Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ловися, рибка, велика й маленька, або Як тесть із зятем ходили на рибалку
<p style="text-align: justify;"><span lang="UK">Серіал </span><span lang="EN-US">ICTV</span><span lang="UK"> <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 4 серія від 12.09.2019 розкаже чоловікам секрет, як діяти в ситуації, якщо дружина не відпускає на риболовлю. Петрович і Саша все ретельно підготували, вудочки склали, «наживку» взяли. Аж раптом на порозі їх зустрічає Віка і наказує: «Спочатку ремонтуєте кран – потім їдете на рибалку». Чи послухаються чоловіки, і який вихід із ситуації знайдуть?</span></p><p style="text-align: justify;"><span lang="UK">У 4 серії «Вижити за будь-яку ціну» Віка з мамою перевернуть усю квартиру в пошуку заначки. Як швидко вони знайдуть заховані гроші, щоб купити путівку в Єгипет?</span></p><p style="text-align: justify;"><span lang="UK">Хочете дізнатися, із якого предмету ванної кімнати можна зробити вудочку? І за що саме в туалеті тещу вщипнув рак? Мерщій тисніть «плей» і дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» серія 4 від 12.09.2019.</span></p><p style="text-align: justify;"><span lang="UK">Не встигли переглянути попередню серію комедії? Дивіться онлайн за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-3">«Вижити за будь-яку ціну» 3 серія</a>.</span></p>

Ловися, рибка, велика й маленька, або Як тесть із зятем ходили на рибалку

Всі серії | Сезон 1

Ловися, рибка, велика й маленька, або Як тесть із зятем ходили на рибалку

Серіал ICTV «Вижити за будь-яку ціну» 4 серія від 12.09.2019 розкаже чоловікам секрет, як діяти в ситуації, якщо дружина не відпускає на риболовлю. Петрович і Саша все ретельно підготували, вудочки склали, «наживку» взяли. Аж раптом на порозі їх зустрічає Віка і наказує: «Спочатку ремонтуєте кран – потім їдете на рибалку». Чи послухаються чоловіки, і який вихід із ситуації знайдуть?

У 4 серії «Вижити за будь-яку ціну» Віка з мамою перевернуть усю квартиру в пошуку заначки. Як швидко вони знайдуть заховані гроші, щоб купити путівку в Єгипет?

Хочете дізнатися, із якого предмету ванної кімнати можна зробити вудочку? І за що саме в туалеті тещу вщипнув рак? Мерщій тисніть «плей» і дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» серія 4 від 12.09.2019.

Не встигли переглянути попередню серію комедії? Дивіться онлайн за посиланням «Вижити за будь-яку ціну» 3 серія.