Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Зловісна ваза і день народження батька
<p>Новий день не віщував біди. Традиційно сім’я Аль-Намрі зібралася на родинний сніданок. Проте Махмуд приготував для дітей справжній допит!</p> <p>У серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy">«Сім’я Рози»</a> 1 сезон 2 випуск Махмуд запідозрив своїх доньок у брехні. Дізнатися правду він вирішив у Аміра, якого залишав у будинку за старшого. Проте хлопець так сильно любить сестер, що не наважився їх «здати». Діти ще не знають, батька не так просто обвести навколо пальця. Махмуд запитав вирішальне питання, яке збило з пантелику сестер Аль-Намрі: де улюблена ваза батька? Дізнайтесь у серіаліті «Сім’я рози» 2 випуск від 19.03.2019, чим усе закінчилося.</p> <p>Роза розуміє, якщо вона не знайде вазу, то підставить усіх своїх сестер. Вона вирішує у всьому зізнатися Лізі, аби якось разом вирішити цю проблему. Але у 2 серії «Сім’я Рози» їхню розмову почув садівник Едік. Здається, на Розу назбиралося чималенько компромату. Подивимося, як вчинить героїня серіаліті «Сім’я Рози» від 19.03.2019.</p> <p>На Аміра чекало «бойове хрещення» — батько довірив сину вибрати найсмачнішу й найсвіжішу баранину. Для хлопця це дуже хвилюючий момент, бо в сім’ї Рози до вибору м’яса ставляться дуже прискіпливо. Чи зможе Амір здобути повагу від близьких? Відповідь дізнайтеся в серіаліті «Сім’я Рози» 2 випуск.</p> <p>У 2 серії «Сім’я Рози» Єгор намагається розрулити ситуацію, яка відбулася на вечірці із загадкою особою чоловіка Рози. Для цього він зустрівся… Не повірите з ким! Із дівчиною Олександра Мариною! Що приховують Роза та Єгор?</p> <p>Тим часом Роза згадала, у неї сьогодні ж інтерв’ю! Як ошпарена, вона залітає в кімнату й намагається привести себе до ладу. Як на зло, усе йде шкереберть: немає ні плаття, ні макіяжу. Клопоти перервав дзвінок матері. У серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 2 серія вона нагадала доньці про батьків день народження! Роза шокована… Вони ж із самого ранку бачилися з татом і навіть не привітали його! Тепер потрібен подарунок, святкова вечеря й хороший настрій. Як із цим впорається найстарша дочка?</p> <p>Дивіться онлайн «Сім’я Роза» 2 випуск на Teleportal.ua і будьте в курсі всіх подробиць із життя родини Аль-Намрі.</p> <p>Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy/sezon-1/vipusk-1">«Сім’я Рози» 1 серія</a>.</p>

Зловісна ваза і день народження батька

Всі серії | Сезон 1

Зловісна ваза і день народження батька

Новий день не віщував біди. Традиційно сім’я Аль-Намрі зібралася на родинний сніданок. Проте Махмуд приготував для дітей справжній допит!

У серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 2 випуск Махмуд запідозрив своїх доньок у брехні. Дізнатися правду він вирішив у Аміра, якого залишав у будинку за старшого. Проте хлопець так сильно любить сестер, що не наважився їх «здати». Діти ще не знають, батька не так просто обвести навколо пальця. Махмуд запитав вирішальне питання, яке збило з пантелику сестер Аль-Намрі: де улюблена ваза батька? Дізнайтесь у серіаліті «Сім’я рози» 2 випуск від 19.03.2019, чим усе закінчилося.

Роза розуміє, якщо вона не знайде вазу, то підставить усіх своїх сестер. Вона вирішує у всьому зізнатися Лізі, аби якось разом вирішити цю проблему. Але у 2 серії «Сім’я Рози» їхню розмову почув садівник Едік. Здається, на Розу назбиралося чималенько компромату. Подивимося, як вчинить героїня серіаліті «Сім’я Рози» від 19.03.2019.

На Аміра чекало «бойове хрещення» — батько довірив сину вибрати найсмачнішу й найсвіжішу баранину. Для хлопця це дуже хвилюючий момент, бо в сім’ї Рози до вибору м’яса ставляться дуже прискіпливо. Чи зможе Амір здобути повагу від близьких? Відповідь дізнайтеся в серіаліті «Сім’я Рози» 2 випуск.

У 2 серії «Сім’я Рози» Єгор намагається розрулити ситуацію, яка відбулася на вечірці із загадкою особою чоловіка Рози. Для цього він зустрівся… Не повірите з ким! Із дівчиною Олександра Мариною! Що приховують Роза та Єгор?

Тим часом Роза згадала, у неї сьогодні ж інтерв’ю! Як ошпарена, вона залітає в кімнату й намагається привести себе до ладу. Як на зло, усе йде шкереберть: немає ні плаття, ні макіяжу. Клопоти перервав дзвінок матері. У серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 2 серія вона нагадала доньці про батьків день народження! Роза шокована… Вони ж із самого ранку бачилися з татом і навіть не привітали його! Тепер потрібен подарунок, святкова вечеря й хороший настрій. Як із цим впорається найстарша дочка?

Дивіться онлайн «Сім’я Роза» 2 випуск на Teleportal.ua і будьте в курсі всіх подробиць із життя родини Аль-Намрі.

Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті «Сім’я Рози» 1 серія.