Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Зять убив тещу м’ячем
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 7 серія від 20.09.2019 уся сім’я буде вчити Льошку грати в футбол. Завтра в малого змагання, а він навіть пас давати не вміє. Першим допомогти зголосився дід Микола. Прямо у квартирі він намалював футбольне поле і почав показувати на табуретках різні трюки з м’ячем. Малий виявився гарним учнем. За це дід розповів йому не лише, як краще перемогти суперника, а й як правильно святкувати перемогу. </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">На стукіт м’яча до хлопців завітав сусід Єгор. Він згадав свої молоді роки і також захотів показати Льошці кілька прийомів. Хто з чоловіків стане кращим тренером? І чому Сашко поцілив м’ячем тещі в голову? Дивіться онлайн 7 серію «Вижити за будь-яку ціну» від </span><span lang="EN-US">ICTV</span><span lang="UK">.</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Не встигли переглянути попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-6">«Вижити за будь-яку ціну» 6 серія</a>. </span></p>

Зять убив тещу м’ячем

Всі серії | Сезон 1

Зять убив тещу м’ячем

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 7 серія від 20.09.2019 уся сім’я буде вчити Льошку грати в футбол. Завтра в малого змагання, а він навіть пас давати не вміє. Першим допомогти зголосився дід Микола. Прямо у квартирі він намалював футбольне поле і почав показувати на табуретках різні трюки з м’ячем. Малий виявився гарним учнем. За це дід розповів йому не лише, як краще перемогти суперника, а й як правильно святкувати перемогу. 

На стукіт м’яча до хлопців завітав сусід Єгор. Він згадав свої молоді роки і також захотів показати Льошці кілька прийомів. Хто з чоловіків стане кращим тренером? І чому Сашко поцілив м’ячем тещі в голову? Дивіться онлайн 7 серію «Вижити за будь-яку ціну» від ICTV.

Не встигли переглянути попередню серію? Дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» 6 серія