивіться в тревел-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» сезон 3</a> випуск 25, як Кошман боролася з бджолами і купалася в водоспадах яблучного соку. Усі секрети сімейного виробництва з традиціями – у новому епізоді.</p> <p style="text-align:justify">А Олицька не зробила домашнього завдання, тому роботу шукала на дошках оголошень. Яке відкриття зробила ведуча і як примудрилася зустріти Сергія Притулу в Детройті? Несподіванки у ведучої шоу «Заробітчани» в США тільки починаються! Аня домовилася про співбесіду на місцевому заводі чіпсів, але виявилося, що він знаходиться в дуже бідному покинутому районі міста. Дівчині навіть довелося тікати від собак! Але гірше чотирилапих були колеги Ані, які навідріз відмовилися приймати дівчину...</p> <p style="text-align:justify">У 25 випуску «Заробітчани» дізнаємося, як впоралася Олицька і чи не вилізли їй боком завіряння боса в тому, що вона відмінно готує? А також не пропустіть унікальної можливості заглянути за куліси виробництва і розібратися: як роблять чіпси?</p> <p style="text-align:justify">Дивіться онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 25 і стежте за американськими пригодами Олицької та Кошман разом із Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – дивіться в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vypusk-24">«Заробітчани» сезон 3 випуск 24</a>, як Аня і Настя працювали в Туреччині.</p>

Американська мрія: Кошман купалася в сидрі, а Олицька блукала закинутим Детройтом

Всі випуски | Сезон 3

Американська мрія: Кошман купалася в сидрі, а Олицька блукала закинутим Детройтом

Аня Олицька і Настя Кошман давно захоплюються американською мрією і в шоу «Заробітчани» випуск 25 від 14.05.2019 отримали щасливий квиток і можливість її втілити. Дві пересадки, 45 годин шляху на літаку, і дівчата, нарешті, приземлилися в Детройті – колишній автомобільній столиці США. «Заробітчани» дізналися: 50 років тому це було процвітаюче місто, одне з найбагатших в Америці, але ціна бензину зросла, а разом із нею впав попит на місцеві «багатолітражки» - автозаводи збанкрутували. Тому сьогодні Детройт знають, як місце з високою злочинністю та місто-привид.

Ведучі «Заробітчани» 2019 вирішили довести, що тут реально знайти роботу й «підняти» непогані гроші. Настя Кошман відшукала контакти української діаспори та за рекомендацією влаштувалася на ферму, де вирощують яблука і роблять сидр. Однак американці розуміють під сидром зовсім не алкогольний напій, а свіжовичавлений сік. Дивіться в тревел-шоу «Заробітчани» сезон 3 випуск 25, як Кошман боролася з бджолами і купалася в водоспадах яблучного соку. Усі секрети сімейного виробництва з традиціями – у новому епізоді.

А Олицька не зробила домашнього завдання, тому роботу шукала на дошках оголошень. Яке відкриття зробила ведуча і як примудрилася зустріти Сергія Притулу в Детройті? Несподіванки у ведучої шоу «Заробітчани» в США тільки починаються! Аня домовилася про співбесіду на місцевому заводі чіпсів, але виявилося, що він знаходиться в дуже бідному покинутому районі міста. Дівчині навіть довелося тікати від собак! Але гірше чотирилапих були колеги Ані, які навідріз відмовилися приймати дівчину...

У 25 випуску «Заробітчани» дізнаємося, як впоралася Олицька і чи не вилізли їй боком завіряння боса в тому, що вона відмінно готує? А також не пропустіть унікальної можливості заглянути за куліси виробництва і розібратися: як роблять чіпси?

Дивіться онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 25 і стежте за американськими пригодами Олицької та Кошман разом із Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – дивіться в шоу «Заробітчани» сезон 3 випуск 24, як Аня і Настя працювали в Туреччині.