Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: З гумориста в президенти: Єгор Крутоголов вирішив змінити професію
<p style="text-align:justify">Вечір п’ятниці нудний, ви залишилася вдома й нічого робити? Не сумуйте — вмикайте новий випуск <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">«Дизель шоу» 2019</a> і насолоджуйтеся справжніми українськими жартами, які для вас приготували улюблені гумористи й актори!</p> <p style="text-align:justify">Актори на концерті «Дизель шоу» 57 випуск від 03.05.2019 вирішили трошки відійти від політики й заспівали чудову пісню про весняні будні українців. Квіти, свіже повітря, природа, відпочинок із друзями. Весна — пора оновлення, то може і в країні все зміниться?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Татусі зі своїми дітьми вперше побували в контактному зоопарку</strong></p> <p style="text-align:justify">Зоопарки — чудова розвага як для малечі, так і для старшого покоління. Які тільки екзотичні тварини там живуть: страуси, кобри й навіть найнебезпечніші хижаки. Кожній дитині в радість подивитися на звірів. Так вирішили татусі і привезли своїх синів і дочок на екскурсію. Проте возитися з дітьми не сильно вже й хотілося, а поговорити на справжні чоловічі теми — основне заняття. Що спільного знайшли троє різних чоловіків? Подробиці в останньому випуску «Дизель шоу» 2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Як Єгор Крутоголов президентом став</strong></p> <p style="text-align:justify">Актор «Дизель шоу» 2019 був настільки під враженнями від результатів цьогорічних виборів, що вирішив теж спробувати себе в шкурі президента. Крутоголов навіть публічний виступ приготував і заявив: «За 5 років готовий прийняти козацьку булаву!». Усі гумористи були просто шоковані! Що ж пообіцяв зробити <a href="https://teleportal.ua/person/egor-krutogolov">Єгор Крутоголов</a> за майбутні роки свого правління? Яку команду він собі обрав? Дивіться онлайн випуск 57 «Дизель шоу» 2019 і дізнайтеся першими про наполеонівські плани гумориста.</p> <p style="text-align:justify"><strong>«Лялька» олігарха мітить на місце в шоу-бізнесі</strong></p> <p style="text-align:justify">Чого тільки не знайдеш на сучасній естраді! Тут тобі й різні музичні стилі, епатажність, хайп… Усе роблять тільки для того, щоб «вистрілити» й заробити на цьому гроші. Так подумав місцевий бізнесмен у 57 випуску «Дизель шоу» і випхав свою розцяцьковану подругу до студії звукозапису. Мовляв, гроші в неї все вкладаю і вкладаю, а прибутку — нуль. З цим треба щось робити! Коли ця «мадам» почала співати, у всіх дар мови пропав! Чим чергова пасія олігарха вразила продюсера: шикарним голосом чи «харизмою»?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Дивіться онлайн концерт «Дизель шоу» випуск 57 від 03.05.2019 на сайті Teleportal.ua. Не пропустіть ще більше гумору, жартів і хорошого настрою!</strong></p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vipusk-56">«Дизель шоу» 2019 випуск 56</a>.</p>

З гумориста в президенти: Єгор Крутоголов вирішив змінити професію

Всі випуски | 2019

З гумориста в президенти: Єгор Крутоголов вирішив змінити професію

Вечір п’ятниці нудний, ви залишилася вдома й нічого робити? Не сумуйте — вмикайте новий випуск «Дизель шоу» 2019 і насолоджуйтеся справжніми українськими жартами, які для вас приготували улюблені гумористи й актори!

Актори на концерті «Дизель шоу» 57 випуск від 03.05.2019 вирішили трошки відійти від політики й заспівали чудову пісню про весняні будні українців. Квіти, свіже повітря, природа, відпочинок із друзями. Весна — пора оновлення, то може і в країні все зміниться?

Татусі зі своїми дітьми вперше побували в контактному зоопарку

Зоопарки — чудова розвага як для малечі, так і для старшого покоління. Які тільки екзотичні тварини там живуть: страуси, кобри й навіть найнебезпечніші хижаки. Кожній дитині в радість подивитися на звірів. Так вирішили татусі і привезли своїх синів і дочок на екскурсію. Проте возитися з дітьми не сильно вже й хотілося, а поговорити на справжні чоловічі теми — основне заняття. Що спільного знайшли троє різних чоловіків? Подробиці в останньому випуску «Дизель шоу» 2019.

Як Єгор Крутоголов президентом став

Актор «Дизель шоу» 2019 був настільки під враженнями від результатів цьогорічних виборів, що вирішив теж спробувати себе в шкурі президента. Крутоголов навіть публічний виступ приготував і заявив: «За 5 років готовий прийняти козацьку булаву!». Усі гумористи були просто шоковані! Що ж пообіцяв зробити Єгор Крутоголов за майбутні роки свого правління? Яку команду він собі обрав? Дивіться онлайн випуск 57 «Дизель шоу» 2019 і дізнайтеся першими про наполеонівські плани гумориста.

«Лялька» олігарха мітить на місце в шоу-бізнесі

Чого тільки не знайдеш на сучасній естраді! Тут тобі й різні музичні стилі, епатажність, хайп… Усе роблять тільки для того, щоб «вистрілити» й заробити на цьому гроші. Так подумав місцевий бізнесмен у 57 випуску «Дизель шоу» і випхав свою розцяцьковану подругу до студії звукозапису. Мовляв, гроші в неї все вкладаю і вкладаю, а прибутку — нуль. З цим треба щось робити! Коли ця «мадам» почала співати, у всіх дар мови пропав! Чим чергова пасія олігарха вразила продюсера: шикарним голосом чи «харизмою»?

Дивіться онлайн концерт «Дизель шоу» випуск 57 від 03.05.2019 на сайті Teleportal.ua. Не пропустіть ще більше гумору, жартів і хорошого настрою!

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Дизель шоу» 2019 випуск 56.