Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Подружня пара створила підпільний клуб канібалів
<p>Приберіть вагітних жінок і маленьких дітей від екранів – Битва версій показує сюжети не для людей зі слабкими нервами! Подружня пара канібалів безкарно їла людське м'ясо протягом десяти років. Вони жили в гуртожитку, але ніхто з сусідів не подав заяву в поліцію. Статистика говорить, що кількість випадків канібалізму збільшується з кожним роком. Можливо, вони серед нас?..</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bitva-versiy">Битва версій</a> 2 серія від 07.03.2019 ви побачите шокуючу історію про пару канібалів, які безкарно вбили величезну кількість людей. Жителі їх рідного міста стверджують, що чоловік і жінка не особливо приховували свої специфічні смаки. Тоді як їм вдавалося не привертати увагу правоохоронних органів? Дивіться подробиці у передачі Битва версій 2 випуск онлайн.</p> <p><strong>Все почалося з телефону.</strong></p> <p>Працівники дорожньої служби укладали асфальт, коли знайшли чийсь смартфон. Вони спробували знайти інформацію про власника телефону, але виявили зовсім не те, що шукали! Галерея пристрою була забита фотографіями чоловіка, який позував з відрубаними частинами людських тіл. З цього і почалося поліцейське розслідування – дивіться детально в програмі Битва версій 07.03.2019.</p> <p><strong>Юрій і його дружина Маргарита здавалися нормальною дружною сім'єю. Тільки харчувалися вони іншими людьми...</strong></p> <p>Слідство прийшло до висновку, що подружжя не тільки їло людське м'ясо само, а й залучало до своєї «дієти» нових послідовників. Що найдивніше, пара влаштовувала свої бенкети прямо в гуртожитку, де вони жили! Дізнайтеся більше подробиць про офіційне розслідування в програмі Битва версій 2 серія – що говорили свідки, до яких висновків дійшла експертиза і так далі.</p> <p>Маргарита була в парі канібалів головною. Психіатри стверджують, що жінка абсолютно здорова... Якщо це так, то чому вона стала людожером?</p> <p>Експерти проекту Битва версій 2 випуск висунули кілька теорій:</p> <ul> <li>Маргарита могла стати жертвою військового експерименту.</li> <li>Жінка хотіла зберегти молодість надовго.</li> <li>Її заразили вірусом канібалізму, який викликає у людей непереборне бажання їсти мізки.</li> </ul> <p>Моторошно? Це не вигадки телевізійників, а страшна реальність! Канібали вже серед нас, і з кожним роком їх стає все більше і більше... Познайомтеся із шокуючими теоріями про епідемію людоїдства – дивіться проект Битва версій 2 випуск від 07.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск про зниклих безвісти, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bitva-versiy/sezon-1/vipusk-1">Битва версій 1 випуск</a></p>

Подружня пара створила підпільний клуб канібалів

Подружня пара створила підпільний клуб канібалів

Приберіть вагітних жінок і маленьких дітей від екранів – Битва версій показує сюжети не для людей зі слабкими нервами! Подружня пара канібалів безкарно їла людське м'ясо протягом десяти років. Вони жили в гуртожитку, але ніхто з сусідів не подав заяву в поліцію. Статистика говорить, що кількість випадків канібалізму збільшується з кожним роком. Можливо, вони серед нас?..

У програмі Битва версій 2 серія від 07.03.2019 ви побачите шокуючу історію про пару канібалів, які безкарно вбили величезну кількість людей. Жителі їх рідного міста стверджують, що чоловік і жінка не особливо приховували свої специфічні смаки. Тоді як їм вдавалося не привертати увагу правоохоронних органів? Дивіться подробиці у передачі Битва версій 2 випуск онлайн.

Все почалося з телефону.

Працівники дорожньої служби укладали асфальт, коли знайшли чийсь смартфон. Вони спробували знайти інформацію про власника телефону, але виявили зовсім не те, що шукали! Галерея пристрою була забита фотографіями чоловіка, який позував з відрубаними частинами людських тіл. З цього і почалося поліцейське розслідування – дивіться детально в програмі Битва версій 07.03.2019.

Юрій і його дружина Маргарита здавалися нормальною дружною сім'єю. Тільки харчувалися вони іншими людьми...

Слідство прийшло до висновку, що подружжя не тільки їло людське м'ясо само, а й залучало до своєї «дієти» нових послідовників. Що найдивніше, пара влаштовувала свої бенкети прямо в гуртожитку, де вони жили! Дізнайтеся більше подробиць про офіційне розслідування в програмі Битва версій 2 серія – що говорили свідки, до яких висновків дійшла експертиза і так далі.

Маргарита була в парі канібалів головною. Психіатри стверджують, що жінка абсолютно здорова... Якщо це так, то чому вона стала людожером?

Експерти проекту Битва версій 2 випуск висунули кілька теорій:

  • Маргарита могла стати жертвою військового експерименту.
  • Жінка хотіла зберегти молодість надовго.
  • Її заразили вірусом канібалізму, який викликає у людей непереборне бажання їсти мізки.

Моторошно? Це не вигадки телевізійників, а страшна реальність! Канібали вже серед нас, і з кожним роком їх стає все більше і більше... Познайомтеся із шокуючими теоріями про епідемію людоїдства – дивіться проект Битва версій 2 випуск від 07.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск про зниклих безвісти, то дивіться за посиланням Битва версій 1 випуск