Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тиждень самоорганізації: учасники вчаться самостійності
<p style="text-align: justify;">Учасники проекту постійно на щось скаржаться, вічно чимось незадоволені... Експертам набридла така поведінка, тому моделям влаштували випробування на самоорганізацію.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У шоу </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" style="text-align: justify;" target="_blank"><strong style="text-align: justify;">Топ-модель по-українськи 2 сезон</strong></a><strong style="text-align: justify;"> 12 випуск від 11.06.2019 учасники вчилися самостійно розпоряджатися своїм часом і ресурсами.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Їм влаштували дуже незвичну фотосесію, де все залежало від зусиль самих моделей. Спочатку вони йшли на місце зйомки пішки, несучи реквізит у руках. Там їм дали завдання самостійно зробити фон для своїх фотографій і організувати процес зйомки. Учасники вирішили провчити Діму Сукача, який повернувся на проект Топ-модель по-українськи 2 сезон після того, як вилетів. Інші моделі поки не готові його пробачити... Чи він сам мстить своїм конкурентам? Чи встигли всі учасники сфотографуватися до заходу сонця? Дивіться у проекті Топ-модель по-українськи 11.06.2019.</p> <p style="text-align: justify;">Моделям довелося відчути на власній шкурі, як себе почувають інші учасники знімального процесу - фотографи, гримери, реквізитори ...</p> <p style="text-align: justify;">Для початку їм довелося самим забирати реквізит для своєї наступної зйомки. Вони наввипередки вирушили на автовокзал, щоб забрати перуки у акторів. Хто дістався швидше - команда на таксі або ті, хто їхав на метро? Дізнайтеся у програмі Топ-модель по-українськи 2 сезон 12 випуск.</p> <p style="text-align: justify;">За час проекту моделі неодноразово висловлювали невдоволення тими кадрами, які вибирали фотографи. У Топ-модель по-українськи 11.06.2019 їм дали можливість вибирати вдалі фото самим! Всі учасники розбилися на пари. Кожен із них побував і фотографом, і моделлю. Життя топ-моделі нелегке, але і інші працівники фешн-індустрії докладають не менше зусиль! Чи вийшло у учасників проекту вибрати фотокартки, гідні глянцевих журналів? Як це – несподівано опинитися по інший бік об'єктива? Не пропустіть тиждень самоорганізації на проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон 12 випуск від 11.06.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-11" style="text-align: justify;" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон 11 випуск</a></p>

Тиждень самоорганізації: учасники вчаться самостійності

Всі випуски | Сезон 2

Тиждень самоорганізації: учасники вчаться самостійності

Учасники проекту постійно на щось скаржаться, вічно чимось незадоволені... Експертам набридла така поведінка, тому моделям влаштували випробування на самоорганізацію.

У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 12 випуск від 11.06.2019 учасники вчилися самостійно розпоряджатися своїм часом і ресурсами.

Їм влаштували дуже незвичну фотосесію, де все залежало від зусиль самих моделей. Спочатку вони йшли на місце зйомки пішки, несучи реквізит у руках. Там їм дали завдання самостійно зробити фон для своїх фотографій і організувати процес зйомки. Учасники вирішили провчити Діму Сукача, який повернувся на проект Топ-модель по-українськи 2 сезон після того, як вилетів. Інші моделі поки не готові його пробачити... Чи він сам мстить своїм конкурентам? Чи встигли всі учасники сфотографуватися до заходу сонця? Дивіться у проекті Топ-модель по-українськи 11.06.2019.

Моделям довелося відчути на власній шкурі, як себе почувають інші учасники знімального процесу - фотографи, гримери, реквізитори ...

Для початку їм довелося самим забирати реквізит для своєї наступної зйомки. Вони наввипередки вирушили на автовокзал, щоб забрати перуки у акторів. Хто дістався швидше - команда на таксі або ті, хто їхав на метро? Дізнайтеся у програмі Топ-модель по-українськи 2 сезон 12 випуск.

За час проекту моделі неодноразово висловлювали невдоволення тими кадрами, які вибирали фотографи. У Топ-модель по-українськи 11.06.2019 їм дали можливість вибирати вдалі фото самим! Всі учасники розбилися на пари. Кожен із них побував і фотографом, і моделлю. Життя топ-моделі нелегке, але і інші працівники фешн-індустрії докладають не менше зусиль! Чи вийшло у учасників проекту вибрати фотокартки, гідні глянцевих журналів? Як це – несподівано опинитися по інший бік об'єктива? Не пропустіть тиждень самоорганізації на проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон 12 випуск від 11.06.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон 11 випуск