Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: «Міна відірвала мені ніс і щоку» – шрами, як нагадування про війну
<p dir="ltr" style="text-align: justify;">Проєкт <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a>, 5 випуск, виробництва Нового каналу намагається допомогти людям зі слідами від операцій, опіків або нещасних випадків, перетворити шрами в твори мистецтва на їх тілах.</p> <p style="text-align: justify;">Шрами – не просто естетичний дефект на тілі людини, а й нагадування про подію, яка подарувало цей слід.</p> <p style="text-align: justify;">Два останні учасники кастингу в проєкт «Людина зі шрамом» 2019 поділилися своїми історіями того, як доля назавжди залишила відмітини на їх тілах. 24-річна Марія, після страшної аварії, досі не може без болю в очах розповідати про свої шрами. А військовослужбовець Вадим назавжди запам’ятає Іловайський котел – адже в дзеркалі він щодня бачить нагадування про нього.</p> <p style="text-align: justify;">Дивіться онлайн проєкт «Людина зі шрамом» 5 випуск на Телепорталі просто зараз!</p> <p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-4">«Людина зі шрамом» 4 випуск</a>.</p>

«Міна відірвала мені ніс і щоку» – шрами, як нагадування про війну

Всі випуски | Сезон 1

«Міна відірвала мені ніс і щоку» – шрами, як нагадування про війну

Проєкт «Людина зі шрамом», 5 випуск, виробництва Нового каналу намагається допомогти людям зі слідами від операцій, опіків або нещасних випадків, перетворити шрами в твори мистецтва на їх тілах.

Шрами – не просто естетичний дефект на тілі людини, а й нагадування про подію, яка подарувало цей слід.

Два останні учасники кастингу в проєкт «Людина зі шрамом» 2019 поділилися своїми історіями того, як доля назавжди залишила відмітини на їх тілах. 24-річна Марія, після страшної аварії, досі не може без болю в очах розповідати про свої шрами. А військовослужбовець Вадим назавжди запам’ятає Іловайський котел – адже в дзеркалі він щодня бачить нагадування про нього.

Дивіться онлайн проєкт «Людина зі шрамом» 5 випуск на Телепорталі просто зараз!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 4 випуск.