Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Оздоровча дієта: битва на виживання продовжується
<p style="text-align: justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 3 серія від 12.09.2019 Віка вирішила посадити всю сім’ю на оздоровчу дієту. Домочадцям вона приготувала «смачний» і корисний сніданок: руколу, кріп, петрушку, трав’яне смузі та салат із зелені. </span></p><p style="text-align: justify;"><span lang="UK">Родина від такої ідеї зовсім не в захваті, і кожен намагається вижити за будь-яку ціну та роздобути нормальну їжу. Сашко замовляє доставку піци, але Віка відправляє кур’єра назад. Тещі, замість пульту, у руці вважається сосиска. Спостерігаючи за такою поведінкою, Віка змушена вжити радикальних заходів – поставити на холодильник сигналізацію та кодовий замок.</span></p><p style="text-align: justify;"><span lang="UK">Хочете дізнатися, чи об’єднають свої зусилля зять із тещею, щоб не вмерти з голоду? І яку гірку правду доведеться дізнатися Віці? Дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» серія 3 від 12.09.2019.</span></p><p style="text-align: justify;"><span lang="UK">Пропустили попередню серію комедії? Не гайте часу даремно – дивіться онлайн за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-2">«Вижити за будь-яку ціну» 2 серія</a>.</span></p>

Оздоровча дієта: битва на виживання продовжується

Всі серії | Сезон 1

Оздоровча дієта: битва на виживання продовжується

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 3 серія від 12.09.2019 Віка вирішила посадити всю сім’ю на оздоровчу дієту. Домочадцям вона приготувала «смачний» і корисний сніданок: руколу, кріп, петрушку, трав’яне смузі та салат із зелені. 

Родина від такої ідеї зовсім не в захваті, і кожен намагається вижити за будь-яку ціну та роздобути нормальну їжу. Сашко замовляє доставку піци, але Віка відправляє кур’єра назад. Тещі, замість пульту, у руці вважається сосиска. Спостерігаючи за такою поведінкою, Віка змушена вжити радикальних заходів – поставити на холодильник сигналізацію та кодовий замок.

Хочете дізнатися, чи об’єднають свої зусилля зять із тещею, щоб не вмерти з голоду? І яку гірку правду доведеться дізнатися Віці? Дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» серія 3 від 12.09.2019.

Пропустили попередню серію комедії? Не гайте часу даремно – дивіться онлайн за посиланням «Вижити за будь-яку ціну» 2 серія.