Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Фінал: хто став переможцем і поїхав у Нью-Йорк?
<p style="text-align: justify;">Ось він, довгоочікуваний фінал найбільшого українського модельного реаліті. Отже, хто ж переміг у Топ-модель по-українськи 2019?</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" style="text-align: justify;">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> 18 випуск від 14.06.2019 фіналістки відчайдушно боролися за перемогу.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Нагадуємо, що минулого тижня проект залишив Дмитро Сукач - останній з Топ-модель по-українськи 2 сезон хлопців. У фінальному епізоді за перемогу билися Катя Польченко і Яна Кутішевская. Дізнайтеся, хто виграв Топ-модель по-українськи 2019 прямо зараз - дивіться фінал на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align: justify;">Найбільшим сюрпризом Топ-модель по-українськи 2 сезон 18 випуск стало повернення «п'ятнадцятки»! Вибули учасники проекту повернулися, щоб знову спробувати удачі. Всі вони знялися у фотосесії, за підсумками якої Алла Костромічева вибрала того, хто буде рекламувати її бренд. Каті і Яні довелося постаратися, щоб довести свою першість. Дивіться фінал Топ-модель по-українськи 2019 прямо зараз - дізнайтеся, хто став обличчям бренду ведучої проекту!</p> <p style="text-align: justify;">Всі улюблені моделі повернулися на подіум.</p> <p style="text-align: justify;">П'ятнадцятка гордо продефілювала у приголомшливо красивих образах від дизайнера Марини Рибалко - засновниці українського бренду RYBALKO. Дефіле на тему «Ангели і демони» було досить складним, адже моделям довелося йти практично наосліп. Але після стількох тижнів випробувань для учасників Топ-модель по-українські 2019 вже нічого не страшно! Вони пройшли величезний шлях і тепер по праву можуть вважатися кращими - кожен з них. Однак тільки одна з дівчат стала володаркою призу, а це - не тільки гроші, але і контракт з агентством Алли Костромічової!</p> <p style="text-align: justify;">Фінал Топ-модель по-українськи 2019 став знаменною подією. Акули модельного бізнесу, учасники і переможці минулих сезонів приїхали, щоб побачити переможця своїми очима. Крім того, підтримати дівчат приїхали їх найближчі люди - мами... Так хто виграв Топ-модель по-українськи 2019? Пристрасті розпалилися до краю! Дивіться прямо зараз шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 18 випуск від 14.06.2019 на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, чим закінчилася найбільша модна битва року.</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-17" style="text-align: justify;">Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск</a></p>

Фінал: хто став переможцем і поїхав у Нью-Йорк?

Всі випуски | Сезон 2

Фінал: хто став переможцем і поїхав у Нью-Йорк?

Ось він, довгоочікуваний фінал найбільшого українського модельного реаліті. Отже, хто ж переміг у Топ-модель по-українськи 2019?

У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 18 випуск від 14.06.2019 фіналістки відчайдушно боролися за перемогу.

Нагадуємо, що минулого тижня проект залишив Дмитро Сукач - останній з Топ-модель по-українськи 2 сезон хлопців. У фінальному епізоді за перемогу билися Катя Польченко і Яна Кутішевская. Дізнайтеся, хто виграв Топ-модель по-українськи 2019 прямо зараз - дивіться фінал на сайті Teleportal.ua!

Найбільшим сюрпризом Топ-модель по-українськи 2 сезон 18 випуск стало повернення «п'ятнадцятки»! Вибули учасники проекту повернулися, щоб знову спробувати удачі. Всі вони знялися у фотосесії, за підсумками якої Алла Костромічева вибрала того, хто буде рекламувати її бренд. Каті і Яні довелося постаратися, щоб довести свою першість. Дивіться фінал Топ-модель по-українськи 2019 прямо зараз - дізнайтеся, хто став обличчям бренду ведучої проекту!

Всі улюблені моделі повернулися на подіум.

П'ятнадцятка гордо продефілювала у приголомшливо красивих образах від дизайнера Марини Рибалко - засновниці українського бренду RYBALKO. Дефіле на тему «Ангели і демони» було досить складним, адже моделям довелося йти практично наосліп. Але після стількох тижнів випробувань для учасників Топ-модель по-українські 2019 вже нічого не страшно! Вони пройшли величезний шлях і тепер по праву можуть вважатися кращими - кожен з них. Однак тільки одна з дівчат стала володаркою призу, а це - не тільки гроші, але і контракт з агентством Алли Костромічової!

Фінал Топ-модель по-українськи 2019 став знаменною подією. Акули модельного бізнесу, учасники і переможці минулих сезонів приїхали, щоб побачити переможця своїми очима. Крім того, підтримати дівчат приїхали їх найближчі люди - мами... Так хто виграв Топ-модель по-українськи 2019? Пристрасті розпалилися до краю! Дивіться прямо зараз шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 18 випуск від 14.06.2019 на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, чим закінчилася найбільша модна битва року.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск