Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Концерт на 8 березня: про чоловіків, жінок і евробляхи
<p>Дивіться перший весняний концерт Дизель шоу 2019 онлайн на сайті Teleportal.ua! Гумористи присвятили його найпрекраснішому, що змогла придумати природа - жінкам.</p> <p><a href="https://teleportal.ua/ru/show/ictv/dizelshow/2019">Дизель шоу 2019</a> випуск 54 від 08.03.2019 порадує і жінок, і чоловіків, тому що багато хто впізнає тут себе. Чоловіки побачать свої страждання в спробах догодити коханій, жінки - почують добрі слова. Не пропустіть святковий концерт Дизель шоу 2019 - дивіться онлайн прямо зараз!</p> <p><strong>Гумористи Дизель шоу відкрили концерт піснею про свято 8 березня.</strong></p> <p>Як чоловіки готуються, щоб порадувати своїх улюблених? Чому українські жінки - найкращі? Все це ви почуєте з вуст акторів Дизель шоу. Навіть білорус Євген Сморигін зізнався, що одружився з українкою.</p> <p><strong>Актори Дизель шоу 2019 розіграли кілька тематичних сценок. Які муки вибору відчувають чоловіки у квітковому магазині? Як євреї готуються до 8 березня? Дивіться в мініатюрах від Дизель шоу онлайн на сайті Teleportal.ua</strong></p> <p>Політики старанно готуються до свята - записують відео-звернення, замовляють рекламу і всіляко намагаються нагадати, що вони дуже поважають жіноче населення країни. Більш дрібні сошки при владі теж намагаються якось відзначитися.</p> <p>У мініатюрі Дизель шоу ви побачите, як губернатор намагався записати поздоровлення до 8 березня. Проблема в тому, що він повинен був зробити це в оточенні сім'ї... Подивіться на його дружину і дочку - і ви все зрозумієте самі! Дивіться концерт Дизель шоу 2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Під час весняного концерту звучали не тільки жарти про жінок. Гумористи дуже яскраво обіграли улюблену тему всіх новинарів - евробляхі! Як останній власник машини на литовських номерах намагався скористатися пільгами? Чому іноді потрібно просто... по-людськи вибачитися, а не використовувати свої зв'язки? Дивіться прямо зараз в мініатюрі Дизель шоу 2019 випуск 54 від 08.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p>

Концерт на 8 березня: про чоловіків, жінок і евробляхи

Всі випуски | 2019

Концерт на 8 березня: про чоловіків, жінок і евробляхи

Дивіться перший весняний концерт Дизель шоу 2019 онлайн на сайті Teleportal.ua! Гумористи присвятили його найпрекраснішому, що змогла придумати природа - жінкам.

Дизель шоу 2019 випуск 54 від 08.03.2019 порадує і жінок, і чоловіків, тому що багато хто впізнає тут себе. Чоловіки побачать свої страждання в спробах догодити коханій, жінки - почують добрі слова. Не пропустіть святковий концерт Дизель шоу 2019 - дивіться онлайн прямо зараз!

Гумористи Дизель шоу відкрили концерт піснею про свято 8 березня.

Як чоловіки готуються, щоб порадувати своїх улюблених? Чому українські жінки - найкращі? Все це ви почуєте з вуст акторів Дизель шоу. Навіть білорус Євген Сморигін зізнався, що одружився з українкою.

Актори Дизель шоу 2019 розіграли кілька тематичних сценок. Які муки вибору відчувають чоловіки у квітковому магазині? Як євреї готуються до 8 березня? Дивіться в мініатюрах від Дизель шоу онлайн на сайті Teleportal.ua

Політики старанно готуються до свята - записують відео-звернення, замовляють рекламу і всіляко намагаються нагадати, що вони дуже поважають жіноче населення країни. Більш дрібні сошки при владі теж намагаються якось відзначитися.

У мініатюрі Дизель шоу ви побачите, як губернатор намагався записати поздоровлення до 8 березня. Проблема в тому, що він повинен був зробити це в оточенні сім'ї... Подивіться на його дружину і дочку - і ви все зрозумієте самі! Дивіться концерт Дизель шоу 2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Під час весняного концерту звучали не тільки жарти про жінок. Гумористи дуже яскраво обіграли улюблену тему всіх новинарів - евробляхі! Як останній власник машини на литовських номерах намагався скористатися пільгами? Чому іноді потрібно просто... по-людськи вибачитися, а не використовувати свої зв'язки? Дивіться прямо зараз в мініатюрі Дизель шоу 2019 випуск 54 від 08.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!