Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Тиждень без правил: дефіле задом наперед і фешн-похмілля
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Правила існують для того, щоб їх порушувати. На проекті Топ-модель по-українськи знайшлися порушники... багато порушників!</strong></p> <p style="text-align: justify;">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" style="text-align: justify;" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> 11 випуск від 11.06.2019 залишилося всього сім учасників. Фінал наближається. Але на цьому тижні експерти підготували для моделей сюрприз: тиждень без правил.</p> <p style="text-align: justify;">Судді першими порушили принципи проекту і повернули двох учасників, що вже вибули. Дивіться у програмі Топ-модель по-українськи 11.06.2019, хто знову вийшов на подіум.</p> <p style="text-align: justify;">Випробування теж були незвичними: для початку учасників чекало дефіле... задом наперед! Модель повинна рухатися максимально красиво у будь-яких умовах. Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 11 випуск, як моделі йшли спиною вперед серед літаків.</p> <p style="text-align: justify;">Учасникам Топ-модель по-українськи 2 сезон дозволили влаштувати гучну вечірку. Хлопці та дівчата добряче відтягнулися, напилися і залишили після себе страшний бардак. А з ранку їх вже чекала Соня Плакидюк. Моделям довелося довести, що вони можуть працювати у будь-якому стані.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Отже, фотосесія «похмілля в стилі фешн» на ваших екранах! Кінь у вітальні, чоловік в жіночій білизні і ранок з несподіваним партнером - всі принади наслідків бурхливої ​​ночі у несподіваній стильній інтерпретації!</strong></p> <p style="text-align: justify;">Це була не єдина незвичайна фотосесія в Топ-модель по-українськи 11.06.2019. Темою наступної зйомки стала природна краса. У сучасному світі ми звикли бачити отфтопошлені фотографії, обличчя з великою кількістю макіяжу і пластики, гладко поголену шкіру... Учасники проекту Топ-модель по-українськи 2 сезон 11 випуск показали на своєму прикладі, що краса може бути різною. Не пропустіть моделей у несподіваному амплуа в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 11 випуск від 11.06.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p style="text-align: justify;">В кінці тижня без правил Дмитро зробив Ярославі несподіваний подарунок... Не пропустіть зворушливу сцену в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-10" style="text-align: justify;" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон 10 випуск</a></p>

Тиждень без правил: дефіле задом наперед і фешн-похмілля

Всі випуски | Сезон 2

Тиждень без правил: дефіле задом наперед і фешн-похмілля

Правила існують для того, щоб їх порушувати. На проекті Топ-модель по-українськи знайшлися порушники... багато порушників!

У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 11 випуск від 11.06.2019 залишилося всього сім учасників. Фінал наближається. Але на цьому тижні експерти підготували для моделей сюрприз: тиждень без правил.

Судді першими порушили принципи проекту і повернули двох учасників, що вже вибули. Дивіться у програмі Топ-модель по-українськи 11.06.2019, хто знову вийшов на подіум.

Випробування теж були незвичними: для початку учасників чекало дефіле... задом наперед! Модель повинна рухатися максимально красиво у будь-яких умовах. Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 11 випуск, як моделі йшли спиною вперед серед літаків.

Учасникам Топ-модель по-українськи 2 сезон дозволили влаштувати гучну вечірку. Хлопці та дівчата добряче відтягнулися, напилися і залишили після себе страшний бардак. А з ранку їх вже чекала Соня Плакидюк. Моделям довелося довести, що вони можуть працювати у будь-якому стані.

Отже, фотосесія «похмілля в стилі фешн» на ваших екранах! Кінь у вітальні, чоловік в жіночій білизні і ранок з несподіваним партнером - всі принади наслідків бурхливої ​​ночі у несподіваній стильній інтерпретації!

Це була не єдина незвичайна фотосесія в Топ-модель по-українськи 11.06.2019. Темою наступної зйомки стала природна краса. У сучасному світі ми звикли бачити отфтопошлені фотографії, обличчя з великою кількістю макіяжу і пластики, гладко поголену шкіру... Учасники проекту Топ-модель по-українськи 2 сезон 11 випуск показали на своєму прикладі, що краса може бути різною. Не пропустіть моделей у несподіваному амплуа в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 11 випуск від 11.06.2019 на сайті Teleportal.ua

В кінці тижня без правил Дмитро зробив Ярославі несподіваний подарунок... Не пропустіть зворушливу сцену в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон 10 випуск