Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у секс-шопі: як влаштувати гарячу ніч без наслідків для здоров'я?
<p><a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> встигла побувати і в Рівному, і в Києві. Вперше за час існування проекту ревізор побувала... в секс-шопі! Для Іри Хоменко це була дуже пізнавальна перевірка. Дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">Ревізор: Магазини 3 сезон</a> 8 випуск від 08.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua - можливо, ви і для себе відкриєте щось новеньке! Як убезпечити себе, купуючи товари інтимного характеру? Це і багато іншого можна дізнатися у програмі Ревізор: Магазини випуск 8.</p> <p>Але почнемо з продуктів. Ірина Хоменко провела кілька перевірок у Рівному. Ведуча програми Ревізор: Магазини 2019 відвідала:</p> <ul> <li>ринок;</li> <li>магазин живого пива;</li> <li>старий гастроном-кафетерій;</li> <li>супермаркет.</li> </ul> <p>У програмі Ревізор: Магазини 8 випуск можна дізнатися багато корисної інформації – наприклад, чому не можна купувати кров на ринку? І, звичайно ж, на що варто звертати увагу під час візиту в секс-шоп. Не потрібно соромитися – в програмі Ревізор: Магазини випуск 8 Ірина Хоменко розкрила всі таємниці одного зі столичних магазинів.</p> <p><strong>Ведуча Ревізор: Магазини в Рівному відвідала один з супермаркетів.</strong></p> <p>В першу чергу впадає в очі не товар, а багатофункціональний працівник Віктор, який і готує, і прибирає, і відповідає за м'ясну продукцію. А там є, до чого причепитися. Серед товару Ірина Хоменко помітила тушки кролів із необрубаними волохатими лапками... Чому це абсолютно неприпустимо в супермаркеті? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Ревізор: Магазини 8 випуск.</p> <p><strong>У кожному місті є старенький магазинчик, який відомий не тільки своїми товарами.</strong></p> <p>У Рівному теж є такий гастроном – йому вже близько тридцяти років! Та тільки продуктів там чомусь практично немає... Зате є міні-кафетерій, де можна випити горілки, і кури-гриль сумнівної якості. Чи варто заходити в такі «раритетні» магазинчики? Послухайте Ірину Хоменко – дивіться програму Ревізор: магазини 2019.</p> <p><strong>І на закуску – найпікантніша перевірка проекту!</strong></p> <p>Ірина Хоменко вирушила до столичного секс-шопу. Дивіться 8 випуск проекту онлайн – тут розповідають основні правила покупок у подібному магазині. Що здивувало Ірину Хоменко? Що намагався приховати адміністратор? Не пропустіть гарячу перевірку – дивіться програму Ревізор: Магазини 3 сезон 8 випуск від 08.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили перевірку в Тернополі, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vipusk-7">Ревізор: Магазини 3 сезон 7 випуск</a>.</p>

Ревізор у секс-шопі: як влаштувати гарячу ніч без наслідків для здоров'я?

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор у секс-шопі: як влаштувати гарячу ніч без наслідків для здоров'я?

Ірина Хоменко встигла побувати і в Рівному, і в Києві. Вперше за час існування проекту ревізор побувала... в секс-шопі! Для Іри Хоменко це була дуже пізнавальна перевірка. Дивіться Ревізор: Магазини 3 сезон 8 випуск від 08.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua - можливо, ви і для себе відкриєте щось новеньке! Як убезпечити себе, купуючи товари інтимного характеру? Це і багато іншого можна дізнатися у програмі Ревізор: Магазини випуск 8.

Але почнемо з продуктів. Ірина Хоменко провела кілька перевірок у Рівному. Ведуча програми Ревізор: Магазини 2019 відвідала:

  • ринок;
  • магазин живого пива;
  • старий гастроном-кафетерій;
  • супермаркет.

У програмі Ревізор: Магазини 8 випуск можна дізнатися багато корисної інформації – наприклад, чому не можна купувати кров на ринку? І, звичайно ж, на що варто звертати увагу під час візиту в секс-шоп. Не потрібно соромитися – в програмі Ревізор: Магазини випуск 8 Ірина Хоменко розкрила всі таємниці одного зі столичних магазинів.

Ведуча Ревізор: Магазини в Рівному відвідала один з супермаркетів.

В першу чергу впадає в очі не товар, а багатофункціональний працівник Віктор, який і готує, і прибирає, і відповідає за м'ясну продукцію. А там є, до чого причепитися. Серед товару Ірина Хоменко помітила тушки кролів із необрубаними волохатими лапками... Чому це абсолютно неприпустимо в супермаркеті? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Ревізор: Магазини 8 випуск.

У кожному місті є старенький магазинчик, який відомий не тільки своїми товарами.

У Рівному теж є такий гастроном – йому вже близько тридцяти років! Та тільки продуктів там чомусь практично немає... Зате є міні-кафетерій, де можна випити горілки, і кури-гриль сумнівної якості. Чи варто заходити в такі «раритетні» магазинчики? Послухайте Ірину Хоменко – дивіться програму Ревізор: магазини 2019.

І на закуску – найпікантніша перевірка проекту!

Ірина Хоменко вирушила до столичного секс-шопу. Дивіться 8 випуск проекту онлайн – тут розповідають основні правила покупок у подібному магазині. Що здивувало Ірину Хоменко? Що намагався приховати адміністратор? Не пропустіть гарячу перевірку – дивіться програму Ревізор: Магазини 3 сезон 8 випуск від 08.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили перевірку в Тернополі, то дивіться за посиланням Ревізор: Магазини 3 сезон 7 випуск.