Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Фотосесія героїв з новими татуюваннями
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a> 14 випуск герої перевтілень вирушають на фінальну фотосесію, де у всій красі продемонструють свої нові татуювання.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Історія Ірини Ізотової вразила глядачів своєю жорстокістю: шрами у жінки з'явилися в підлітковому віці. Хлопець її подруги порізав Іру ножем. Сліди минулого сильно бентежили жінку, але тепер вона із задоволенням демонструє свій живіт. Квіти від Анжели Богверадзе перекрили не тільки шрам на тілі Ірини, але й болючі спогади.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Інший учасник проєкту «Людина зі шрамом» 2019 – Дмитро Бабкін – тепер гордо оголює свою руку. Чоловік став відчувати себе впевненіше з новим малюнком на тілі та перед фотографом поводився дуже розкуто.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Володарка татуювання-картини Марія Смоляр настільки полюбила своє нове тіло, що заради гарних кадрів змогла оголитися трохи більше, ніж сама того очікувала.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Вадим Бевза, який отримав свої шрами на війні, тепер впевнено демонструє ногу – гордий фенікс завжди нагадує йому про силу духу та відродження.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Якими постали наші герої на фінальній фотосесії – дивіться в проєкті «Людина зі шрамом» 14 випуску на сайті «Телепортал».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланню та дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-13">«Людина зі шрамом» 13 випуск</a>.</span></p>

Фотосесія героїв з новими татуюваннями

Всі випуски | Сезон 1

Фотосесія героїв з новими татуюваннями

У проєкті «Людина зі шрамом» 14 випуск герої перевтілень вирушають на фінальну фотосесію, де у всій красі продемонструють свої нові татуювання.

Історія Ірини Ізотової вразила глядачів своєю жорстокістю: шрами у жінки з'явилися в підлітковому віці. Хлопець її подруги порізав Іру ножем. Сліди минулого сильно бентежили жінку, але тепер вона із задоволенням демонструє свій живіт. Квіти від Анжели Богверадзе перекрили не тільки шрам на тілі Ірини, але й болючі спогади.

Інший учасник проєкту «Людина зі шрамом» 2019 – Дмитро Бабкін – тепер гордо оголює свою руку. Чоловік став відчувати себе впевненіше з новим малюнком на тілі та перед фотографом поводився дуже розкуто.

Володарка татуювання-картини Марія Смоляр настільки полюбила своє нове тіло, що заради гарних кадрів змогла оголитися трохи більше, ніж сама того очікувала.

Вадим Бевза, який отримав свої шрами на війні, тепер впевнено демонструє ногу – гордий фенікс завжди нагадує йому про силу духу та відродження.

Якими постали наші герої на фінальній фотосесії – дивіться в проєкті «Людина зі шрамом» 14 випуску на сайті «Телепортал».

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланню та дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 13 випуск.