Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Китайське весілля: фейковий торт і викуп по-східному
<p>Заробітчани в Китаї пережили справжнє весілля! Сьогодні разом з Олею Манько ми побачимо унікальні кадри, дізнаємося, які традиції дотримуються сучасними китайцями і чим відрізняється місцеве весілля від європейського. Буде цікаво!</p><p>У шоу Нового каналу «Заробітчани» 2019 випуск 12 від 26.03.2019 Оля Манько дізналася секрет фейкового шампанського, а Макс Узол навчався чистити... вуха? Невже він досі цього не знає? Виявляється, у Китаї чистка вух – справжнє стародавнє мистецтво! І ця процедура входить у топ косметичних послуг у салонах. Щоб стати майстром – потрібно багато років практикуватися. Але ведучий <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> сміливо вирішив, що і так впорається. Чи вдасться йому заробити грошей і не вилетіти з роботи? Дивись у новому епізоді.</p><p>Макс Узол також дізнався, які найпопулярніші послуги в китайців. У 12 випуску «Заробітчани» поспішай почути, чому місцеві жінки відбілюють обличчя замість того, щоб ходити в солярій? І скільки грошей коштують процедури в салоні краси?</p><p>Олі Манько пощастило набагато більше – несподівано вона влаштувалася на роботу помічником організатора весіль і змогла потрапити на справжню китайську церемонію! Дівчині дали завдання стати «феєю молодят»: вчасно відкривати їм двері, подавати мікрофон, поправляти сукню нареченої і піклуватися про атмосферу на святі. Цікаво, що тематика весілля була європейська – те, що для нас близько й зрозуміло, стало справжньою розвагою і мейнстрімом для китайців.</p><p>Дивись у шоу «Заробітчани» (Китай), чому на одруженні використовують фейковий торт? Як зробити «безалкогольне шампанське» з підручних засобів? І спорудити вежу з келихів за допомогою скотча? Ці та інші маленькі «обмани» китайського весілля розкрила Оля Манько в проекті «Заробітчани» 2019 випуск 12 від 26.03.2019.</p><p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-11">«Заробітчани» 3 сезон 11 випуск</a> у Греції.</p>

Китайське весілля: фейковий торт і викуп по-східному

Всі випуски | Сезон 3

Китайське весілля: фейковий торт і викуп по-східному

Заробітчани в Китаї пережили справжнє весілля! Сьогодні разом з Олею Манько ми побачимо унікальні кадри, дізнаємося, які традиції дотримуються сучасними китайцями і чим відрізняється місцеве весілля від європейського. Буде цікаво!

У шоу Нового каналу «Заробітчани» 2019 випуск 12 від 26.03.2019 Оля Манько дізналася секрет фейкового шампанського, а Макс Узол навчався чистити... вуха? Невже він досі цього не знає? Виявляється, у Китаї чистка вух – справжнє стародавнє мистецтво! І ця процедура входить у топ косметичних послуг у салонах. Щоб стати майстром – потрібно багато років практикуватися. Але ведучий «Заробітчани» 3 сезон сміливо вирішив, що і так впорається. Чи вдасться йому заробити грошей і не вилетіти з роботи? Дивись у новому епізоді.

Макс Узол також дізнався, які найпопулярніші послуги в китайців. У 12 випуску «Заробітчани» поспішай почути, чому місцеві жінки відбілюють обличчя замість того, щоб ходити в солярій? І скільки грошей коштують процедури в салоні краси?

Олі Манько пощастило набагато більше – несподівано вона влаштувалася на роботу помічником організатора весіль і змогла потрапити на справжню китайську церемонію! Дівчині дали завдання стати «феєю молодят»: вчасно відкривати їм двері, подавати мікрофон, поправляти сукню нареченої і піклуватися про атмосферу на святі. Цікаво, що тематика весілля була європейська – те, що для нас близько й зрозуміло, стало справжньою розвагою і мейнстрімом для китайців.

Дивись у шоу «Заробітчани» (Китай), чому на одруженні використовують фейковий торт? Як зробити «безалкогольне шампанське» з підручних засобів? І спорудити вежу з келихів за допомогою скотча? Ці та інші маленькі «обмани» китайського весілля розкрила Оля Манько в проекті «Заробітчани» 2019 випуск 12 від 26.03.2019.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Заробітчани» 3 сезон 11 випуск у Греції.