Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Морська Туреччина: робота «мрії» на екскурсійному судні
<p>Аня Олицька і Настя Кошман продовжують свою трудову подорож Туреччиною. «Заробітчани» 2019 сьогодні відправляться в справжню морську пригоду на яхті. Але чи вдасться їм поніжитися на сонечку та засмагнути?</p> <p>В одному з портових міст ведуча «Заробітчани» в Туреччині випуск 15 від 09.04.2019 Настя домовилася про роботу на прогулянковому човні. Кожен день капітан збирає по 100 туристів, влаштовує для них пінну вечірку, ситний обід у кают-компанії та цілих 4 зупинки в наймальовничіших бухтах Анталії. Настю взяли, щоб вона допомогла готувати на кухні й прибиралася на палубі. Дівчина впевнена: у 15 випуску <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» сезон 3</a> їй «фартонуло»! Вона побуває на незабутній екскурсії, поплаває в чистому Егейському морі, ще й отримає за це гроші.</p> <p>Однак 50 лір, звичайно, довелося відпрацьовувати. Дивись у шоу «Заробітчани» (Туреччина), як Кошман впоралася із приготуванням обіду на 40 осіб, і чому їй захотілося скупатися не в морі, а засунути голову в лід морозильної камери?</p> <p>Тим часом Аня Олицька намацала золоту жилу – овочі. У Туреччині дуже багато ферм, які вирощують плоди цілий рік і продають їх в інші країни. Цей бізнес приносить чимало доходу, наприклад, дозволяє купити автомобілі бізнес-класу. Аня надихнулася видом зі стоянки для машин і в тревел-шоу Нового каналу «Заробітчани» 15 випуск пішла влаштовуватися на овочеву ферму. Їй пообіцяли зарплату у 2000 лір в місяць, безкоштовні обіди для співробітників і навіть забезпечення житлом!</p> <p>У новому випуску ми дізнаємося: чи легка це праця сортувати овочі та збирати їх у теплицях? Чому на виробництво пускають за відбитками пальців? І як суворо турецький бос покарає Олицьку за порушення дисципліни?</p> <p>Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 15 в Туреччині (Анталія) 09.04.2019 на сайті Teleportal.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-14">«Заробітчани» 14 випуск</a>.</p>

Морська Туреччина: робота «мрії» на екскурсійному судні

Всі випуски | Сезон 3

Морська Туреччина: робота «мрії» на екскурсійному судні

Аня Олицька і Настя Кошман продовжують свою трудову подорож Туреччиною. «Заробітчани» 2019 сьогодні відправляться в справжню морську пригоду на яхті. Але чи вдасться їм поніжитися на сонечку та засмагнути?

В одному з портових міст ведуча «Заробітчани» в Туреччині випуск 15 від 09.04.2019 Настя домовилася про роботу на прогулянковому човні. Кожен день капітан збирає по 100 туристів, влаштовує для них пінну вечірку, ситний обід у кают-компанії та цілих 4 зупинки в наймальовничіших бухтах Анталії. Настю взяли, щоб вона допомогла готувати на кухні й прибиралася на палубі. Дівчина впевнена: у 15 випуску «Заробітчани» сезон 3 їй «фартонуло»! Вона побуває на незабутній екскурсії, поплаває в чистому Егейському морі, ще й отримає за це гроші.

Однак 50 лір, звичайно, довелося відпрацьовувати. Дивись у шоу «Заробітчани» (Туреччина), як Кошман впоралася із приготуванням обіду на 40 осіб, і чому їй захотілося скупатися не в морі, а засунути голову в лід морозильної камери?

Тим часом Аня Олицька намацала золоту жилу – овочі. У Туреччині дуже багато ферм, які вирощують плоди цілий рік і продають їх в інші країни. Цей бізнес приносить чимало доходу, наприклад, дозволяє купити автомобілі бізнес-класу. Аня надихнулася видом зі стоянки для машин і в тревел-шоу Нового каналу «Заробітчани» 15 випуск пішла влаштовуватися на овочеву ферму. Їй пообіцяли зарплату у 2000 лір в місяць, безкоштовні обіди для співробітників і навіть забезпечення житлом!

У новому випуску ми дізнаємося: чи легка це праця сортувати овочі та збирати їх у теплицях? Чому на виробництво пускають за відбитками пальців? І як суворо турецький бос покарає Олицьку за порушення дисципліни?

Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 15 в Туреччині (Анталія) 09.04.2019 на сайті Teleportal.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Заробітчани» 14 випуск.