Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Подарунки не собі, а глядачам: «Дизель шоу» святкує День народження
<p style="text-align:justify">Гумористична програма «Дизель шоу» у 58 випуску від 10.05.2019 святкує своє день народження — їй 4 роки. А це означає, що актори приготували для своїх глядачів щось особливе й надзвичайно смішне! Ви готові до нової порції жартів? Тоді мерщій дивіться останній випуск «Дизель шоу» й насолоджуйтеся справжнім українським гумором!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Що приховує чиновник від НАБУ?</strong></p> <p style="text-align:justify">З того часу, коли в Україні почали перевіряти всіх державних працівників, НАБУ — страшний сон для них. У чиновників з’явилося тільки два виходи: або відкрито показати, що вони «нажили» за часи свого служіння державі, або винахідливо приховувати свої статки. Під приціл антикорупційного бюро потрапив депутат Крутотєлов Єгор. Декларація в нього «чиста», питань особливих немає… Тоді ж чого НАБУ його викликало? Можливо<a href="http://onlinecorrector.com.ua/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D1%96%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%85-%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B2">,</a> Крутотєлов щось приховує? Дивіться онлайн випуск 58 <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">«Дизель шоу» 2019</a> і дізнайтеся першими, що прокуратура вимагає від депутата?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Загадковий подарунок</strong></p> <p style="text-align:justify">Уся команда «Дизель шоу» 2019 отримала якийсь підозрілий і дуже великий подарунок… Щоб це могло бути? Актори почали перебирати: результати виборів, сюрприз від «Вечірнього кварталу», білоруська картопля, єврейське «нічого», торт зі стриптизеркою. Що заховано в таємничій коробці?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Як насправді знімають вітчизняне кіно?</strong></p> <p style="text-align:justify">Знімальний процес — головний біль кожного режисера і продюсера. Усе іде не за планом, спізнення, сварки… Але є те, що найбільше дратує — творчі заскоки акторам. То в них депресія, то натхнення немає… А дедлайни горять! Так і сталося в 58 випуску «Дизель шоу» 2019. Головний актор запізнився на зйомку, та ще й поняття не має, що зараз будуть знімати! Що так вразило цю тонку натуру? Яке нездоланне завдання приготував режисер для чоловіка?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Дивіться онлайн концерт «Дизель шоу» випуск 58 від 10.05.2019 на сайті Teleportal.ua. Не пропустіть найгучніше та найвеселіше святкування день народження програми!</strong></p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vipusk-57">«Дизель шоу» 2019 випуск 57</a>.</p>

Подарунки не собі, а глядачам: «Дизель шоу» святкує День народження

Всі випуски | 2019

Подарунки не собі, а глядачам: «Дизель шоу» святкує День народження

Гумористична програма «Дизель шоу» у 58 випуску від 10.05.2019 святкує своє день народження — їй 4 роки. А це означає, що актори приготували для своїх глядачів щось особливе й надзвичайно смішне! Ви готові до нової порції жартів? Тоді мерщій дивіться останній випуск «Дизель шоу» й насолоджуйтеся справжнім українським гумором!

Що приховує чиновник від НАБУ?

З того часу, коли в Україні почали перевіряти всіх державних працівників, НАБУ — страшний сон для них. У чиновників з’явилося тільки два виходи: або відкрито показати, що вони «нажили» за часи свого служіння державі, або винахідливо приховувати свої статки. Під приціл антикорупційного бюро потрапив депутат Крутотєлов Єгор. Декларація в нього «чиста», питань особливих немає… Тоді ж чого НАБУ його викликало? Можливо, Крутотєлов щось приховує? Дивіться онлайн випуск 58 «Дизель шоу» 2019 і дізнайтеся першими, що прокуратура вимагає від депутата?

Загадковий подарунок

Уся команда «Дизель шоу» 2019 отримала якийсь підозрілий і дуже великий подарунок… Щоб це могло бути? Актори почали перебирати: результати виборів, сюрприз від «Вечірнього кварталу», білоруська картопля, єврейське «нічого», торт зі стриптизеркою. Що заховано в таємничій коробці?

Як насправді знімають вітчизняне кіно?

Знімальний процес — головний біль кожного режисера і продюсера. Усе іде не за планом, спізнення, сварки… Але є те, що найбільше дратує — творчі заскоки акторам. То в них депресія, то натхнення немає… А дедлайни горять! Так і сталося в 58 випуску «Дизель шоу» 2019. Головний актор запізнився на зйомку, та ще й поняття не має, що зараз будуть знімати! Що так вразило цю тонку натуру? Яке нездоланне завдання приготував режисер для чоловіка?

Дивіться онлайн концерт «Дизель шоу» випуск 58 від 10.05.2019 на сайті Teleportal.ua. Не пропустіть найгучніше та найвеселіше святкування день народження програми!

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Дизель шоу» 2019 випуск 57.