Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: «Теперь я буду носить открытые платья!»
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дивитеся проєкт <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a> 13 випуск, в якому на корекцію татуювання прийде Марія Смоляр.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Кілька років тому Маша потрапила в страшну автомобільну аварію, від якої у дівчини залишилося багато рубців на тілі. Вона звернулася в проєкт «Людина зі шрамом», щоб перекрити не тільки некрасивий шрам на ребрах, а й позбутися від комплексів носити відкритий одяг.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>За роботу над Машею взялася тату-майстер Катерина Мєрінова. На першому сеансі вона зобразила на тілі дівчини справжню картину – репродукцію відомого художника. Але процедура, яка тривала 8 годин, далася Марії дуже важко. І Катя переживала – чи прийде Маша вдруге?</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>4 години болю відокремлюють Марію Смоляр від остаточного шедевра. Як дівчина перенесе повторний сеанс, і з якими емоціями піде від Каті? Дивіться в соціальному проєкті Нового каналу «Людина зі шрамом» 13 випуск на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-12">«Людина зі шрамом» 12 випуск</a>.</span></p>

«Теперь я буду носить открытые платья!»

Всі випуски | Сезон 1

«Теперь я буду носить открытые платья!»

Ви дивитеся проєкт «Людина зі шрамом» 13 випуск, в якому на корекцію татуювання прийде Марія Смоляр.

Кілька років тому Маша потрапила в страшну автомобільну аварію, від якої у дівчини залишилося багато рубців на тілі. Вона звернулася в проєкт «Людина зі шрамом», щоб перекрити не тільки некрасивий шрам на ребрах, а й позбутися від комплексів носити відкритий одяг.

За роботу над Машею взялася тату-майстер Катерина Мєрінова. На першому сеансі вона зобразила на тілі дівчини справжню картину – репродукцію відомого художника. Але процедура, яка тривала 8 годин, далася Марії дуже важко. І Катя переживала – чи прийде Маша вдруге?

4 години болю відокремлюють Марію Смоляр від остаточного шедевра. Як дівчина перенесе повторний сеанс, і з якими емоціями піде від Каті? Дивіться в соціальному проєкті Нового каналу «Людина зі шрамом» 13 випуск на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 12 випуск.