Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Подорож за кордон і викрадення Ріям
<p>Ранок у сім’ї Аль-Намрі почався не з кави. Ріям і Азаль готові роздерти одна одну за минулу вечерю. Чи змогли дівчата остудити свій темперамент?</p><p>Ріям у серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy">«Сім’я Рози»</a> 1 сезон 8 випуск від 26.03.2019 звинувачує Азаль у тому, що вона перекреслила її день освідчення. Та ще й нахабно попросила батька за сніданком поїхати з Ваньою за кордон. Останньою краплею стала згода Махмуда. Це остаточно добило Ріям. Чи вистачило їй сил розрулити цю ситуацію? Відповідь шукайте в серіаліті «Сім’я Рози» 8 серія.</p><p>Сестри не мали діла до істерик Ріям. Роза й Ліза щиро раділи за Азаль і складали план європейської подорожі. Їхні мрії перебив дзвінок Епіфаніо. У 8 випуску «Сім’я Рози» він запросив старшу сестру на зустріч. Ведуча пост-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh">«Як вийти заміж»</a> переслідувала одну мету: навчити Епіфаніо дружити. Він звик до уваги дівчат, але Роза не промах і не хоче піддаватися чарам звабника. Подивимося, хто кого переможе в цій битві.</p><p>Сестри Аль-Намрі в серіаліті «Сім’я Рози» 26.03.2019 так забили собі голови сварками, що забули про навчання. Як ошпарені, вони просто біжать до університету. Аж раптом під’їжджає чорна машина і викрадає Ріям! Хто ці люди в чорному? Що вони хотіли від бідної дівчини? Дивіться онлайн серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 8 випуск.</p><p>Роза, Ліза й Азаль, не гаючи часу, узяли першу ліпшу машину й почали переслідувати крадіїв. У паніці вони телефонують до батька, аби той допоміг знайти сестру! Виваженість і розум Махмуда дали змогу чоловіку взяти себе в руки. Один дзвінок — і вся ситуація під контролем. Але чи змогла сім’я рози в 8 серії знайти улюблену Ріям?</p><p>Ситуація досягла точки кипіння. Родина Аль-Намрі підключила до розслідування всі зв’язки, поліцію, слідчих… Навіть Амір із друзями прагнули знайти Ріям. Але все марно. Що буде далі?</p><p>Дивіться онлайн серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 8 випуск і дізнайтеся першими подробиці загадкового зникнення Ріям.</p><p>Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy/sezon-1/vipusk-7">«Сім’я Рози» 7 серія</a>.</p>

Подорож за кордон і викрадення Ріям

Всі серії | Сезон 1

Подорож за кордон і викрадення Ріям

Ранок у сім’ї Аль-Намрі почався не з кави. Ріям і Азаль готові роздерти одна одну за минулу вечерю. Чи змогли дівчата остудити свій темперамент?

Ріям у серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 8 випуск від 26.03.2019 звинувачує Азаль у тому, що вона перекреслила її день освідчення. Та ще й нахабно попросила батька за сніданком поїхати з Ваньою за кордон. Останньою краплею стала згода Махмуда. Це остаточно добило Ріям. Чи вистачило їй сил розрулити цю ситуацію? Відповідь шукайте в серіаліті «Сім’я Рози» 8 серія.

Сестри не мали діла до істерик Ріям. Роза й Ліза щиро раділи за Азаль і складали план європейської подорожі. Їхні мрії перебив дзвінок Епіфаніо. У 8 випуску «Сім’я Рози» він запросив старшу сестру на зустріч. Ведуча пост-шоу «Як вийти заміж» переслідувала одну мету: навчити Епіфаніо дружити. Він звик до уваги дівчат, але Роза не промах і не хоче піддаватися чарам звабника. Подивимося, хто кого переможе в цій битві.

Сестри Аль-Намрі в серіаліті «Сім’я Рози» 26.03.2019 так забили собі голови сварками, що забули про навчання. Як ошпарені, вони просто біжать до університету. Аж раптом під’їжджає чорна машина і викрадає Ріям! Хто ці люди в чорному? Що вони хотіли від бідної дівчини? Дивіться онлайн серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 8 випуск.

Роза, Ліза й Азаль, не гаючи часу, узяли першу ліпшу машину й почали переслідувати крадіїв. У паніці вони телефонують до батька, аби той допоміг знайти сестру! Виваженість і розум Махмуда дали змогу чоловіку взяти себе в руки. Один дзвінок — і вся ситуація під контролем. Але чи змогла сім’я рози в 8 серії знайти улюблену Ріям?

Ситуація досягла точки кипіння. Родина Аль-Намрі підключила до розслідування всі зв’язки, поліцію, слідчих… Навіть Амір із друзями прагнули знайти Ріям. Але все марно. Що буде далі?

Дивіться онлайн серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 8 випуск і дізнайтеся першими подробиці загадкового зникнення Ріям.

Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті «Сім’я Рози» 7 серія.