Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Моделі в Греції: божественне дефіле і курортний роман Каті Польченко
<p style="text-align: justify;">Четвірка найзатятіших учасників проекту Топ-модель по-українськи 2019 п'ятнадцять тижнів боролася за право зватися кращими. Їх зусилля не пропали даром: всі четверо отримали квитки до Греції. Звичайно, для моделей поїздка за кордон - це не курорт. У країні античних богів на них чекало багато роботи, складні випробування і навіть можливість закрутити роман...</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Півфіналісти шоу </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" style="text-align: justify;" target="_blank"><strong style="text-align: justify;">Топ-модель по-українськи 2 сезон</strong></a><strong style="text-align: justify;"> 16 випуск від 13.06.2019 зірвали джек-пот!</strong></p> <p style="text-align: justify;">Яна Кутішевская, Катя Польченко, Діма Сукач і Юля дихало минулого тижня боролися, як леви, щоб заслужити поїздку мрії. Їх результати настільки вразили суддів і експертів, що без квитків у Грецію не залишився ніхто. Не пропустіть закордонний випуск шоу Топ-модель по-українськи 13.06.2019 - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align: justify;">Смачна їжа, фантастична архітектура і жива історія на кожному кроці. Греція - країна-мрія, але майбутні моделі приїхали сюди не для відпочинку. І їм, і команді проекту довелося добре попрацювати, щоб потрапити на заповітні локації! Зйомки за кордоном - це завжди важко, адже домовитися про фотосесію в історичному місці не так вже й просто.</p> <p style="text-align: justify;">Так, учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон не пустили на сходинки стародавнього храму Артеміди, хоча це була ідеальна локація. Більш того, місцева влада пред'явила дуже незвичайні вимоги - наприклад, зніматися виключно у повністю закритому одязі. Виявляється, фотографування в напівоголеному вигляді в оточенні історичних пам'яток вважається страшною образою. Як учасники та команда проекту впоралися з несподіваними труднощами? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск!</p> <p style="text-align: justify;">Півфіналісти проекту Топ-модель по-українськи 2 сезон перевтілилися в античних персонажів на сучасний лад, відчули себе богами і самовіддано боролися зі стихією. <strong>А Катя Польченко навіть примудрилася знайти собі залицяльника! Симпатичний грек із задоволенням залицявся до яскравої українки... Не пропустіть подробиці в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск від 13.06.2019 на сайті Teleportal.ua!</strong></p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-15" style="text-align: justify;" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон 15 випуск</a></p>

Моделі в Греції: божественне дефіле і курортний роман Каті Польченко

Всі випуски | Сезон 2

Моделі в Греції: божественне дефіле і курортний роман Каті Польченко

Четвірка найзатятіших учасників проекту Топ-модель по-українськи 2019 п'ятнадцять тижнів боролася за право зватися кращими. Їх зусилля не пропали даром: всі четверо отримали квитки до Греції. Звичайно, для моделей поїздка за кордон - це не курорт. У країні античних богів на них чекало багато роботи, складні випробування і навіть можливість закрутити роман...

Півфіналісти шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск від 13.06.2019 зірвали джек-пот!

Яна Кутішевская, Катя Польченко, Діма Сукач і Юля дихало минулого тижня боролися, як леви, щоб заслужити поїздку мрії. Їх результати настільки вразили суддів і експертів, що без квитків у Грецію не залишився ніхто. Не пропустіть закордонний випуск шоу Топ-модель по-українськи 13.06.2019 - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!

Смачна їжа, фантастична архітектура і жива історія на кожному кроці. Греція - країна-мрія, але майбутні моделі приїхали сюди не для відпочинку. І їм, і команді проекту довелося добре попрацювати, щоб потрапити на заповітні локації! Зйомки за кордоном - це завжди важко, адже домовитися про фотосесію в історичному місці не так вже й просто.

Так, учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон не пустили на сходинки стародавнього храму Артеміди, хоча це була ідеальна локація. Більш того, місцева влада пред'явила дуже незвичайні вимоги - наприклад, зніматися виключно у повністю закритому одязі. Виявляється, фотографування в напівоголеному вигляді в оточенні історичних пам'яток вважається страшною образою. Як учасники та команда проекту впоралися з несподіваними труднощами? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск!

Півфіналісти проекту Топ-модель по-українськи 2 сезон перевтілилися в античних персонажів на сучасний лад, відчули себе богами і самовіддано боролися зі стихією. А Катя Польченко навіть примудрилася знайти собі залицяльника! Симпатичний грек із задоволенням залицявся до яскравої українки... Не пропустіть подробиці в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск від 13.06.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон 15 випуск