Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: «Я більше не бачу своїх шрамів!»
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У соціальному проєкті Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a>, 10 випуск, на корекцію татуювання прийде Ірина Ізотова.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Історія Іри викликала шок у ведучої Валерії Крук і тату-майстрів проєкту. 13-річна Іра стала жертвою хлопця своєї подруги. Чоловік виявився садистом, який порізав живіт дівчини тупим уламком пляшки. А коли зрозумів, що кров у Іри так і не йде – почав рвати рани дівчинки руками… Відтоді пройшло 26 років, але Ірина досі комплексує через глибокі шрами на тілі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Тату-майстер Анжела Богверадзе зробила Ірі красивий малюнок квітів, повністю перекривши неприємні сліди від насильства. У 10 випуску проєкту «Людина зі шрамом» жінка розповість про те, як їй тепер живеться з новою тату, і що змінилося в її сприйнятті власного тіла.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 10 випуск, в якому люди позбавляються комплексів.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-9">«Людина зі шрамом» 9 випуск</a>.</span></p>

«Я більше не бачу своїх шрамів!»

Всі випуски | Сезон 1

«Я більше не бачу своїх шрамів!»

У соціальному проєкті Нового каналу «Людина зі шрамом», 10 випуск, на корекцію татуювання прийде Ірина Ізотова.

Історія Іри викликала шок у ведучої Валерії Крук і тату-майстрів проєкту. 13-річна Іра стала жертвою хлопця своєї подруги. Чоловік виявився садистом, який порізав живіт дівчини тупим уламком пляшки. А коли зрозумів, що кров у Іри так і не йде – почав рвати рани дівчинки руками… Відтоді пройшло 26 років, але Ірина досі комплексує через глибокі шрами на тілі.

Тату-майстер Анжела Богверадзе зробила Ірі красивий малюнок квітів, повністю перекривши неприємні сліди від насильства. У 10 випуску проєкту «Людина зі шрамом» жінка розповість про те, як їй тепер живеться з новою тату, і що змінилося в її сприйнятті власного тіла.

Дивіться онлайн соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 10 випуск, в якому люди позбавляються комплексів.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 9 випуск.