Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Найкривавіше дефіле проекту і останнє селфі
<p style="text-align:justify"><strong>Модельний бізнес не завжди гламурний і красивий. Учасникам шоу довелося пройти через найкривавіше дефіле проекту і навіть ризикнути своїм життям.</strong></p> <p style="text-align:justify">Тиждень соціальної тематики на проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> 7 випуск!</p> <p style="text-align:justify">Модель нового покоління повинна не тільки красиво ходити, але і чітко позначати свою соціальну позицію. Шоу Топ-модель по-українськи 06.06.2019 вразило особливо складними випробуваннями.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Перша ж локація шокувала учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон: все було залито кров'ю.</strong></p> <p style="text-align:justify">Майбутні моделі повинні в своєму дефіле розповісти про захист тварин. У всьому світі відмовляються від використання натурального хутра і шкіри, щоб припинити жорстоке поводження із братами нашими меншими. У цьому конкурсі учасники Топ-модель по-українськи 2 сезон неприємно вразили суддів - подробиці дивіться у випуску.</p> <p style="text-align:justify"><strong>А ще одній з дівчат у Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск сказали поголитися налисо! Чи зважилася вона на такий радикальний крок заради проекту?</strong></p> <p style="text-align:justify">У наступному випробуванні Топ-модель по-українськи 06.06.2019 Сергій Нікітюк відмовився озвучити завдання для моделей.</p> <p style="text-align:justify">Їм самим довелося орієнтуватися на місці і підлаштовуватися під фотографа. Учасники зовсім не очікували зайти на локацію і побачити там... життєрадісних бабусь і дідусів! Чи змогли майбутні моделі впоратися із завданням без підказки?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Останнє випробування виявилося найскладнішим і навіть небезпечним. Його тема - останнє селфі. Як часто люди в гонитві за вдалим кадром жертвують своїм життям?</strong></p> <p style="text-align:justify">Учасникам довелося розкрити цю сумну тему в дефіле на підвісному подіумі під самим дахом. Хто із них відмовився від небезпечного завдання?</p> <p style="text-align:justify">У цьому випуску Топ-модель по-українськи 2 сезон говорили про такі важливі проблеми, як жорстоке поводження із тваринами, екологія і ставлення до людей старшого віку. Чи змогли учасники довести, що вони - справжні моделі нового покоління, які здатні твердо стояти на своїй позиції?</p> <p style="text-align:justify">Дивіться у проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-6" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 6</a></p>

Найкривавіше дефіле проекту і останнє селфі

Всі випуски | Сезон 2

Найкривавіше дефіле проекту і останнє селфі

Модельний бізнес не завжди гламурний і красивий. Учасникам шоу довелося пройти через найкривавіше дефіле проекту і навіть ризикнути своїм життям.

Тиждень соціальної тематики на проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск!

Модель нового покоління повинна не тільки красиво ходити, але і чітко позначати свою соціальну позицію. Шоу Топ-модель по-українськи 06.06.2019 вразило особливо складними випробуваннями.

Перша ж локація шокувала учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон: все було залито кров'ю.

Майбутні моделі повинні в своєму дефіле розповісти про захист тварин. У всьому світі відмовляються від використання натурального хутра і шкіри, щоб припинити жорстоке поводження із братами нашими меншими. У цьому конкурсі учасники Топ-модель по-українськи 2 сезон неприємно вразили суддів - подробиці дивіться у випуску.

А ще одній з дівчат у Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск сказали поголитися налисо! Чи зважилася вона на такий радикальний крок заради проекту?

У наступному випробуванні Топ-модель по-українськи 06.06.2019 Сергій Нікітюк відмовився озвучити завдання для моделей.

Їм самим довелося орієнтуватися на місці і підлаштовуватися під фотографа. Учасники зовсім не очікували зайти на локацію і побачити там... життєрадісних бабусь і дідусів! Чи змогли майбутні моделі впоратися із завданням без підказки?

Останнє випробування виявилося найскладнішим і навіть небезпечним. Його тема - останнє селфі. Як часто люди в гонитві за вдалим кадром жертвують своїм життям?

Учасникам довелося розкрити цю сумну тему в дефіле на підвісному подіумі під самим дахом. Хто із них відмовився від небезпечного завдання?

У цьому випуску Топ-модель по-українськи 2 сезон говорили про такі важливі проблеми, як жорстоке поводження із тваринами, екологія і ставлення до людей старшого віку. Чи змогли учасники довести, що вони - справжні моделі нового покоління, які здатні твердо стояти на своїй позиції?

Дивіться у проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 6