Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Воскреснути з мертвих: померла дитина дивом ожила
<p>Сьогоднішня історія переверне ваше уявлення про світ із ніг на голову. Проект «Битва версій» ICTV покаже люблячого батька, який ледь не поховав заживо свою власну дитину! Випуск не для людей зі слабкими нервами!</p> <p>У шоу<a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bitva-versiy"> «Битва версій»</a> 3 випуск від 15.04.2019 звернувся Микита Вербицький зі своїм надприродним випадком. Кілька років тому дружина Микити передчасно народила дитину й лікарі не могли врятувати хлопчика. Нещасна сім’я вже готова була розпрощатися з тілом новонародженого! Аж раптом хлопчик ожив! Що це: помилка лікарів чи вплив потойбічних сил? Відповідь шукайте в 3 випуску «Битва версій».</p> <p>Ніщо не віщувало біди. Сім’я Вербицьких спокійно займалася хатніми справами: то їсти зварити, то дім поприбирати, то на базар сходити. Вагітна Марія теж допомагала своїм рідним. Але в проекті «Битва версій» 1 сезон 3 випуск ми побачимо, як ідилію перервав жахливий крик вагітної: почалися перейми. Микита швидко викликав лікарів. Але було запізно. Дитина народилася мертвою.</p> <p>Батьки були у відчаї! Лікарі діагностували смерть. У 3 випуску «Битва версій» тіло хлопчика відправили на розтин. Микита був категорично проти і вмовив медичних працівників віддати мертву дитину. Принісши дитину додому, рідні були шоковані: маля ожило! Як це можна пояснити?</p> <p>Микита Вербицький у «Битва версій» 15.04.2019 впевнений: у всьому винна халатність лікарів. Фельдшер Ольга Земна переконує: серце хлопчика не билося й тіло не подавало ніяких ознак життя. На чиєму ж боці правда? Дізнайтеся зовсім скоро.</p> <p>Команда «Битви версій» у 3 випуску розглянула три варіанти:</p> <ul> <li>летаргічний сон;</li> <li>атака генів;</li> <li>живі мерці.</li> </ul> <p>Проте, це тільки початок. Які таємниці приховує родина Вербицьких? Кого хотіла отруїти Марія? І головне питання: яка версія пояснила дивний випадок воскресіння? Дивіться онлайн «Битва версій» 3 випуск від 15.04.2019 на сайті Teleportal.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск про епідемію людоїдства, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bitva-versiy/sezon-1/vipusk-1">«Битва версій» 2 випуск</a>.</p>

Воскреснути з мертвих: померла дитина дивом ожила

Воскреснути з мертвих: померла дитина дивом ожила

Сьогоднішня історія переверне ваше уявлення про світ із ніг на голову. Проект «Битва версій» ICTV покаже люблячого батька, який ледь не поховав заживо свою власну дитину! Випуск не для людей зі слабкими нервами!

У шоу «Битва версій» 3 випуск від 15.04.2019 звернувся Микита Вербицький зі своїм надприродним випадком. Кілька років тому дружина Микити передчасно народила дитину й лікарі не могли врятувати хлопчика. Нещасна сім’я вже готова була розпрощатися з тілом новонародженого! Аж раптом хлопчик ожив! Що це: помилка лікарів чи вплив потойбічних сил? Відповідь шукайте в 3 випуску «Битва версій».

Ніщо не віщувало біди. Сім’я Вербицьких спокійно займалася хатніми справами: то їсти зварити, то дім поприбирати, то на базар сходити. Вагітна Марія теж допомагала своїм рідним. Але в проекті «Битва версій» 1 сезон 3 випуск ми побачимо, як ідилію перервав жахливий крик вагітної: почалися перейми. Микита швидко викликав лікарів. Але було запізно. Дитина народилася мертвою.

Батьки були у відчаї! Лікарі діагностували смерть. У 3 випуску «Битва версій» тіло хлопчика відправили на розтин. Микита був категорично проти і вмовив медичних працівників віддати мертву дитину. Принісши дитину додому, рідні були шоковані: маля ожило! Як це можна пояснити?

Микита Вербицький у «Битва версій» 15.04.2019 впевнений: у всьому винна халатність лікарів. Фельдшер Ольга Земна переконує: серце хлопчика не билося й тіло не подавало ніяких ознак життя. На чиєму ж боці правда? Дізнайтеся зовсім скоро.

Команда «Битви версій» у 3 випуску розглянула три варіанти:

  • летаргічний сон;
  • атака генів;
  • живі мерці.

Проте, це тільки початок. Які таємниці приховує родина Вербицьких? Кого хотіла отруїти Марія? І головне питання: яка версія пояснила дивний випадок воскресіння? Дивіться онлайн «Битва версій» 3 випуск від 15.04.2019 на сайті Teleportal.

Якщо ви пропустили попередній випуск про епідемію людоїдства, то дивіться за посиланням «Битва версій» 2 випуск.