Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Небезпеки Мюнхена: відверті танці за гроші та пошуки сміття
<p>Подорож Ані Олицької та Насті Кошман Німеччиною триває. Сьогодні ведучі тревел-шоу «Заробітчани» в Мюнхені! Дівчатам буде по-справжньому важко: доведеться переступити свої принципи, стати танцівницями в нічному клубі та копатися в смітті в пошуках наживи. Як вони переживуть це?</p> <p><strong>Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 9 від 19.03.2019!</strong></p> <p>У свіжому епізоді ми дізнаємося, на які посади в Німеччині беруть без співбесіди і де заробити грошей у неділю – вихідний день, коли в країні не працюю навіть супермаркети. Настя Кошман не розгубилася і вирішила будувати бізнес на пластикових пляшках. Німці дуже серйозно ставляться до охорони навколишнього середовища, тому вартість тари тут дуже висока. Ведуча <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> випуск 9 вирушила в парк, де влаштувала справжнє полювання за пляшками! Як до її дій поставилися відпочиваючі? Дивись уже сьогодні ввечері!</p> <p>А ось Аня Олицька вирушила гуляти по справжньому Мюнхенському Стамбулу – вулиці, де працює і живе турецька діаспора. Українка шукала місце роботи в місцевих кебабах. Однак щось налякало дівчину... і вона перестала відчувати себе безпечно. Що сталося? І чи залишилася Аня цілою і неушкодженою?</p> <p>Пригод на голову в шоу «Заробітчани» (Мюнхен) набралася і Кошман. По телефону дівчина домовилася про співбесіду на посаду офіціанта в заміському нічному клубі. Чомусь Настя вирішила, що це буде пристойний заклад. Але, виявилося, клубу далеко до цієї характеристики. У 9 випуску «Заробітчани» ведучій довелося не розносити напої, а танцювати на сцені у відвертому костюмі зайчика! Як це було? І чи не змусили Настю надавати інтимні послуги?</p> <p><strong>Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 9 від 19.03.2019 на сайті Teleportal.</strong></p> <p><strong>Пропустив попередній випуск? Дізнайся про пригоди ведучих в Індонезії – дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-8">«Заробітчани» 2019 випуск 8</a>.</strong></p>

Небезпеки Мюнхена: відверті танці за гроші та пошуки сміття

Всі випуски | Сезон 3

Небезпеки Мюнхена: відверті танці за гроші та пошуки сміття

Подорож Ані Олицької та Насті Кошман Німеччиною триває. Сьогодні ведучі тревел-шоу «Заробітчани» в Мюнхені! Дівчатам буде по-справжньому важко: доведеться переступити свої принципи, стати танцівницями в нічному клубі та копатися в смітті в пошуках наживи. Як вони переживуть це?

Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 9 від 19.03.2019!

У свіжому епізоді ми дізнаємося, на які посади в Німеччині беруть без співбесіди і де заробити грошей у неділю – вихідний день, коли в країні не працюю навіть супермаркети. Настя Кошман не розгубилася і вирішила будувати бізнес на пластикових пляшках. Німці дуже серйозно ставляться до охорони навколишнього середовища, тому вартість тари тут дуже висока. Ведуча «Заробітчани» 3 сезон випуск 9 вирушила в парк, де влаштувала справжнє полювання за пляшками! Як до її дій поставилися відпочиваючі? Дивись уже сьогодні ввечері!

А ось Аня Олицька вирушила гуляти по справжньому Мюнхенському Стамбулу – вулиці, де працює і живе турецька діаспора. Українка шукала місце роботи в місцевих кебабах. Однак щось налякало дівчину... і вона перестала відчувати себе безпечно. Що сталося? І чи залишилася Аня цілою і неушкодженою?

Пригод на голову в шоу «Заробітчани» (Мюнхен) набралася і Кошман. По телефону дівчина домовилася про співбесіду на посаду офіціанта в заміському нічному клубі. Чомусь Настя вирішила, що це буде пристойний заклад. Але, виявилося, клубу далеко до цієї характеристики. У 9 випуску «Заробітчани» ведучій довелося не розносити напої, а танцювати на сцені у відвертому костюмі зайчика! Як це було? І чи не змусили Настю надавати інтимні послуги?

Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 9 від 19.03.2019 на сайті Teleportal.

Пропустив попередній випуск? Дізнайся про пригоди ведучих в Індонезії – дивись «Заробітчани» 2019 випуск 8.