Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: «Собача мама» Катя й рибні пригоди Валентина
<p>Цього разу команда шоу «Заробітчани» 3 сезон шукає кращого життя у Фінляндії. Сьогодні ведучі спробують підкорити люті морози й рибні делікатеси країни. Хто кого покладе на лопатки в цьому бою? Дізнайтесь зовсім скоро.</p> <p>Катерина Сенченко в тревел-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон </a>6 випуск від 05.03.2019 намагалася потоваришувати з наймилішими собаками на світі — хаскі. Ці тварини дуже популярні у Фінляндії: вони отримують нагороди на змаганнях і катають туристів за гроші. Така собі «родзинка» країни. Катя сподівається, собаки принесуть їй добрячу копієчку. Чи вдасться самовпевненій Катерині добитися свого? Дивіться 6 випуск шоу «Заробітчани» 2019.</p> <p>Ведучій прийшлося працювати на собачій фермі, яка знаходиться далеко в лісі. Люб’язна власниця хаскі Йона, а за сумісництвом роботодавець Каті, запропонувала дівчини довезти її туди. Начебто все складається чудово. Але доля Катерини в 6 випуску шоу «Заробітчани» 3 сезон залежить не від Йони, а від того, чи приймуть хаскі нашу журналістку.</p> <p>Виявилось, собачниця захоплюється потойбічним світом, шаманством і чаклунством. Але легкої роботи їй не наворожили: прибирання брудних кліток, годування злих собак, тягання 20-літрових відер із їжею та відходами. І це все на несамовитому морозі! Не дівчача робота… Дивіться онлайн «Заробітчани» 3 сезон 6 випуск і дізнайтесь, чим закінчилися собачі пригоди Катерини Сенченко.</p> <p>Підкорювати Фінляндію взявся і Валентин Чернявський. За роботою подався в портове місто Турку. У тревел-шоу «Заробітчани» 6 випуск Валентина потягнуло до найдорожчих і найсвіжіших делікатесів. Знайшов рибний ринок, де попередньо домовився із власником про працевлаштування, і гайда до роботи! Він вирішив випробувати на собі закони рибної кухні Фінляндії. Не встиг Валік познайомитися із персоналом, як на нього наділи форму і відразу відправили за стіл. Від такої швидкості Валентин розгубився і впав у ступор. Власник цього не стерпів! Чи отримав зароблені гроші ведучий? Дізнайтесь у тревел-шоу «Заробітчани» 3 сезон 6 випуск.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-5">«Заробітчани» 3 сезон 5 випуск</a>.</p>

«Собача мама» Катя й рибні пригоди Валентина

Всі випуски | Сезон 3

«Собача мама» Катя й рибні пригоди Валентина

Цього разу команда шоу «Заробітчани» 3 сезон шукає кращого життя у Фінляндії. Сьогодні ведучі спробують підкорити люті морози й рибні делікатеси країни. Хто кого покладе на лопатки в цьому бою? Дізнайтесь зовсім скоро.

Катерина Сенченко в тревел-шоу «Заробітчани» 3 сезон 6 випуск від 05.03.2019 намагалася потоваришувати з наймилішими собаками на світі — хаскі. Ці тварини дуже популярні у Фінляндії: вони отримують нагороди на змаганнях і катають туристів за гроші. Така собі «родзинка» країни. Катя сподівається, собаки принесуть їй добрячу копієчку. Чи вдасться самовпевненій Катерині добитися свого? Дивіться 6 випуск шоу «Заробітчани» 2019.

Ведучій прийшлося працювати на собачій фермі, яка знаходиться далеко в лісі. Люб’язна власниця хаскі Йона, а за сумісництвом роботодавець Каті, запропонувала дівчини довезти її туди. Начебто все складається чудово. Але доля Катерини в 6 випуску шоу «Заробітчани» 3 сезон залежить не від Йони, а від того, чи приймуть хаскі нашу журналістку.

Виявилось, собачниця захоплюється потойбічним світом, шаманством і чаклунством. Але легкої роботи їй не наворожили: прибирання брудних кліток, годування злих собак, тягання 20-літрових відер із їжею та відходами. І це все на несамовитому морозі! Не дівчача робота… Дивіться онлайн «Заробітчани» 3 сезон 6 випуск і дізнайтесь, чим закінчилися собачі пригоди Катерини Сенченко.

Підкорювати Фінляндію взявся і Валентин Чернявський. За роботою подався в портове місто Турку. У тревел-шоу «Заробітчани» 6 випуск Валентина потягнуло до найдорожчих і найсвіжіших делікатесів. Знайшов рибний ринок, де попередньо домовився із власником про працевлаштування, і гайда до роботи! Він вирішив випробувати на собі закони рибної кухні Фінляндії. Не встиг Валік познайомитися із персоналом, як на нього наділи форму і відразу відправили за стіл. Від такої швидкості Валентин розгубився і впав у ступор. Власник цього не стерпів! Чи отримав зароблені гроші ведучий? Дізнайтесь у тревел-шоу «Заробітчани» 3 сезон 6 випуск.

Якщо ви пропустили попередній випуск — переходьте за посиланням і дивіться «Заробітчани» 3 сезон 5 випуск.