Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Як перекрити жахливі спогади?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a>, 7 серія – проєкт виробництва Нового каналу, який допомагає людям з помітними шрамами позбутися комплексів за допомогою професійних тату-майстрів.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Історія Ірини Ізотової ще на етапі кастингу вразила майстрів і ведучу Валерію Крук. 13-річна Іра гуляла разом з хлопцем своєї подруги й той жорстоко порізав її живіт уламком пляшки. Коли ж зрозумів, що кров у дівчини так і не йде – почав рвати рани голими руками. На все життя у дівчини залишилися глибокі шрами та найголовніше – нагадування про той страшний день.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Тату-майстер Анжела Богверадзе приготувала для Ірини кілька ескізів і тепер дівчина назавжди забуде про те, що колись соромилася свого живота.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Щоб побачити, на яке татуювання зважилася Ірина Ізотова – дивіться проєкт «Людина зі шрамом» 7 випуск на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-6">«Людина зі шрамом» 6 випуск</a>.</span></p>

Як перекрити жахливі спогади?

Всі випуски | Сезон 1

Як перекрити жахливі спогади?

«Людина зі шрамом», 7 серія – проєкт виробництва Нового каналу, який допомагає людям з помітними шрамами позбутися комплексів за допомогою професійних тату-майстрів.

Історія Ірини Ізотової ще на етапі кастингу вразила майстрів і ведучу Валерію Крук. 13-річна Іра гуляла разом з хлопцем своєї подруги й той жорстоко порізав її живіт уламком пляшки. Коли ж зрозумів, що кров у дівчини так і не йде – почав рвати рани голими руками. На все життя у дівчини залишилися глибокі шрами та найголовніше – нагадування про той страшний день.

Тату-майстер Анжела Богверадзе приготувала для Ірини кілька ескізів і тепер дівчина назавжди забуде про те, що колись соромилася свого живота.

Щоб побачити, на яке татуювання зважилася Ірина Ізотова – дивіться проєкт «Людина зі шрамом» 7 випуск на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 6 випуск.