Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мамо, досвідос!
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 20 серія від 01.11.2019 Петрович повідомляє Віці та Саші чудову новину – він закінчив ремонт у квартирі. Проте діти неодноразово чули це від батька, тому не готові вірити на слово, а все хочуть побачити на власні очі. Але Коля просить почекати до ранку, щоб фарба повністю висохла.  </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Для Сашка день переїзду тещі – найкраще свято, навіть краще Нового року чи Різдва. Без Галини Федорівни у зятя почнеться безтурботне життя: шкарпетки можна розкидати по всій квартирі; їсти не виделкою, а руками; дивитися не мелодрами, а футбол. Щоб відсвяткувати завершення ремонту, Саша дістає із заначки елітні напої. Чи не передчасно він радіє? Дивіться онлайн 20 серію «Вижити за будь-яку ціну» на </span><span lang="EN-US">Teleportal</span><span>.</span><span lang="EN-US">ua</span><span>.</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-19">«Вижити за будь-яку ціну» 19 серія</a>. </span></p>

Мамо, досвідос!

Всі серії | Сезон 1

Мамо, досвідос!

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 20 серія від 01.11.2019 Петрович повідомляє Віці та Саші чудову новину – він закінчив ремонт у квартирі. Проте діти неодноразово чули це від батька, тому не готові вірити на слово, а все хочуть побачити на власні очі. Але Коля просить почекати до ранку, щоб фарба повністю висохла.  

Для Сашка день переїзду тещі – найкраще свято, навіть краще Нового року чи Різдва. Без Галини Федорівни у зятя почнеться безтурботне життя: шкарпетки можна розкидати по всій квартирі; їсти не виделкою, а руками; дивитися не мелодрами, а футбол. Щоб відсвяткувати завершення ремонту, Саша дістає із заначки елітні напої. Чи не передчасно він радіє? Дивіться онлайн 20 серію «Вижити за будь-яку ціну» на Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» 19 серія