Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Вагітна від небіжчика: неймовірна історія Насті
<p style="text-align:justify">Анастасія запевняє, що... вагітна від свого покійного чоловіка! Але як це можливо? Дивіться програму <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bitva-versiy"> «Битва версій»</a> 4 випуск від 22.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua – ви будете шоковані!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Андрій вже багато місяців намагається виселити невістку зі сво</strong><strong>єї хати.</strong></p> <p style="text-align:justify">Герой проекту «Битва версій» 4 серія вважає, що жінка зраджувала його покійному братові. Андрія можна зрозуміти – десь через місяць після смерті чоловіка Настя заявила, що вагітна. Дивно, але якщо судити за терміном – дитина була зачата майже у день похорону! Настя стверджує, що не зраджувала чоловікові. Якщо вона говорить правду, то хто батько? Експерт проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси»</a> Ольга Стогнушенко стверджує, що жінці не обов'язково потрібен чоловік, щоб зачати. Достатньо сильно захотіти. Невже це правда? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться проект «Битва версій» 4 випуск онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Як можна завагітніти від небіжчика?</strong></p> <p style="text-align:justify">У програмі «Битва версій» 22.04.2019 намагаються вирішити цю загадку. Від кого завагітніла Настя, якщо вона два місяці не бачилася з чоловіком і не зраджувала йому? Що це – непорочне зачаття? Експерти проекту «Битва версій» відкривають завісу таємниці - виявляється, її випадок не єдиний! По всьому світу тисячі жінок вагітніють від небіжчиків. Але як? Дивіться у програмі Битва версій 4 випуск. За словами деяких вчених, мертві теж можуть розмножуватися. І можливо, це – порятунок людства. Заінтриговані? Дивіться проект Битва версій онлайн – тут розповідають найнеймовірніші історії!</p> <p style="text-align:justify"><strong>В 4 випуску розглядали такі варіанти:</strong></p> <ul> <li style="text-align:justify">Настя завагітніла від мертвого чоловіка.</li> <li style="text-align:justify">Дівчина виношує власного близнюка.</li> <li style="text-align:justify">Найнеймовірніша версія – посмертне зачаття.</li> </ul> <p style="text-align:justify">Теорії, які звучать у проекті «Битва версій», здаються неймовірними. Але що, якщо це правда? Невже Настя народить спадкоємця від небіжчика? Не пропустіть – дивіться програму «Битва версій» 4 випуск від 22.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bitva-versiy/sezon-1/vipusk-3">«Битва версій» 3 випуск</a>.</p>

Вагітна від небіжчика: неймовірна історія Насті

Вагітна від небіжчика: неймовірна історія Насті

Анастасія запевняє, що... вагітна від свого покійного чоловіка! Але як це можливо? Дивіться програму «Битва версій» 4 випуск від 22.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua – ви будете шоковані!

Андрій вже багато місяців намагається виселити невістку зі своєї хати.

Герой проекту «Битва версій» 4 серія вважає, що жінка зраджувала його покійному братові. Андрія можна зрозуміти – десь через місяць після смерті чоловіка Настя заявила, що вагітна. Дивно, але якщо судити за терміном – дитина була зачата майже у день похорону! Настя стверджує, що не зраджувала чоловікові. Якщо вона говорить правду, то хто батько? Експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Ольга Стогнушенко стверджує, що жінці не обов'язково потрібен чоловік, щоб зачати. Достатньо сильно захотіти. Невже це правда? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться проект «Битва версій» 4 випуск онлайн.

Як можна завагітніти від небіжчика?

У програмі «Битва версій» 22.04.2019 намагаються вирішити цю загадку. Від кого завагітніла Настя, якщо вона два місяці не бачилася з чоловіком і не зраджувала йому? Що це – непорочне зачаття? Експерти проекту «Битва версій» відкривають завісу таємниці - виявляється, її випадок не єдиний! По всьому світу тисячі жінок вагітніють від небіжчиків. Але як? Дивіться у програмі Битва версій 4 випуск. За словами деяких вчених, мертві теж можуть розмножуватися. І можливо, це – порятунок людства. Заінтриговані? Дивіться проект Битва версій онлайн – тут розповідають найнеймовірніші історії!

В 4 випуску розглядали такі варіанти:

  • Настя завагітніла від мертвого чоловіка.
  • Дівчина виношує власного близнюка.
  • Найнеймовірніша версія – посмертне зачаття.

Теорії, які звучать у проекті «Битва версій», здаються неймовірними. Але що, якщо це правда? Невже Настя народить спадкоємця від небіжчика? Не пропустіть – дивіться програму «Битва версій» 4 випуск від 22.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Битва версій» 3 випуск.