Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Випробування вогнем і первісна любов
<p style="text-align:justify">На проекті залишилося тільки десять учасників. На цьому тижні вони борються за свій перший у житті модельний контракт.</p> <p style="text-align:justify">Учасникам проекту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> 8 випуск представилася унікальна можливість - вже зараз підписати свій перший контракт у ролі екстрим-моделі. Однак спочатку їм потрібно довести, що вони здатні подужати таку роботу. Для цього їм підготували непрості випробування, адже замовнику потрібна божевільна і безстрашна модель, яка готова на все.</p> <p style="text-align:justify">Так що в першому ж випробуванні учасника Топ-модель по-українськи 2 сезон 8 серія довелося вийти на ринг.</p> <p style="text-align:justify">У цій фотосесії їм потрібно продемонструвати свою епатажність, динамічність і яскраві емоції. Незважаючи на те, що бій був несправжнім, деякі учасники увійшли в раж і влаштували справжнє місиво! Синці, садна і навіть відколені зуби - проект Топ-модель по-українськи 06.06.2019 покаже вам справжній екстрим!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Майбутні моделі поділилися своїм болем один з одним. Їм потрібно досягти гармонії з собою, адже їх наступне випробування вимагало чималої сили духу. Дивіться, як безстрашні хлопці і дівчата ходять по вугіллю у проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон.</strong></p> <p style="text-align:justify">На цьому тижні учасникам Топ-модель по-українськи 2019 довелося відчути на собі і жар, і крижаний холод.</p> <p style="text-align:justify">Під час одного із випробувань вони перевтілилися у первісних людей. Чи змогли моделі продемонструвати справжнє тепло та ніжність серед криги, яка опалює холодом? Справжні почуття здатні зігріти навіть у найлютішу холоднечу - фотосесія закоханих Ярослави та Діми доводить це на практиці. Не пропустіть - дивіться Топ-модель по-українськи 2019 випуск 8.</p> <p style="text-align:justify">Хто з учасників зміг пройти через всі випробування і стрибнути у прірву? Кому дістався довгоочікуваний контракт? Вогонь, холод, бійки на сцені та на бекстейджі - все це чекає на вас у проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 8.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-7" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 7</a></p>

Випробування вогнем і первісна любов

Всі випуски | Сезон 2

Випробування вогнем і первісна любов

На проекті залишилося тільки десять учасників. На цьому тижні вони борються за свій перший у житті модельний контракт.

Учасникам проекту Топ-модель по-українськи 2 сезон 8 випуск представилася унікальна можливість - вже зараз підписати свій перший контракт у ролі екстрим-моделі. Однак спочатку їм потрібно довести, що вони здатні подужати таку роботу. Для цього їм підготували непрості випробування, адже замовнику потрібна божевільна і безстрашна модель, яка готова на все.

Так що в першому ж випробуванні учасника Топ-модель по-українськи 2 сезон 8 серія довелося вийти на ринг.

У цій фотосесії їм потрібно продемонструвати свою епатажність, динамічність і яскраві емоції. Незважаючи на те, що бій був несправжнім, деякі учасники увійшли в раж і влаштували справжнє місиво! Синці, садна і навіть відколені зуби - проект Топ-модель по-українськи 06.06.2019 покаже вам справжній екстрим!

Майбутні моделі поділилися своїм болем один з одним. Їм потрібно досягти гармонії з собою, адже їх наступне випробування вимагало чималої сили духу. Дивіться, як безстрашні хлопці і дівчата ходять по вугіллю у проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон.

На цьому тижні учасникам Топ-модель по-українськи 2019 довелося відчути на собі і жар, і крижаний холод.

Під час одного із випробувань вони перевтілилися у первісних людей. Чи змогли моделі продемонструвати справжнє тепло та ніжність серед криги, яка опалює холодом? Справжні почуття здатні зігріти навіть у найлютішу холоднечу - фотосесія закоханих Ярослави та Діми доводить це на практиці. Не пропустіть - дивіться Топ-модель по-українськи 2019 випуск 8.

Хто з учасників зміг пройти через всі випробування і стрибнути у прірву? Кому дістався довгоочікуваний контракт? Вогонь, холод, бійки на сцені та на бекстейджі - все це чекає на вас у проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 8.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 7