Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Коста-Рика: Оля стала метеликовою мамою, а Макс збирачем манго
<p style="text-align:justify">Макс Узол і Оля Манько потрапили до країни найщасливіших людей — Коста-Рики. У сьогоднішньому випуску ви дізнаєтеся секрети хорошого настрою, позитиву й райської насолоди.</p> <p style="text-align:justify">Оля в тревел-шоу «Заробітчани» випуск 21 від 30.04.2019 потрапила в справжнісінький рай! Цього разу вона працювала на фермі метеликів! У Коста-Риці такі ферми надзвичайно популярні. Оля Манько дуже зраділа: нарешті не буде запаху гною, важких лопат і диких тварин. Цікаво, чи не розчарувало ведучу програми «Заробітчани» (Коста-Рика) місцеве захоплення?</p> <p style="text-align:justify">Коли Оля зайшла на ферму, її щастю не було меж: різнокольорові метелики, які літають над головами, привітні господарі й невимушена атмосфера. Проте в «Заробітчани» 2019 випуск 21 її робота не така вже й «райська». Вона доглядала за гусеницями! Так-так, саме за ними. Адже гусениці потім перетворюються на прекрасних метеликів. Та спершу за ними потрібен неабиякий догляд! Як Олі це вдалося, якщо вона боїться гусениць, як вогню? Подробиці у 21 випуску <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a>.</p> <p style="text-align:justify">Макс Узол пішов хирим шляхом. Він не морочив собі голову в пошуках роботи! У «Заробітчани» в Коста-Риці Максим працював на манговій плантації. Кажуть, землі цієї країни надзвичайно родючі! Навіть звичайна палиця проросте! Та чи вдалося Максу заробити трохи грошей на манго? Дізнайтеся в «Заробітчани» 2019.</p> <p style="text-align:justify">Ніби все просто: на манговому полі просто збирати фрукти. Проте є одне «але»: за 5 годин Максим повинен зібрати 20 ящиків манго! І це під палючим сонцем. Чи вистачило сил ведучому «Заробітчани» випуск 21 виконати денну норму?</p> <p style="text-align:justify">Чи вдалося Олі знайти спільну мову з метеликами? Як Макс ледь не залишився без копійки в кишені? Дивіться онлайн тревел-шоу «Заробітчани» в Коста-Риці на Teleportal.ua й дізнайтеся першими про «райські» пригоди Олі Манько й Макса Узола.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-20">«Заробітчани» 20 випуск</a>.</p>

Коста-Рика: Оля стала метеликовою мамою, а Макс збирачем манго

Всі випуски | Сезон 3

Коста-Рика: Оля стала метеликовою мамою, а Макс збирачем манго

Макс Узол і Оля Манько потрапили до країни найщасливіших людей — Коста-Рики. У сьогоднішньому випуску ви дізнаєтеся секрети хорошого настрою, позитиву й райської насолоди.

Оля в тревел-шоу «Заробітчани» випуск 21 від 30.04.2019 потрапила в справжнісінький рай! Цього разу вона працювала на фермі метеликів! У Коста-Риці такі ферми надзвичайно популярні. Оля Манько дуже зраділа: нарешті не буде запаху гною, важких лопат і диких тварин. Цікаво, чи не розчарувало ведучу програми «Заробітчани» (Коста-Рика) місцеве захоплення?

Коли Оля зайшла на ферму, її щастю не було меж: різнокольорові метелики, які літають над головами, привітні господарі й невимушена атмосфера. Проте в «Заробітчани» 2019 випуск 21 її робота не така вже й «райська». Вона доглядала за гусеницями! Так-так, саме за ними. Адже гусениці потім перетворюються на прекрасних метеликів. Та спершу за ними потрібен неабиякий догляд! Як Олі це вдалося, якщо вона боїться гусениць, як вогню? Подробиці у 21 випуску «Заробітчани» 3 сезон.

Макс Узол пішов хирим шляхом. Він не морочив собі голову в пошуках роботи! У «Заробітчани» в Коста-Риці Максим працював на манговій плантації. Кажуть, землі цієї країни надзвичайно родючі! Навіть звичайна палиця проросте! Та чи вдалося Максу заробити трохи грошей на манго? Дізнайтеся в «Заробітчани» 2019.

Ніби все просто: на манговому полі просто збирати фрукти. Проте є одне «але»: за 5 годин Максим повинен зібрати 20 ящиків манго! І це під палючим сонцем. Чи вистачило сил ведучому «Заробітчани» випуск 21 виконати денну норму?

Чи вдалося Олі знайти спільну мову з метеликами? Як Макс ледь не залишився без копійки в кишені? Дивіться онлайн тревел-шоу «Заробітчани» в Коста-Риці на Teleportal.ua й дізнайтеся першими про «райські» пригоди Олі Манько й Макса Узола.

Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться «Заробітчани» 20 випуск.