Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як вийти заміж: секретні вправи Рози Аль-Намрі
<p>У всіх сестер Аль-Намрі ведуться активні дії на особистому фронті: Роза починає симпатизувати Епіфаніо, Азаль посварилася з Ванею, а Ліза намагається приховати свої стосунки.</p><p><strong>У серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy">Сім'я Рози</a> 9 випуск від 27.03.2019 ви побачите, як дівчата сімейства Аль-Намрі поєднують особисте життя, навчання і роботу.</strong></p><p><a href="https://teleportal.ua/person/roza-al-namri">Роза Аль-Намрі </a>підозрює, що Епіфаніо закохався у неї по вуха. Та й вона сама явно небайдуже ставиться до венесуельця. Той постійно робить для неї якісь приємні дрібниці: то на репетицію покличе, то наріже стікери для месенджера.</p><p>Єгора напружують нові незрозумілі стосунки його подруги. Він вважає, що Епіфаніо просто хоче пропіаритися завдяки серіаліті про життя Аль-Намрі, в той час як сама Роза абсолютно щиро почала закохуватися у красеня-венесуельця... Чи правий Єгор? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Сім'я Рози 1 сезон 9 випуск онлайн.</p><p><strong>Чоловіки – чоловіками, а роботу ніхто не відміняв.</strong></p><p>Роза розповіла про те, як це – бути ведучою популярного телешоу. Вона продемонструвала вправи, які робить перед зйомками пост-шоу «<a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh">Як вийти заміж</a>», а також влаштувала телеглядачам невелику екскурсію по СТБ. Хочете заглянути за куліси? Відправляйтеся слідом за Розою Аль-Намрі разом з проектом Сім'я Рози 9 випуск.</p><p><strong>Махмуд заборонив молодш</strong><strong>ій до</strong><strong>ньці їхати в Європу разом </strong><strong>із хлопцем.</strong></p><p><a href="https://teleportal.ua/person/azal-al-namri">Азаль Аль-Намрі</a> дуже засмутилася. Сестри спробували її втішити, але це не допомогло. На жаль, бесіда з Іваном теж пройшла не дуже добре... Дізнайтеся подробиці в серіаліті Сім'я Рози 27.03.2019</p><p><a href="https://teleportal.ua/person/riyam-al-namri">Ріям Аль-Намрі</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/liza-al-namri">Ліза Аль-Намрі</a> продовжують гризти граніт науки, незважаючи на зйомки у проекті сестри. Ліза щосили намагається приховати від Рози свої стосунки з Денисом. Як відомо, старша із сестер Аль-Намрі дуже не любить «зіркових хлопчиків», і вона зробить все, щоб Денис тримався від Лізи подалі.</p><p>Продовжуйте стежити за життям зіркового сімейства разом з серіаліті Сім'я Рози 9 випуск від 27.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy/sezon-1/vipusk-8">Сім'я Рози 8 випуск</a></p>

Як вийти заміж: секретні вправи Рози Аль-Намрі

Всі серії | Сезон 1

Як вийти заміж: секретні вправи Рози Аль-Намрі

У всіх сестер Аль-Намрі ведуться активні дії на особистому фронті: Роза починає симпатизувати Епіфаніо, Азаль посварилася з Ванею, а Ліза намагається приховати свої стосунки.

У серіаліті Сім'я Рози 9 випуск від 27.03.2019 ви побачите, як дівчата сімейства Аль-Намрі поєднують особисте життя, навчання і роботу.

Роза Аль-Намрі підозрює, що Епіфаніо закохався у неї по вуха. Та й вона сама явно небайдуже ставиться до венесуельця. Той постійно робить для неї якісь приємні дрібниці: то на репетицію покличе, то наріже стікери для месенджера.

Єгора напружують нові незрозумілі стосунки його подруги. Він вважає, що Епіфаніо просто хоче пропіаритися завдяки серіаліті про життя Аль-Намрі, в той час як сама Роза абсолютно щиро почала закохуватися у красеня-венесуельця... Чи правий Єгор? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Сім'я Рози 1 сезон 9 випуск онлайн.

Чоловіки – чоловіками, а роботу ніхто не відміняв.

Роза розповіла про те, як це – бути ведучою популярного телешоу. Вона продемонструвала вправи, які робить перед зйомками пост-шоу «Як вийти заміж», а також влаштувала телеглядачам невелику екскурсію по СТБ. Хочете заглянути за куліси? Відправляйтеся слідом за Розою Аль-Намрі разом з проектом Сім'я Рози 9 випуск.

Махмуд заборонив молодшій доньці їхати в Європу разом із хлопцем.

Азаль Аль-Намрі дуже засмутилася. Сестри спробували її втішити, але це не допомогло. На жаль, бесіда з Іваном теж пройшла не дуже добре... Дізнайтеся подробиці в серіаліті Сім'я Рози 27.03.2019

Ріям Аль-Намрі та Ліза Аль-Намрі продовжують гризти граніт науки, незважаючи на зйомки у проекті сестри. Ліза щосили намагається приховати від Рози свої стосунки з Денисом. Як відомо, старша із сестер Аль-Намрі дуже не любить «зіркових хлопчиків», і вона зробить все, щоб Денис тримався від Лізи подалі.

Продовжуйте стежити за життям зіркового сімейства разом з серіаліті Сім'я Рози 9 випуск від 27.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Сім'я Рози 8 випуск