Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Торгівля в Стамбулі: як Олицька розбагатіла на бубликах
<p>Сьогодні «Заробітчани» в Туреччині пройдуть справжню школу бізнесу! Геть книги про те, як стати успішніше і багатше. Аня Олицька на своєму прикладі покаже, як європейцеві заробити в Стамбулі на порожньому місці.</p> <p>Ведучі тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 13 від 02.04.2019 опинилися в найбільшому торговому місті на цілих двох континентах – Стамбулі. І, звичайно, заробляти дівчата вирішили головним тут ремеслом. Але чи вдалося Ані Олицькій і Насті Кошман змагатися з турками – майстрами своєї справи? Дізнаємося вже сьогодні ввечері!</p> <p>Моторна й смілива Аня вирішила не морочитися. На вулицях Стамбула є багато торговців семітами – місцевими ласощами, що нагадують великі бублики з дріжджового тіста. В основному всі крамарі – перекупники. У шоу «Заробітчани» (Туреччина, Стамбул) ведуча розкрила їхній секрет: рано вранці вони з'являються на порозі великих пекарень, скуповують стільки здоби, скільки можуть забрати, а потім продають її в кілька разів дорожче. На цьому вирішила заробляти й наша улюблена Олицька.</p> <p>Дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> випуск 13 і дізнайся, як і з чого робляться семіти? У якій печі їх випікають і чи прибуткова це робота? Отримай унікальний майстер-клас від Ані, як купити семітів, коли в тебе немає грошей, а також як вигідно торгуватися з турками і не загриміти за ґрати за торгівлю без ліцензії? Аня змогла викрутитися з будь-якої ситуації!</p> <p>Друга ведуча «Заробітчани» в Туреччині (Стамбул) Настя Кошман вирушила на фабрику з виробництва джинсів. Тут дівчина дізналася справжню таємницю: як виробнику вдається робити на штанях малюнки зі стразів? Невже в цеху сидять ювеліри, які викладають камінь за камінчиком? Виявляється, є й інший вихід!</p> <p>Якщо вам цікаво, як шиють одяг на великому виробництві і яка на смак справжня турецька кава – то вам варто дивитися онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 13 від 02.04.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустили попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-12">«Заробітчани» випуск 12</a> з Китаю.</p>

Торгівля в Стамбулі: як Олицька розбагатіла на бубликах

Всі випуски | Сезон 3

Торгівля в Стамбулі: як Олицька розбагатіла на бубликах

Сьогодні «Заробітчани» в Туреччині пройдуть справжню школу бізнесу! Геть книги про те, як стати успішніше і багатше. Аня Олицька на своєму прикладі покаже, як європейцеві заробити в Стамбулі на порожньому місці.

Ведучі тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 13 від 02.04.2019 опинилися в найбільшому торговому місті на цілих двох континентах – Стамбулі. І, звичайно, заробляти дівчата вирішили головним тут ремеслом. Але чи вдалося Ані Олицькій і Насті Кошман змагатися з турками – майстрами своєї справи? Дізнаємося вже сьогодні ввечері!

Моторна й смілива Аня вирішила не морочитися. На вулицях Стамбула є багато торговців семітами – місцевими ласощами, що нагадують великі бублики з дріжджового тіста. В основному всі крамарі – перекупники. У шоу «Заробітчани» (Туреччина, Стамбул) ведуча розкрила їхній секрет: рано вранці вони з'являються на порозі великих пекарень, скуповують стільки здоби, скільки можуть забрати, а потім продають її в кілька разів дорожче. На цьому вирішила заробляти й наша улюблена Олицька.

Дивись онлайн «Заробітчани» 3 сезон випуск 13 і дізнайся, як і з чого робляться семіти? У якій печі їх випікають і чи прибуткова це робота? Отримай унікальний майстер-клас від Ані, як купити семітів, коли в тебе немає грошей, а також як вигідно торгуватися з турками і не загриміти за ґрати за торгівлю без ліцензії? Аня змогла викрутитися з будь-якої ситуації!

Друга ведуча «Заробітчани» в Туреччині (Стамбул) Настя Кошман вирушила на фабрику з виробництва джинсів. Тут дівчина дізналася справжню таємницю: як виробнику вдається робити на штанях малюнки зі стразів? Невже в цеху сидять ювеліри, які викладають камінь за камінчиком? Виявляється, є й інший вихід!

Якщо вам цікаво, як шиють одяг на великому виробництві і яка на смак справжня турецька кава – то вам варто дивитися онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 13 від 02.04.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись «Заробітчани» випуск 12 з Китаю.